Finalistka Eurobabička 2010 Božena Dosoudilová napsala

Protože vyjímečně sedím u počítače, jinak jsem většinou u pečení, tak toho využiji.
Stále mám trochu obavy z toho, co mě ještě čeká. Nečekala jsem, že se dostanu až do finále. Šla jsem do toho, protože mě zaujala Nadace na podporu rakoviny a splňovala jsem podmínky pro přihlášení. Zatím jsem si to s ostatními “ babičkami“ opravdu užívala a získala zajímavé a pěkné zážitky díky celému kolektivu, který tuto akci připravuje. Teď, ale se začínám obávat veřejného vystoupení. Bude to poprvé, co budu vystupovat za sebe. V mládí jsem sice už na pódiu několikrát byla, ale tam byla důležitá poezie, kterou jsem přednášela, ne já.Trému jsem však mívala i tehdy.
Na sportovních závodech bývalo zase jiné prostředí, které tolik nesvazovalo, ve kterém jsem se cítila jistější. Jsem zvyklá dokončit, co jsem začala, tak nezbývá , než jít do toho.
Mary Kay mi pomohla v mém výběru kosmetiky a také k dárkům, které jsem si přála od rodiny k vánocům – snad mi to zvýší sebejistotu. Na cvičební úbor se těším, líbí se mi, určitě nahradí můj stávající, který pravidelně používám. Bez cvičení si to nedovedu představit a je pro mě důležitější a příjemnější, než večerní šaty. Z jejich předvádění mám strach!! Úkol, který jsem si dala na leden je pro mě nezbytný : shodit nabraná zimní a vánoční kila, abych se cítila trošičku líp. To bude záležet jenom na mě. O ostatní se určitě postará celý váš šikovný kolektiv – to mě uklidňuje!
Božena Dosoudilová, Zlín
  1. Renata napsal:

    Bojka se nezdá, Bojka je naše hvězda. Bojka je nejlepší….
    Štěstíčko a pohodičku přeje Renča a spol.

  2. Michael napsal:

    Je to moje nejmilejší sestřenice a doufám, že to vyhraje a když né nevadí, stejně mojí nejmilejší sestřenicí zůstane. Držíme palce.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *