Hlasování ukončeno 31.7. ve 12.oo hodin.

do dalších kol soutěže MISSIS Eurobabička 2012. Nejpozději do 31. července 12.oo hodin můžete svým hlasem v internetové anketě na těchto stránkách poslat do semifinále šest soutěžících , osm vybere řídící orgán soutěže. Tak získáme čtrnáct nejlepších, které se budou 8. září plavit na lodi Porta Bohemica Českým Středohořím. Budeme si vybírat z dvaceti babiček, které nejlépe zvládly soutěžní discipliny v regionálních castinzích.
Castingovou atmosféru Vám přiblížují fotogalerie a videa. Je velkým příslibem, že v dalších fázích projektu opět překonáme již tak vysokou soutěžní úroveň našich babiček. Určitě to nebude otřepaná fráze, která se v takových případech často používá, ale poroty to vůbec nebudou mít jednoduché, o tom se můžete sami osobně přesvědčit.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem našim sponzorům za dosavadní spolupráci. Velké poděkování patří také organizačnímu štábu, zejména paní Vilmě Svobodové, Zdeňce Mócové, Aleně Plškové a Martinu Kurcovi.
Ke zpříjemnění hlasování představujeme hymnu pro Eurobabičky.
Autorem hudby je Jan BICEK z Č.Budějovic, písničku nazpívala Miluška SULŽENKOVÁ z Litoměřic. Text k písni napsala Jarmila Janovcová z Bechyně.
Pěkně se posaďte, dejte si kafíčko, řekněte babičko, ať jsi dlouho mezi námi s dobrou náladou a hlavně pěknými vzpomínkami, které, jako jediné, s námi odchází na ten druhý, pomyslný, břeh. Ať ten břeh je lemován kouzelnými slůvky a úcty k „něčemu“, co nás všechny čeká.
K poslechu zde, stačí kliknout: hymna
Život důchodem nekončí, to přece není čekání na smrt. Je to plnohodnotný život, který je korunován životní moudrostí. Na korunce této moudrosti se jako diamanty třpytí láska ke všemu živému, úcta k životu a samozřejmě notná dávka humoru, bez něhož to nejde. Úsměv prodlužuje lidský život o jednu hodinu, srdečný smích pak o celý den. Pojďme se alespoň usmívat ať hodin našeho života je co nejvíce.Květa Dubová
Jihlava


Marie Alexandrová
Písek


Stanislava Koucká Nodlová
Praha
Jiřina Fenclová
Dneboh


Milena Liptáková
Úlovice pod RočovemDrahomíra Bártová
Louny


Božena Bušková
Nové Strašecí


Jarmila Janovcová
Bechyně


Hana Semerádová
Česká Lípa


Olga Horáková
Henčlov


Alena Pitnerová
Horní Město


Emílie Vránová
Křenovice


Jiřina Hanibalová
Ostrava


Renáta Hlobilová
Olomouc


Jana Beranová
Dubňany


Eva Minksová
Brno


Milada Winklerová
Znojmo


Michaela Maxová
Dobroměřice


Marie Havlíková
Praha

tr

 1. Jarka Janovcová napsal:

  Umění je slušně se chovat,
  za vše dobré poděkovat.
  Proto , kdo mi hlas svůj dali
  z blizoučka anebo z dáli
  Vám všem ze srdíčka přeji
  slůvka, která vroucně hřejí
  láska, zdraví,lidský cit,
  která může pochopit
  jen ten, kdo má v duši klid,
  kdo zná cenu života.
  Maminka za život svůj
  učila mne pamatuj:
  NIKDY NEZAPOMEŇ NA DVĚ KOUZELNÁ
  SLůVKA PROSÍM a DĚKUJI.
  ŽIJ TAK, aby až budeš umírat
  všichni kolem tebe plakali
  a tys jediná se smála…….

 2. Milena Liptáková napsal:

  milá Jarko, píšete a skládáte úžasné verše a písničky přímo ze srdíčka a o tom, jaký je život, přeji vám i sobě, abychom měly tu možnost se spolu ještě setkat. Zdravím ze severu Čech. Milena L.

 3. jitka uličníková napsal:

  Nejkrásnější babička, která patří do finále !!!!!!

 4. Milada Winklerová napsal:

  Majko Alexandrová,jestli ještě zabloudíš na stránky eurobabičky,tak se mi ozvi na mail winklerova@hotmail.cz Ještě si máme určitě co povídat.Milada Winklerová

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *