Zveme Vás na semifinále…

… zábavné, ale přiměřeně náročné soutěže MISSIS EUROBABIČKA 2012, které se bude konat v sobotu 8. září na palubě výletní lodi Porta Bohemica 1 v Litoměřicích.

Letošní ročník stále známější a populárnější, snad se nemusíme bát ani slova věhlasnější soutěže MISSIS Eurobabička 2012 se blíží ke svým vrcholům. Tím prvním bude bezesporu letošní semifinálové klání babiček . To proběhne, jak jsme vás již informovali, na palubě výletní lodi během plavby Českým Středohořím.

Soutěžící babičky přijde také pozdravit hejtmanka Ústeckého kraje paní Jana Vaňhová, děkujeme za záštitu. Do té doby si postupující semifinalistky mohou brousit své výstupy, ostrovtip a sebejistou ve vystupování. Pak už je to jen a jen na nich a nejedné se před vlastní soutěží budou třást kolena, ale nemylte si, navenek to jistě nedají znát. Konečně, jsou to světaznalé, krásné zralé ženy, které se jen tak něčeho nezaleknou.

Proto by jste je měli přijít podpořit i vy, jejich rodiny, přátelé, ale i ostatní příznivci naší soutěže, ve které nejde o promenády mladých těl v plavkách, ale o představení krásy v jejím hlubším smyslu. Nejde jen o tu fyzickou, ale i o krásu duše, osobnosti –ženy. Tak jako každým rokem, usednou v hledišti také budoucí potencionální soutěžící. Mezi disciplinami máme připraven doprovodný program.

Pro všechny, kteří si letošní semifinále nechtějí nechat ujít, telegraficky připomínáme základní informace :

Loď Porta Bohemica 1 vyplouvá ze svého přístaviště v sobotu 8. září v 15 hodin.

Předpokládané ukončení do 18. hodiny .

Lodní lístky za zvýhodněnou cenu 200,- Kč si můžete objednat již nyní na adrese eurobabicka@seznam.cz . Lístky je nutno vyzvednout před vyplutím nejpozději do 14,30 hod.

Veškeré informace najdete na www.eurobabicka.cz , případně na tel. 722 302 503, 491 812 429

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *