Semifinále soutěže MISSIS Eurobabička 2012 ČR a SR …

… již v sobotu 8. září od 15 hodin v Litoměřicích na lodi Porta Bohemica 1. Během plavby budou soutěžit nejlepší babičky, které postoupily z regionálních semifinále. V zábavné, ale přiměřeně náročné soutěži se utkají o postup do finálového galavečera. Využijí svůj smysl pro humor, šarm a eleganci. V programu vystoupí populární interpreti.

Počet lodních lístků za zvýhodněnou cenu  si  můžete objednat na eurobabicka@seznam.cz

mob :  722 302 503


Zveme všechny sběratele zážitků, ale i ty, kteří by se chtěli setkat s protagonisty TV Šlágr a případně si udělat radost zakoupením DVD z jejich produkce. Budete svědky strhujícího souboje o postup do finále prestižní soutěže v koloritu romantické plavby Českým Středohořím. Nad letošním ročníkem soutěže převzala záštitu hejtmanka Ústeckého kraje paní Jana Vaňhová.
Generálním mediálním partnerem je TV ŠLÁGR.

 1. PETR MUSIC AMATER napsal:

  Milé finalistky této soutěže.Na závěr dnešního dne jsem vám vyřídil pozdravení od Jáji Janovcové.Dodávám na ni spojení telefon 606168377 a email Janovcová.J@seznam.cz Připomínka pro přadatele.Moc mi chyběla hymna eurobabiček, i když jsem melodii poslal v MP3.Petr

 2. Majka Alexandrová napsal:

  Milé Eurobabičky,doufám že jste v sobotu dorazily všechny v pořádku domů a řádně oslavily svůj postup do finále.Ty babičky,které nepostoupily nemusí být vůbec smutné,protože byly úžasné,krásné…..tím Vás zdravím a pokud se rozhodnete příští rok znovu soutěžit,určitě Vám budu posílat své hlasy.S ostatními se těším na setkání při finále.S pozdravem č. 2 Majka

 3. Kamila napsal:

  Také zdravím úžasné soutěžící,TV Šlagr, Český rozhĺas a TV,bezva kapitána, vůbec všichni kdo tam byli. Bylo to úžasné a těším se na fotky.

 4. Renáta Hlobilová napsal:

  Milá paní Janovcová, držím Vám palce, ať vše dobře zvládáte!!!!!
  Já Vaší situaci velice dobře znám, mým rodičům bylo 54 a 59, když jsem o ně přicházela a nevěřila, že se to může stát tak brzy. Važte si všeho dobrého, co pro Vás maminka udělala . Jsem při Vás, Vaše Renáta Hlobilová z Olomouce.

  PS: Díky za nádhernou hymnu!!!!!

 5. Klára a David napsal:

  Díky TV Šlágru za vyjímečně podařenou píseň.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *