Reportáž z výjimečného semifinále…

…soutěže MISSIS Eurobabička 2012 České a Slovenské republiky.
Reportáž Deníku, která vyšla v deseti okresních mutacích, můžete číst zde.

Nejprve si položíme otázku, v čem bylo toto semifinále standartní a čím vyjímečmé. Pravidelné účastníky našich soutěžních akcí jistě nepřekvapila pernamentní se zvyšující se soutěžní a společenská úroveň. Je to dáno tím, že naše soutěž již není masová ale spíše výběrová. Přihlašují se nám babičky které jsou sebevědomé a věří si, že něco umí a dokáží.

Výjimečnosti, začneme od začátku. Zahájení se zúčastnila a soutěžící pozdravila hejtmanka Ústeckého kraje paní Jana Vaňhová, která naší soutěži poskytla záštitu. Další příjemná návštěva přijela z TV Šlágr, generálního mediálního partnera. V nejbližších dnech se můžeme těšit na reportáž na televizních obrazovkách. Dále místo konání – na palubě lodi Porta Bohemica plavbou po Labi Českým středohořím.

V průběhu soutěžního odpoledne absolvovaly semifinalistky tři discipliny. Interpretace vtipu, vzájemné rozhovory a modní přehlídku s vlastním komentářem. Programem provázela loňská vítězka paní Alena Plšková. Paní hejtmanka a všechny soutěžící dostaly pěknou vázanou kytici a poukázku na kosmetické služby od květinářství ANETTE z Libochovic. Dále děkujeme Senior klubu Louny a všem našim partnerům za spolupráci a za dárky pro soutěžící. V programu vystoupil Martin Kurc a tanečnice Sahar z Hradce Králové, www.sahar.cz . Průběh soutěže je podrobně popsán na přiložené fotogalerii a videu.

Na závěr blahopřejeme těmto babičkám, které postoupily do závěrečného finálového galavečera, který se bude konat v sobotu 20. října v lázních Velké Losiny. Jsou to :

Marie Alexandrová, Emílie Vránová, Milena Liptáková, Ladislava Horáčková, Hana Semerádová, Milada Winklerová, Božena Bušková, Renata Hlobilová, na divokou kartu ředitele soutěže Olga Horáková. Adeptkou finále je Drahomíra Bártová.

V nejbližších dnech bude spuštěna anketa o ,,MISSIS SYMPATIE 2012 “


 1. PETR MUSIC AMATER napsal:

  Rád předávám email od Jáji Janovcové (Janovcova.J@seznam.cz) Nechci mněnit ani obsah,tak je to tak trochu osobní pro mně a mojí paní, ale patří to vše i všem účastníkům. Ahojky Péťo a Eliško, otevřela jsem si stránky eurobabičky a chtěla jsem Vám všem poděkovat – Tobě, paní Alexandrové a Hlobilové za projevou účast v době, kdy jsem to potřebovala. Moc Tě prosím, abys Tvými ústy jim poděkoval, samozřejmě Tobě jako prvnímu, který jsi tam napsal. Přeji babičkám mnoho zdaru při klání nejvyšším. Bohužel nemohu reagovat sama, nejde mi to odeslat a nevím proč. Moc Ti děkuji a přeji jen vše dobré. Jája.

 2. Renáta Hlobilová napsal:

  Děkuji panu ředitelovi a jeho ženě za nemalé úsilí a perfektně připravené semifinále, které proběhlo v úžasném prostředí na lodi Porta Bohemica 1 v Litoměřících tuto sobotu. Jistě mohu poděkovat za všechny zúčastněné, neboť to byl nejen nezapomenutelný zážitek, ale také-pro nás ženy, navázání nového přátelství, vzájemného uznání a dobré nálady.
  Renáta Hlobilová , Olomouc.

 3. Marta napsal:

  Emi hodně gratuluji a samozřejmě přeji vítězství Marta

 4. Olga Horáková napsal:

  Semifinále se všem líbilo, sluníčko nám stále svítilo.
  Pořadatelé i Alenka se moc snažili, aby si soutěž babičky užily.
  Na lodi bylo hodně veselo, domů se nám vůbec nechtělo.
  Všechny jsme byly jedničky, vždyť jsme nejlepší babičky!
  V Losinách se sejdem na finále a budeme kamarádkami i nadále.
  Přeji všem zdraví, štěstí, pohodu a pořád dobrou náladu.
  Olga Horáková

 5. Božena Bušková napsal:

  Zdravím všechny.Chtěla bych poděkovat všem,kteří se podíleli na organizaci semifinále.Bylo to příjemné odpoledne pro nás všechny.Těším se na finále,doufám ,že si všichni přivezou dobrou náladu,abycom si udělali pohodový den.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *