Další představujeme

Máme cca 420 platících členů, pořádáme pro členy tzv. pravidelné  seniorské středy / obsah v našem zpravodaji, který najdete na stránkách/, máme také kluby, které mají specifické zaměření v rámci klubu SENSEN – počítačová učebna, Senior taneční country klub, pěvecký soubor Radostné Přátelství, Klub přátel městské knihovny,klub důchodců – cvičení na židlích, prstová joga.

Naše velké stěžejní akce každý rok jsou SENIORSKÉ SPORTOVNÍ HRY A OLYMPIÁDY -VELIKONOČNÍ A VÁNOČNÍ VÝSTAVY PRACÍ NAŠICH SENIORŮ – pekařská soutěž PRACHATICKÁ BUCHTA – každoroční TÝDENNÍ POZNÁVACÍ POBYTY V ČŘ- COUNTRY BENEFIČNÍ VYSTOUPENÍ a mnoho dalších aktivit, které najdete na našich  www.senior-pt.blog.cz

Jsme velice aktivní  a  máme  za sebou velkou řadu vystoupení našich souborů SENIOR COUNTRY KLUB SENSEN A pěvecký sbor  RADOSTNÉ PŘÁTELSTVÍ.

Vystupujeme nejen v prachatickém regionu,ale i mimo něj, další vystoupení v Praze v Břevnovském klášteře  a takév Písecké bráně  v dubnu vystupujeme v Praze na výstavě FORSENIOR.


 1. […] TauchmanováVloženo: 18.1.2014Rubrika: Aktuality, Soutěž eurobabička, Soutěž senior klubů 7) Další představujeme – Svaz důchodců v Prachaticích … ♦ 6) Další představujeme – Klub důchodců v […]

 2. […] 9. 7. Další představujeme – Svaz důchodců – Prachatice (nehodnoceno)  Ukládám … […]

 3. Milan Peřinka napsal:

  Zaslouží si vyhrát

 4. Vladimíra Čapková napsal:

  Držím palce……

 5. Hanka RH+ napsal:

  Jen tak dál.

 6. Jar. Ženíšková napsal:

  Turisté Vám drží palce a podporují Vás

 7. Marie Bednárová napsal:

  Baráčníci drží palečky i já Marie

 8. Silvestr Sekáč napsal:

  Přejeme hodně úspěchů a pevně věříme,že se umístíte co nejvýše.Klub vojenských důchodců Pt.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *