Máme zde další úspěšnou Eurobabičku…

Máme zde další úspěšnou Eurobabičku, která po soutěži dostala nabídku na umělecké fotografování.

Fotografie paní Jeřábkové z Hodonína jsou prezentovány  na výstavách,

kde nám zároveň udělala reklamu na Eurobabičky.

Tyto fotografie od ateliéru Leovo Oko,  mohou  být použity i do novin a časopisů,

protože vše  je podloženo smluvně.

/a

 1. Ivana napsal:

  Alenko, vypadáš nádherně! Překrásná, decentní, úžasná Eurobabička!
  Opravdu senzační fotky! Iva B.

 2. František napsal:

  Ta nevypadá na babičku, řekl bych tak na 30. Krásné fotky.

 3. Kuba napsal:

  Takovou babičku bych také bral.

 4. Nina napsal:

  Moc krásné, decentní a přitom odvážné! Takové fotky si nemůže dovolit ani spousta mladších děvčat. Jen tak dál, a mnoho dalších úspěchů. Nina

 5. Kája Svobodová napsal:

  Tento příspěvek byl smazán z důvodu neplatné emailové adresy.

 6. Jana napsal:

  Tady je, důkaz, že i z babičky může být modelka. Ali, moc Ti to sluší. Přeji další úspěchy v tomto směru. Jana Mik

 7. Jana z Vídně napsal:

  Milá Alenko, fotky jsou úžasné!!!!! A Ty jsi nádherná žena, nejen zjevem, ale i duší. Jana T.

 8. Alena Jeřábková napsal:

  Děkuji vám všem za pochvalu. Sice mi dalo trošku práce, než jsem se odhalila, ale když jsem viděla v ateliéru fotografie dalších aktů, tak mě stud trošku přešel:-)Hezký den přeje Alena

 9. VLADIMÍR napsal:

  Dobrý den,kvituji kvalitní práci fotografa.Rád bych se dozvěděl, kdy,kde nebo na jaké výstavě mohu tato fota vidět.Myslím, že by tuto informaci přivítali i ostatní obdivovatelé zajímavých žen.

 10. Pavlína napsal:

  Dobrý večer, moc krásné fotky a moc krásná žena! Máte můj obdiv.Pavlína

 11. VLADIMÍR napsal:

  Tomuhle neuvěříte, ale video je z tohoto roku, Ludmila má 79, Oleg 83 !Tímhle směrem by se spíš babička měla ubírat.Nádherný výkon,elegance a šarm .

 12. VLADIMÍR napsal:

  omlouvám se, chTěl jsem napsaT EUROBABIČKA

 13. Jana napsal:

  VLADIMÍR
  Vloženo Říjen 26, 2015 v 4:36 PM
  NA CESTĚ ŽIVOTEM
  KAŽDÝ DÁ TI RADU
  KDYŽ PAK JDEŠ PŘÍKOPEM
  SMĚJE SE TI VZADU
  NEVĚŘ HNED KAŽDÉMU
  KDO SE NA TEBE USMÍVÁ
  PŘÍTELEM JE TEN
  KDO TI SLZY UTÍRÁ…………..

  Pane Vladimíre, kdybyste přestal radit, a raději přiložil ruku k dílu, sponzorů není nikdy dost.
  Nepleťte si všestrannou soutěž s krasobruslením. Až sám budete schopen takového výkonu, očekávám, že vložíte své video. S pozdravem Jana

 14. Zuzana napsal:

  Ne kazdy si muze dovolit ve skoro 55-ti letech se nechat takto nafotit.Jak tak vidim,tak nekdo se tady uzira zavisti,protoze takhle nevypadal ani ve 20-ti. Nemohla vyhrat Miss Eurobabicku,protoze jako babicka nevypada,spis vypadala jako jejich dcera,ktera si proste jen spletla soutez a to bez urazky ostatnich soutezicich. Kazdy normalne vidici clovek to musi uznat.

 15. Kamil napsal:

  Zuzano, skutečnost je skutečnost a upravená fotka většinou neodpovídá skutečnosti. Tak opatrně. V tomto případě se takto může nechat vyfotit každý, kdo je trošku fotogenicky. Záleží na dobrém fotografovi, co z Vás udělá.Nemám pravdu ?

 16. Pavlína napsal:

  Naprosto souhlasim s paní Zuzanou. Pavlína

 17. Nina napsal:

  Milá Alenko! Nic si ze závistivých pisálků nedělejte. Kdo vás zná osobně, a nebo sleduje stránky EB od začátku, ví že žádné retušování nebylo potřeba. fotky jsou jen kvalitnější, než když si je fotíme doma na mobily či “velmi kvalitní fotoaparáty”. Tím nezpochybňuji schopnosti fotografa, fotky jsou krásné. Nina

 18. Zuzana napsal:

  Kamile,samozrejme,ze kazdy fotograf sve fotky upravi,tak jako to dela vetsina lidi,kdyz foti jen sami sebe a chteji fotky je nekde zverejnit.

 19. VLADIMÍR napsal:

  Měl jsem rozepsaný komentář pane Kamile,ale řekl jste podstatné i za mě.Je mi 73 let a proto si myslím, že takto se vyfotit a ještě údajně prezentovat soutěž Eurobabičku jako nejmladší babička,to je z mého pohledu zneuctění těch starších, schopných a dobře vypadajících i bez retuše.Ale to je otázka pořadatelů soutěže.Spíš mě zaráží, že u medailonku vítězky není taková horlivá debata jako jinde.Tam bych očekával gratulace.Má 69 let a vypadá dobře, možná, kdyby se nechala také nafotit jako paní Jeřábková-no, nevím,asi by to neudělala.Jinak paní Janě děkuji za zkopírování veršů, i sem se tyto myšlenky velmi hodí či hodit budou.Sleduji Eurobabičku po celou dobu a myslím, že sem slušně mohu napsat co chci a kterékoliv ze soutěžící.Vl.

 20. Zuzana napsal:

  Pardon za preklep.

 21. Alena Jeřábková napsal:

  Šmankote, některé komentáře nechápu. Do této soutěže se hlásily babičky bez omezení věku a nejmladší babičkou zde opravdu nejsem. A jinak si můžete prolistovat celé Eurobabičky a jsou tam mé fotky jak říkáte i “bez retuše”. A jsem ráda, že jsem tu nabídku dostala, a že jsem se k focení odhodlala:-)A když to nevadí mým dětem,vnukovi a mému příteli, tak každému jinému to může být jedno. Alena

 22. Pavlína napsal:

  Za vším je jenom závist, paní Alenko! Moc Vam to sluší!

 23. Ctirad napsal:

  Pane Vladimíre, nepletete si náhodou soutěž s diskuzí? Jsou to přeci dvě odlišné věci. A co kdo píše v komentářích, to je věc pouze veřejná a i tak již bylo několk přispěvovatelů zablokovaných. To, že je EB soutěž o šarmu a eleganci Vám snad nikdo nebere. Tak co to tak motáte.
  Prezentovat neznamená soutěžit !!!
  Každý má potřebu se prezentovat jiným způsobem. Komu se to nelíbí tak, tak sem proboha nelezte.

 24. Karel Houska napsal:

  Vladimíre, vy jste vítězce gratuloval?? Já jen když tak umíte dobře kandidovat ,tak byste měl jít příkladem.

 25. VLADIMÍR napsal:

  Já jako nesoutěžící nemusím gratulovat tomu, kdo není zrovna můj šálek kávy,raději tam prostě nic špatného nepíši.Očekával bych to však od ostatních soutěžích,ale třeba i od porotců nebo lidí, kteří byli finále přítomni.Místo toho se všichni rozplýváte nad kvalitní prací fotografa, který je shodou okolností také z Hodonína jako paní modelka.Navíc jsem si všiml, že u mnoha jiných článků negativně stále vystupují ta stejná nebo obměněná jména a vzájemně si pochlebují.Jméno Gusta je dokonce červené/a není to jedinné jméno pod různými články / a když na něho kliknete,tak se okamžitě rozklikne stránka paní Jeřábkové.Takže je jasné, že mnohé komentáře pochází přímo od redakce,což mnohé netechnicky založení lidé těžko pochopí.Vím, že to tak je a proto možná tento příspěvek bude raději smazán.Ale moje jméno i adresa je pravé, jen jsem momentálně v Kanadě.Ujišťuji Vás,že tady by se podobná nevraživost mezi lidmi neprojevila.I zde Češi drží pohromadě a slovo obdiv- neznamená závist ! Nic jiného jsem svými příspěvky nechtěl říct.

 26. Ctirad napsal:

  Jak dojemné Vladimíre, raději zde prostě nic špatného nepíšete, ale přesto píšete. Momantálně jste v Kanadě, ale nemeškáte honem napsat na web Eurobabičky. Češi v Kanadě drží pohromadě a slovo obdiv- neznamená závist???
  U Vás to ale dle Vašeho rukopisu neplatí že ? Asi jste Čech jak pleno se vším všudy. To si s Vámi v Kanadě asi užijí.

 27. Aleš napsal:

  Lidičky podívejte se na toho pacholka Vladimíra, jedinou nevraživostí jsou zde jeho příspěvky. A to začínal u paní Vítkové básničkou. Postupně se rozrůstá jak Mrakomor.

 28. Ctirad napsal:

  …Vladimíre ty jsi opravdu “Blb obecný” o tobě by se mělo učit v přírodopise. Kdyby blbost rostla do výšky, tak máš díru v lebce vypalenou od sluníčka.

 29. VLADIMÍR napsal:

  Že jsem Čech, to je pravda,ale přes 30 let žiji Kanadě a do Čech jezdím za svými příbuznými,takže nevidím důvod, proč bych si na internetu nemohu prohlédnou cokoliv. Já i moje děti a spousta lidí co tu žije v české komunitě mluvíme mezi sebou česky a k Mikulovu si jezdíme 2x do roka na vínko.Ale tohle sem nepatří.Můj první dotaz zněl, kde a na jakých výstavách mohu tyto fotografie shlédnout osobně,ale nikdo mi neodpověděl.!!!! TO, ŽE MĚ NĚJAKÝ PAN ALEŠ PRO NIC A ZA NIC NAZVAL PACHOLKEM !- tak k tomu opravdu není co dodat.Mně osobně nevadí, že tohle všechno si přečtou lidi na celém světě.Konečně poslat odkaz na Eurobabičku komukoliv mi snad zakázat nemůžete.Vždyť o nic nejde, hlavně, že je tu veselo,že??Vl.

 30. Nina napsal:

  S tou technickou zdatností – nevím, nevím!!! Nejsem z redakce, ale vím, na co se používají tagy, které se nám tady samy nabízí.

 31. VLADIMÍR napsal:

  a dle čeho Vám to máme věřit ? Pokud by jste kromě jména a emailu napsala odkaz na nějaké Vaše stránky,což má dneska kde kdo /, tak by se tam objevily.Pokud se tam ale objeví odkaz na cokoliv z Eurobabičky, tak je to divné nemyslíte??

 32. Nina napsal:

  Nevím, jak vy, ale já osobní stránky nemám. A také nechápu, proč bych je zde měla zveřejňovat. Tak alespoň něco, co má smyl . . .

 33. Iva napsal:

  Vladimíre, jak je na Dubině? Proč na Vašich webovkách nemáte diskuzní fórum.
  Bojíte se co? Ale prudit jinde si troufáte a schováváte se za Vladimíra.

 34. Alena Jeřábková napsal:

  Pane Vladimíre, ano pan fotograf je z mého rodného města Hodonína. Vy jste si myslel, že zde nemůže žít profesionální fotograf? Opravdu tu nebydlíme v zemljankách:-)

 35. Aleš napsal:

  On pan Vladimír zřejmě Vaši výstavu chce navšívit a přiletí až z Kanady.

 36. VLADIMÍR napsal:

  nemusíte je zveřejňovat, je to naopak nežádoucí,ale proč je Vaše jméno jednou černě a 2x červeně, to Vám jistě ochotně vysvětlí pořadatelé či správce těchto stránek.

 37. Nina napsal:

  Proč by mi to měli vysvětlovat pořadatelé? Nic jste nepochopil! Přihlašte se na kurz PC a potom tady někoho obviňujte, že je netechnicky založený. Až použijete tagy a vložíte stránky, bude vaše jméno také červené. A nebudete mi to muset závidět 😉

 38. Aleš napsal:

  Ježiši,nic složitého, zadáte si do příslušného políčka Vaše stránky a jméno se Vám zabarví oranžově, po prokliknutí se zobrazí Váš web.
  Co je na tom složitého. Ale možná Vám to vymažou,je to reklama jiným stránkám.

 39. Ctirad napsal:

  Vladimír, ještě větší blb než jsme předpokládali.

 40. Helena napsal:

  Koukám tady nemůže někdo spát jako já. Dlouho jsem se tak nezasmála nad některými kometáři. Jste třída, fakt bezva zábava.☺☺☺☺☺☺☺

 41. Marek napsal:

  Taky jsem se zasmál, ale vůbec nevím o co tu vlastně jde.

 42. Ctirad napsal:

  Tak jste se Marku vlastně zasmál a nevíte čemu.Taky dost hustý.

 43. Pavel napsal:

  Přečetl jsem tu pár vět, sice ještě nejsem tak starý kmet, ovšem foto které jsem shlédl jsou naprosto bezvadné. Jen se divím pár komentům, které jsou jakoby s nádechem závisti. Poklídám si otázku proč? Ta žena na těch obrzcích je vyjímečná a nemusí být ani retušována. Stačí se podívat na její postoj, pózu. Má neskutečná cit pro pohyb, je navíc fotogenická a co tak ani nevím kolik jí ve skutečnosti je. A jak tu někdo psal 55… no tak kloubouk dolů. Takovou ženu mít asi neodolám a vyznám jí vše co k ní paří. Vyzařije harmonijí, smyslností a co víc intelektem. Nechápu proč zde někdo píše o Hodonínském fotografovi a vůbec se zabývá pozadím tohoto aktu focení! Výsledek je zcela jasný. Neodolatelná podmanivost krásy, která až zamrazí svoují skutečností. Tak proč tu řešit něco co je dáno této jemné osobnosti do vínku. Tohle je dar, né břímě. Tak to tak berme, nikoho o něj nederme. Toto není kacířství ale přednost která se nedá koupit. Naopak jen jemně vyzdvihnout právě v takové souteži jakou je Eurobabička… Doufám že to ocení ti, co mají cit a čisté oko! Závist ať si křičí, sebe sama tím ničí.

 44. Pavel napsal:

  Dopsal bych omluvu za překlepy. Snad příští koment nebude o chybách klávesnice polité kávou, ba naopak budu sedět a na obrazovce si budu povídat s touto dámou. Paní Jeřábkové skláním obdiv a hodně štěstí. Co dodat? Odvahu a klid…

 45. VLADIMÍR napsal:

  Pan Ctirad mě sice nazval „Blbem obecným“, pan Aleš PACHOLKEM,ale na rozdíl do pana Ctirada mu to dobře myslí a napsal důležitou větu hlavně pro paní Ninu-
  cituji: 1 /Aleš
  Vloženo Říjen 28, 2015 v 9:41 PM

  Ježiši,nic složitého, zadáte si do příslušného políčka Vaše stránky a jméno se Vám zabarví oranžově, po prokliknutí se zobrazí Váš web.
  Co je na tom složitého. ALE MOŽNÁ VÁM TO VYMAŽOU, JE TO REKLAMA JINÝM STRÁNKÁM.!!
  Ovšem u paní Niny se vždy otevře nějaký odkaz na Eurobabičku-když není přímo z redakce , tak je v nějaké skupině kolem soutěže-ale to ví jen ona sama.

  2/ Nikdy jsem neřekl,že fota jsou špatná,jen jsem se ptal, kde je mohu na zmiňovaných výstavách vidět-nikdo mi neodpověděl,takže si mohu právem myslet, že žádné výstavy se nekonají ??

  3/ K hezkému komentáři pana Pavla-nemám důvod s Vámi nesouhlasit až na to, že jsi nejsem jist,zda měla být zveřejněna úplně všechna fota.To potom může být v Eurobabičce i promenáda v plavkách.Byl bych zvědav, která z dam by s tím souhlasila.Řekl jsem svůj názor a dále nehodlám s nikým polemizovat.Je to ztráta času zvlášť s panem Ctiradem, protože to vypadá, že je moooooooc chytrej,všechno zná a všude byl.Jeho slovník mi jde jedním uchem tam a druhým ven.A na paní Alenu se jistě přijedu podívat, pokud nebude nějaká výstava, tak jistě budou její fota viset někde v atelieru jako ostatní modelky, jak sama psala.VL.

 46. Nina napsal:

  Myslím, že všichni vědí, komu pan Aleš adresoval svůj příspěvek. Pan Vladimír ani nerozezná stránky EB od stránek nadačního fondu. Už zde napsal tolik, že jsme si všichni o něm udělali obrázek. ALE ŠKODA SLOV PRO HULVÁTA . . .
  PS: Pana Ctirada i pana Aleše bych ráda poznala. Značka: Smích léčí. Děkuji Vám. Nina

 47. Ctirad napsal:

  Už mě Vladimíre nebavíte,nedal jste si transplantovat mozek od Vítkové? Možná jste byla Siamská dvojčata a následky si nesete bohužel oba.

 48. VLADIMÍR napsal:

  Pane Ctirade a Vám podobní,vidím, že zde je povoleno úplně všechno.Já jsem nepoužil na této stránce jediné vulgární slovo.Postatné pro mě je, že jsem nedostal odpověď, na to ,na co jsem se původně ptal.
  A paní “Nino”-je mi úplně jedno, zda jste členkou nadačního fondu nebo občanského sdružení EB-protože tady své hrubosti píšete na hlavní stránce Eurobabička 2015 a konkrétně pod vydaným článkem s názvem Máme zde další úspěšnou eurobabičku.Z Vašich slov čiší opravdová profesionalita,z které jsou Vaši příznivci jistěvnadšeni.Jen tak dál!!!

 49. Nina napsal:

  Asi si plete veřejnou diskuzi s redakci,nebo atelierem. To vám to ještě nedošlo?? Kdo si myslíte, ze vám tady odpoví?? Brečíte na špatném hrobě. Nechápu o co vám jde!!!

 50. Zdena napsal:

  Když nastane důchodový věk a chlapa už nechtějí v práci, často se stane, že se začne nudit, neumí si najít činnost a stává se tak protivným a nerudným, tak asi jako pan Vladimír. Sedí od rána do večera u počítače a prudí a prudí na různých webovkách.

 51. Ras&Putin napsal:

  Tak koukam na konferenci. Pekne komentare. Vladimíre, nic osobního proti vasi osobe. Zda se mi ze jste mirne receno zaujaty! Co tak nalezt neco v akci Z. Pisete tak trochu o nicem, chce to lepší napad. Opakovaný vtip dvakrát je stale vtip. 3x je známka trapnosti. Vicekrat, to už je známka pokrocileho Alzhaimera, jelikoz se mi zdá že vam schazi sebereflexe. Dekuji za pochopeni. Ras&Putin

 52. Alena Jeřábková napsal:

  Pane Vladimíre, chápu, že Vás některé mé obnažené fotky mohou ve Vašich letech pobuřovat. Ale jste zde asi jediný. Ostatním zde to nevadí a mně už vůbec ne. Redakce také proti nim nic neměla. Jsou totiž umělecké a nic intimního na nich není vidět. Vám nahota vadí? Jestli ano, tak to zřejmě nechodíte v létě ani k vodě,že? Co se týká promenády v plavkách, tak mně by to problém nedělalo a nebyla bych sama. Pojaly by jsme to s vtipem:-) A i kdyby měly viset mé fotky jen v ateliéru, tak i z toho bych měla radost. A berte to s humorem, vždyť je to jen soutěž.:-) Pěkný večer. Alena

 53. Pro další příspěvky použijte formulář. Váš příspěvek bude instalován až po schválení redakcí.

 54. Jarmila napsal:

  Příspěvek z listárny Eurobabička od:

  Jméno: Jarmila

  Pravidelně sleduji Vaše stránky a fandím všem aktivitám, které pořádáte. Modelka se taktéž vydařila. Hodně štěstí.

 55. Zdenislava napsal:

  Příspěvek z listárny Eurobabička od:

  Jméno: Zdenislava:

  Paní Jeřábková si zaslouží obdiv nejen za fotky, ale i za nadhled se kterým přijímá všechny druhy gratulací. To dokáže jen skutečná dáma.

 56. Kuba napsal:

  Příspěvek z listárny Eurobabička od:

  Jméno: Kuba

  Jsem rád že se konečně nemusí slušní lidé bát něco napsat aniž by byl napadán. Paní Jeřábkovou obdivuji s jakou graciosnstí dokázala ustát nějakého fiktivního Vladimíra

 57. Marie WOlfová napsal:

  Alenko, jsi kočka a k tomu fotogenická! Moc ti to sluší a gratuluju k úspěchu! Na finále jsi mne zaujala krásnou spartakiádou a u mne jsi bodovala 🙂
  Ať se ti daří!
  loňská vicemissis Majka 🙂

 58. Alena Jeřábková napsal:

  Marie, děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že se Ti spartakiádní číslo líbilo. Však jsme se u nacvičování s kamarádem moc nasmáli. I náš malý se tím bavil. A mám dotaz. Nemluvily jsme spolu náhodou ve finále? Nějaká paní se mnou mluvila, ale už si tvář nedovedu nějak vybavit. Alena

 59. Marie WOlfová napsal:

  Mluvily jsme Aleno po finále, už jsi byla na odchodu. :-)Pěkný den!

 60. Alena Jeřábková napsal:

  Jooo ano:-) Takže s tou mou pamětí to není zas tak strašné, jak jsem si myslela:-) Taky přeji hezký den

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *