Novinky cz …

Novinky cz.

Eurobabičky se loučily se starým rokem v Bystřici nad Pernštejnem

Jak Eurobabičky slavily příchod nového roku 2016 máte možnost vidět v naší reportáži. Tentokrát jsme se rozhodli rozloučit se odcházejícím rokem a uvítat ten nový v příjemném a útulném prostředí v penzionu Hotelovka v Bystřici nad Pernštejnem.

Vše začalo srdečným přivítáním pozvaných Eurobabiček napříč ročníky již 30. prosince. Po velice chutném obědě jsme se seznámili s prostředím a začali se připravovat na vlastní silvestrovský program. Pracovní schůzka se protáhla v družné zábavě do pozdních večerních hodin.

Další den, již ten silvestrovský, pokračoval ve stejném stylu. Nemá smysl se zabývat jednotlivými detaily. Z přiložených videí a fotogalerie je jednoznačně vidět pohoda a dobrá zábava a tak jenom stručně.

Krátká zábavná soutěž, novoroční zdravice a  zábava se slavnostním přípitkem.

Velké poděkování patří manželům Buškovým z Nového Strašecí za skvělý hudební doprovod v celém programu i všem zúčastněným.

Čas se bohužel nedal zastavit. Po snídani jsme se po dlouhém loučení postupně rozjížděli do svých domovů. Jistě ale všichni již máme jasno o příštím Silvestru, že bude opět společný na Vysočině.

Závěrem bychom rádi poděkovali našim partnerům.

Hejtmanovi Kralovéhradeckého  kraje panu Lubomíru Francovi,

radní Ústeckého kraje paní Jitce Sachetové,

Karlovarské Becherovce a.s.,

BOHEMILK a.s., mlékárna Opočno,

Penzionu Hotelovka Bystřice nad Pernštejnem.

INCA COLAGEN s.r.o..

Jim i vám všem našim příznivcům, Eurobabičkám současným i budoucím přejeme pevné zdraví, štěstí a mnoho spokojenosti v roce 2016.

V.T.

Srdečně zdravím všechny lidičky naší skvělé

“Silvestrovské Eurobabičky”! ;-)

Zpěv, scénky, bujaré veselí a dělobuchy, tak vypadaly oslavy v Bystřici nad Pernštejnem. Byla to parádní jízda silvestrovské noci.
Setkali se tam skvělí lidé, kteří přispěli svou bezprostředností zažít tuto veselou show. :-P
Silvestrovská jízda se zdařila na výbornou!  Je to zásluhou našich skvělých manažérů.
Vám vřelý dík! ;-)
Mám pocit, že tato skvělá akce přispěla ke kladům této originální soutěže.
Vážení a milí v novém roce vám všem přeji z celého srdce : Bezstarostnou životní plavbu, plnou zdraví, štěstí, lásky.
Stačí podat ruku, pohladit a obejmout. To je ten nejkrásnější dárek – láska.
Ten, kdo chce takto obdarovat, má stejnou duši jako vy.:-)
M.S.

Prozatím vám nabídneme fotografie, které budou postupně doplňovány.

To ještě není vše, to nejlepší příjde na konec.


 1. Blanka Křížková napsal:

  Ahoj skvělá silvestrovská parto Eurobabičky,
  byl to super Silvestr! Všichni jsme se chtěli bavit, a tak to i bylo.
  Dík Vlaďce a Vlaďovi za to, že tak prima akci připravili, a Vám všem za společnou bezvadnou zábavu 🙂

  Blanka a Jirka

 2. Olga Rácová napsal:

  Zdravím všechny příznivce Eurobabičky a chci poděkovat všem, kteří se na silvestrovské, skvělé akci podíleli. Hlavně Vlaďce a Vláďovi, že dokázali dát dohromady tolik skvělých lidí a hlavně vše zorganizovat.
  Užili jsme si moře legrace, prostě – byla to paráda.
  Hodně štěstí, zdraví a lásky v novém roce. Těším se na další setkání.

 3. Blanka Křížková napsal:

  Zpráva pro všechny příznivce Eurobabičky.
  Nějakým způsobem došlo ke zmizení již vložených fotek, diskuzních příspěvků a hvězdičkového ohodnocení z našeho bezvadného Silvestra. Někdo útočí na naše skvělé stránky. Ale my se nedáme a fotky dáme na stránky znovu, ty nepřejícný člověče! Již dnes večer bude vše OK.
  Blanka

 4. Eliška napsal:

  Moje milé babičky a milí další účastníci naší veselé silvestrovské párty.Moc Vám všem děkujeme za milou společnost a krásnou atmosféru.Bylo to perfektní. Dík patří i manželům Tauchmanovým za organizaci skvělé zábavy.

  Eliška a Jirka

 5. Jana Brůžková napsal:

  Vážení účastníci “Silvestrovské akce”,
  přemýšlela jsem, co napsat, aby to neznělo moc závistivě, ale co? Však již na fotkách je vidět, že je opravdu co závidět 😉 .
  Těším se na videa, a přeji spoustu dalších úžasných akcí a setkání v roce 2016, štěstí a zdraví ať vás provází, nejen na nich.
  Velké DÍKY za celý rok patří samozřejmě Vlaďce a Vláďovi Tauchmanovým. A proto přeji mnoho sil do let dalších. Nepřestanete nás bavit 😉 Jana B.

 6. Iva Baná napsal:

  Zdravíme všechny skvělé účastníky silvestra včetně vedení Penzionu Hotelovka a veselé obsluhy “Račte si přát?”. Jsme nadšení vším, co jsme na této bezvadné akci zažili, tolik zábavy, smíchu, milých Ebabiček
  a jejich protějšků.
  Moc si vážíme práce Vlaďky a Vládi – jste bezvadní jak všechno vymyslíte a zrealizujete a ten Váš slovní ping pong musí bavit každého :-).

  Pro ty, komu chutnaly moje silvestrovské marokánky 🙂 přikládám recept, který jsem dostala od kolegy Jardy z práce:
  1/4 l mléka + 3 lžíce hl.mouky + 5dkg másla +10dkg ml.cukru + van.cukr svaříme na hustou kaši do které zamícháme hrst nasekaných ořechů a hrst nasekaného kandovaného ovoce. Lžičkou klademe malé hromádky na plech vyložený pečícím papírem a pečeme do zlatohněda cca 15-20 min.na 150-170st. podle vaší trouby. Po vychladnutí potřeme rozpuštěnou čoko. Tak ať se Vám podaří a chutnají 🙂

  Ještě jednou veliké DÍKY za vše!!!
  Zdraví Vás uherskobrodská část skupiny BaHeBo 🙂

 7. Alena Jeřábková napsal:

  Jé, tak vidím, že jste se dobře pobavili:-) To je fajn. Alena

 8. BaHeBo - ostravská část napsal:

  Taktéž děkujeme pořadatelům Tauchmanovým, bez kterých bychom nezažili takovou skvělou zábavu 🙂 Naprosto nás nadchlo to, že se sešlo tolik lidí z celé republiky, všichni si naprosto bezvadně sedli a výborně se pobavili. Velké díky všem! Super přivítání nového roku 2016. Už dnes se těšíme na další společné akce 🙂
  Jana, Mirek a Honzík

 9. Blanka napsal:

  Ivo, dík za recept, už se těším, až ho vyzkouším. Na Silvestra nám Tvoje marokánky moc chutnaly, jen se po nich zaprášilo 🙂
  Blanka

 10. Iva Baná napsal:

  Není zač Blani, jsem ráda že chutnaly 😉

 11. Božena napsal:

  Moc zdravím všechny,díky všem,kdo přispěl k dobré silvestrovské zábavě,ikdyž jsme byli posbírané ze všech koutů naší vlasti.Byl to prima silvestrovský večer.Tak zase někdy Božena

 12. Alen napsal:

  Chci jen touto cestou pozdravit v Novém roce všechny Eurobabičky,které znám,či nezmám i jejich rodinám, popřát všem hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a spokojrenosti v tom r.2016.S takovým nadšením a přístupem,jak je vidět na fotkách,tak by měl vypadat celý tenhle rok.Skvělí lidé,dobrá nálada,veselá mysl,optimusmus ten je zdravý pro náš orgnismus.
  Určitě se připojuji k těm co tady bylo již psáno.Vážím si nevšedních zásluh manželů Tauchmanových se všemi starostmi, nakonec i radostmi s organizací k akcím,které pořádají patří jedno velikánské poděkování.
  Aby bylo dobrých lidí dost,
  aby žili druhým pro radost,
  aby zdraví zvítězilo a
  na tomto světě se dobře žilo.
  Aby jsme se k sobě chovali mile,
  aby jsme měli jen krásné chvíle,
  aby jsme byli jen při síle,
  aby jsme vždycky uměli pomocnou ruku dát
  a aby jsme se nezapománali nikdy smát, to vám všem na tomto portále přeje jedna z vás Alen

 13. Jana napsal:

  Ahoj Silvestrovské eurobabičky, z fotografií vidím, že Silvestr byl pestr… Jsem ráda, že se vám to vydařilo a byla založena nová tradice . Příští rok budu plánovat zimní dovolenou v jiném termínu, abych se mohla také zúčastnit. Ještě jednou přeji všem zdraví , pohodu a celoroční optimismus.Eurobabka Jana

 14. Marie WOlfová napsal:

  Čaute spolubabičky a organizátoři! Tak suprový Silvestr jsem ještě nikdy nezažila! 🙂 Už se těším na další, ikdyby na kraji světa byl :-)Sranda, tanec, zpěv, nová kamarádství – toť medicína na duši :-). Tisíceré díky všem 🙂

 15. Ctirad napsal:

  …prsa dmoucí, dědeček jsem vševědoucí. Já to tušil a pozval celou hospodu. Tak už se těšíme na Váš záznam.

 16. Květoslava Kohoutková napsal:

  Všem lidičkám bez rozdílu, přeji do Nového roku hodně štěstí, lásky, radosti, elánu, důvtipu a strašně moc zdravíčka. Mám Vás všechny moc ráda. Děkuji za nádherné zážitkové fotografie.

 17. čtenářka novinek.cz napsal:

  Dobrý večer, chtěla jsem psát přímo do diskuze na novinky.cz, ale nepodařila se mi vyplnit registrace. A proto píši sem.
  Zdravím všechny účastníky silvestrovské zábavy. Je úžasné zjištění, že se “babičky” i jiní lidé, dokáží bavit, a to i na Silvestra, jelikož kdyby čekaly na zábavu v TV, tak buď umřou nudou, nebo čekají dodnes.

  PF 2016 VŠEM!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *