Sejdeme se v Bystřici nad Pernštejnem…

Nedávno skončily prázdniny a již se soutěžící připravují na semifinále, které se bude konat 1. října v penzionu Hotelovka Bystřice nad Pernštejnem. Právě tam budou bojovat o postup do finálové sedmičky.

My tým Eurobabička, tímto ještě jednou děkujeme všem babičkám za účast a gratulujeme dvanácti postupujícím do semifinále. Připomínáme, že výběr nebyl opravdu jednoduchý, konkurence byla veliká a nám se potvrdilo, že máme v České republice spoustu babiček, které jsou krásné, mají vtip, šarm a osobní kouzlo…prostě jsou to moderní dámy, kterým se přihodilo to, že se staly babičkou.

Martin Kurc

Věříme, že se již všichni na tento soutěžní pobyt těší, protože  bude pro všechny připraveno také dobré jídlo,  zažijí spousty legrace, smutný princ se nemůže dočkat rozveselení. Nebudou chybět romantické písničky v podání  finalisty superstar Martina Kurce, ani zkrášlení vizážistkou od  firmy DERMACOL.


Dárky od našich partnerů určitě potěší. To vše v přátelském prostředí penzionu Hotelovka.

Hlavní mediální partner  –  rádio  Český Impuls   –  http://www.ceskyimpuls.cz/


Ještě příznivé počasí a co více bychom si mohli ještě přát.

 1. věra nováková napsal:

  jůůů už se těším !!!!!i na ostatní soutěžící babičky a prima organizační tým.

 2. Alen napsal:

  Milé účinkující dámy,milá poroto!!
  Přeji vám všem zejména účinkujícím,ať se vám vše v semifinle zdaří podle vašich představ k radosti své a k radosti poroty a ty nejlepší,ať postoupí do finále.Moc se na vás ve finále těším,protože tyto stránky sleduji.
  Jen mě mrzí,že nikdo nic nenapíše,nikdo vás nepovzbudí a to je přece škoda.
  Tak si to všechny užijte a vzpomínky vám zůstanou navždy.Alen

 3. Dana napsal:

  Zdravím všechny příznivce šťasného života, neboť soutěže, nová přátelsví, veselé zkušenosti…. určitě patří ke šťastnému životu. A my účastnice ,organizátoři i fanoušci, budeme mít možnost to vše za pár dní opět zažít!
  Vážím si toho, že jsem babičkou a mohu se těšit na pěkný víkend. Dana

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *