Nový projekt – Eurobabička  dobré srdce 2022

Připravili jsme pro vás nový projekt  Eurobabička – dobré srdce 2022,  jenž zapadá do této doby. Měl by nám pomoci najít takovou babičku, která ve svém životě nese smutné připomínky časů, které ji změnily život a zároveň bude synonymem bezmezné obětavosti, empatie, solidarity, pomoci a lásky k bližnímu, jež právě její nesmírně těžké období umocnilo.

  Redakce Eurobabička by ráda podpořila ty, kteří to potřebují nejvíce. Proto vyhlásila ,,Eurobabička – dobré srdce  2022″

Zde bude nominována vždy jedna babička a to ze všech krajů. (Celkem 14 babiček.)
 
 
Pomozte nám najít takovou babičku, která je dle vás synonymem bezmezné obětavosti, empatie, solidarity, pomoci a lásky k bližnímu, proto by si zasloužila ocenění. 
 
Nejvíce emotivní příběh babičky bude oceněn od redakce částkou 10. 000,- Kč
 

Napište nám o ní a spolu s přiloženou fotografií  zašlete na adresu : eurobabicka@seznam.cz

 

◘ Při prokliknutí se zobrazí detail babičky. Odkazy budou doplňovány postupně.
 

Co proto můžete udělat?

Zaslat nám krátký příběh takové babičky, která je dle vás synonymem bezmezné obětavosti, empatie, solidarity, pomoci a lásky k bližnímu, proto by si zasloužila ocenění.

Pokud znáte takovou babičku, napište nám její příběh spolu s přiloženou fotografií a zašlete na adresu : eurobabicka@seznam.cz

Přihláška dále musí obsahovat – jméno, adresu a telefon,

nebo můžete přihlášku poslat přímo zde https://www.eurobabicka.cz/…ka/

Z každého kraje bude vybrána jedna babička, která bude rovněž svůj kraj reprezentovat. Po prokliknutí jednotlivých krajů na mapce, se vám budou otevírat  příběhy i fota babiček, které již byly  o Eurobabičku dobré srdce,  zařazeny.

 Vyhlášení výsledků bude zveřejněno. 

Vítězka bude oceněna částkou 10 000,- Kč

Těšíme se na vaše příběhy

redakce EB

 

 

 

Celosvětová pandemie zamíchala životy všech z nás, ale na druhou stranu přinesla jedno velmi zajímavé téma.  A protože je potřeba na všem zlém hledat něco dobré, můžeme si říci, že díky ní vznikly  úchvatné fotky, videa, příběhy, které by pravděpodobně jinak nikdy nevznikly. 

 

 

 

 

  1. Dobré srdce napsal:

    Krásné, moc krásné bylo období soutěží pro babičky. Ráda vzpomínám. Velké díky a přeji, abyste našli babičku dobrého srdíčka. Vaše Ivana

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *