Dermacol – legenda kosmetiky…

Dermacol – legenda kosmetiky…

Dermacol – legenda kosmetiky

připraví  letošní  soutěžící  na  finálový  galavečer.


Dermacol – vše kolem krásy

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. Let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol – jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1969 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v Dermacol kosmetice z Prahy. I nyní si Dermacol udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a moha zemích Středního i Blízkého Východu.

Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý 4. Make-up prodaný v ČR je právě od značky Dermacol. Každý 5. přípravek ze zpevňující péče o tělo je také Dermacol. Dermacol poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Pomáháme svým spotřebitelkám, aby se cítily a vypadaly lépe.

Filozofie značky Dermacol

 • Dermacol výrobky splňují přísné nároky na kvalitu spojenou s nejnovějšími poznatky výzkumu v kosmetologii.
 • Klinické testy Dermacol výrobků probíhají pod přísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Praze v souladu s legislativními standardy Evropské Unie.
 • Výrobky Dermacol jsou vyráběny v souladu a požadavky GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO 9001:2000.
 • Většina pleťových, tělových, ale i dekorativních výrobků Dermacol je hypoalergenní.
 • Dermacol výrobky obsahují účinné látky speciálně vyvinuté jak v Čechách tak ve Francii, Itálii, Španělsku, Německu či Japonsku.
 • Finální výrobky Dermacol nejsou testovány na zvířatech.

Distribuce značky

 • Výrobky Dermacol jsou prodávány v drogeriích, hypermarketech i supermarketech, ale také v lékárnách či kosmetických salonech.
 • Veškeré zboží můžete vždy zakoupit online i přímo od výrobce.
 • 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 87, průměr: 4,54 z 5)
  Ukládám ... Ukládám ...