Postupující finalisté soutěže Eurodědeček 2011

Anketa o nejsympatičtějšího dědečka má již své pořadí. Tito dědečkové se utkají 10. září, aby ještě přesvědčili dobrým slovem, vtipem a v neposlední řadě i šarmem porotu, která určí Eurodědečka ČR 2011 – kterému bude titul i cena právem náležet.

V tomto pořadí postupují tito dědečkové :

Nebyly nalezeny žádné obrázky

06. Ambrož Viglašský z Havířova-Polesí: 52 937 hlasů

Nebyly nalezeny žádné obrázky

13. Josef Čečotka z Ostravy-Zábřeh: 45 503 hlasů

Nebyly nalezeny žádné obrázky

11. Jan Doležal z Prahy: 12 745 hlasů

Nebyly nalezeny žádné obrázky

19. Jiří Šebek z Kuřimi: 10 870 hlasů

Porota o.s. Eurobabička již v průběhu hlasování rozhodla o postupu na “divokou kartu” pánů Jiřího Šebka a Jana Jindry. Protože pan Šebek se umístil na postupovém místě v hlasování, postupuje rozhodnutím poroty pouze pan Jan Jindra.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

15. Jan Jindra, České Budějovice 3 923

Ve finále tedy uvidéte výše uvedených pět šarmantních dědečků, kteří se utkají o kýžený sud piva Svijany. Finále soutěže EURODĚDEČEK 2011 se bude konat těsně před semifinále soutěže EUROBABIČKA 2011, to je v sobotu 10. září od 13. hodin v v Kongresovém centru na kolonádě lázní Poděbrady. Semifinále soutěže EUROBABIČKA 2011 České a Slovenské republiky bude přímo navazovat od 15 hodin na stejném místě. Vstupné na obě akce je společné, obnáší puhých 50,- Kč a vstupenky si můžete rezervovat online ZDE. (objednací formulář najdete dole na stránce)
Přijďte podpořit svoje favority

 1. Libuše Novotná napsal:

  Blahopřeji všem postupujícím dědečkům a těším se na další “boj” tentokrát už bez klikání. Bylo to vzrušující, dynamické a vtipné, ostatně jak se na správné dědečky sluší a patří. Ostatní mají samozřejmě rovněž naše sympatie za účast v tomto projektu. Přeji hezký den všem.

 2. wiky napsal:

  Blahopřeji, všem postupujícím dědečkům,ale i těm nepostupujícím za jejich statečnost a odvahu se přihlásit.Ráda se s nimi při finále setkám. to klikání se mi až tak vzrušující nezdálo, protože PC gramotnost s velká rodina ještě nedělá vítěze. Dědečkové připravte si svoji pohotovost,galantnost a šarm. Těší se na vás předsedkyně poroty babička Všudezdejší

 3. crazy napsal:

  Přeji krásný večer všem dědečkům, klikačům a příznivcům soutěže eurobabička. Určitě si každý přihlášený dědeček zaslouží uznání za odvahu se přihlásit a poděkování si také zaslouží klikači – spřízněné rodiny, přátelé a známí, kteří “klikali” a pro které to určitě vzrušující bylo.

  Také patřím mezi klikače a určitě PC gramotnost by měla být eurodědečkům blízká. Vždyť se jedná o moderní dědečky s duší kluků. Předpokládám, že se s dědečky komunikuje i přes PC, takže tato dovednost je na místě.
  A podle mě by předsedkyně poroty měla být nestranná.

  Ale bohužel předsedkyně poroty a všudezdejší babička, jak se sama nazvala, tady shazuje soudržnost rodin a přátel, probdělé večery, kdy jsme se všichni domlouvali, že klikáme, kdy jsme byli nadšeni, že hlasy přibývají, rozpalovalo nás, že jiným přibývají více…. prostě jsme to všichni prožívali s nadšením a nasazením a všichni jsme chtěli toho svého dědečka vidět v Poděbradech.

  Samozřejmě, že teď když jsou dědečci vybráni, tak se těšíme do Poděbrad, kde se teprve utkají. Je mezi nimi i ten náš. Tohle bylo zahřívací kolo, aspoň my všichni to takhle brali.

  My klikači jsme určitě vybrali skvělé soutěžící dědečky, ale máme obavy jak a podle čeho bude hodnotit porota, když její předsedkyně už teď neuznává moderní odbornost soutěžících. Dědečci již teď prokázali, že mají organizační schopnost, zorganizovali nás klikače a teď se těšíme, jak budou dokazovat další své dovednosti.

  Věříme, že členové poroty budou moderního a dynamického smýšlení!!!

 4. Redakce EB napsal:

  Aktualní informace pro soutěž Eurodědeček 2011.

  Vážíme si Vašeho zájmu a přístupu k soutěži Eurodědeček 2011.
  Na základě hlasovaci ankety, proběhne regulerní soutěž dle předem daných propozic, dne 10. září 2011 v Lázních Poděbrady. Řídící orgán soutěže doposud nerozhodl o složení poroty, proto můžete předchozí příspěvek negovat. Věrohodné informace Vám dodá pouze řídící orgán soutěže.

  Redakce EB

 5. Marta napsal:

  Proč se tedy BABIČKA VŠUDEZDEJŠÍ (alias wiky) nazývá předsedkyní poroty a vydává jejím jménem docela závažné komuniké? No, nic, ale měla by svoje postoje více
  promyslet a být opravdu NAD VĚCÍ…Díky “crazy” za obsáhlý a pěkný názor.

 6. wiky napsal:

  Jéje po návratu z dovolené v zahraničí, jsem zjistila, že nejsou pouze dvojníci ve tváří, ale i elektroničtí. wiky

 7. crazy napsal:

  jéje……jací dvojníci? Tento příspěvek trochu nechápu. Paní wiky – samozvaná předsedkyně poroty, všudezdejší babička si dělá slušně řečeno legraci ze všech. Řídící orgán soutěže určitě ví, kdo do poroty patří a kdo ne. Věříme Vám !!! A těšíme se!

 8. Cyril napsal:

  Tak copak jste udělaly naši crazy, že se nám zase naježila.Tak jsem si říkal, skoč si na jedno a pak mrknu co je tady nového. A ejhle, trošku se nám to tady rozhádalo.
  wiky, crazy, nezlobte, nebo vás chytím za drn a předsedou poroty budu já.

 9. Cyril napsal:

  Tak copak jste udělaly naši crazy, že se nám zase naježila.Tak jsem si říkal, skoč si na jedno a pak mrknu co je tady nového. A ejhle, trošku se nám to tady rozhádalo.
  wiky, crazy, nezlobte, nebo vás chytím za drn a předsedou poroty budu já.

 10. Maruš napsal:

  Ahoj Cyrile, souhlasíme s crazy, samozvance nechceme a souhlasíme s Libuškou Novotnou, že klikání bylo vzrušující. Takže pořádně koukej, koho budeš chytat za drn.

 11. Cyril napsal:

  Áááá..je tu další drn, hlavně se holky neholte.

 12. Libuše Novotná napsal:

  Poděbrady se blíží, příjeďte fandit a užít si to raději tam. A hlavně nezapomeňte: je to soutěž eurobabiček – semifinále – eurodědeček je spíš pro zpestření, taková “přidružená výroba”, aby byla ještě větší legrace. Já se už moc těším, jen doufám, že budu mít doma do té doby auto ze servisu. Cyrile, přijedete??? Pozvání na pivečko platí a co to triko s viagrou? Poznáme se? Hezký den všem, kdo mají rádi legraci a pohodu.

 13. Marta napsal:

  Libuško Novotná,
  abyste se z té přemíry legrace “nepotento…” My tu poctivě zápolíme, do Poděbrad budeme vstávat ve 04h ráno – a prý – PŘIDRUŽENÁ VÝROBA…Takže Eurodědečci jsou vám pro legraci a zpestření? Přeji Vám, abyste “svého Cyrila ” poznala a zažila si tu PLÁNOVANOU legraci a pohodu. Pro nás ostatní je to pěkně “perný “den, ale legraci a pohodu si dopřejeme až zpátky doma ve 23h v noci – až nás rychlík vyplivne doma v Havířově…Ale naše heslo je: přej a bude ti přáno. Tak v sobotu DO TOHO!!!

 14. crazy napsal:

  Přeji krásné ráno paní Marto,
  myslím, že sobota v Poděbradech je především o soutěžících eurobabičkách. Vždyť celé stránky jsou o jejich snažení a zápolení.

  Uspořádat fotosoutěž eurodědečků je podle mě geniální nápad organizátorů a opravdu zpestřil a obohatil celou soutěž.
  A všichni dědečci POCTIVĚ ZÁPOLILI. Tuto fotosoutěž taky chápu jako skvělý doplněk a věřím, že to takhle pochopili i dědečci.
  Marti i my budeme vstávat ve 4 ráno, synovec jede dokonce po noční směně, počítáme, že zpět se dostaneme okolo půlnoci, ale NEBEREME to jako perný den, nikdo nás ani našeho favorita-eurodědečka nenutí, jedeme si tam užít opravdu legraci a „vzrůšo“ a určitě si ten den užijeme celý. Těšíme se na cestu do Poděbrad, na soutěž, budeme fandit i eurobabičkám, na cestu zpět, na nové lidi, nové zážitky…..

  To vše k tomu patří. Vždyť ta soutěž není povinná. A pohoda, legrace a supr nálada bude v Poděbradech celý den, proto jsou tyhle soutěže. Ne, až doma. Doma budeme odpočívat po nádherně prožitém dni.
  A motto našeho dědečka Josefa:
  Žij tak, aby se Tví přátelé nudili, až umřeš.

  HURÁÁÁÁÁ do Poděbrad !!!

 15. Libuše Novotná napsal:

  Milá Martičko, v žádném případě jsem Vás nechtěla takhle nažhavit. Ale za svým si stojím, je to soutěž eurobabiček – jak ostatně stojí i v názvu soutěže. Všichni jsme pro naše favority dědečky hlasovali po nocích a celé hodiny, zasmáli se některým příspěvkům. Ale zkuste si sama odpovědět na to, zda teď hned si dokážete vybavit tvář některé babičky semifinalistky, její jméno, jejich počet? Jedno kolo se odehrálo v Ostravě (což máte blízko), byla jste jim fandit? Poslala jste svůj hlas některé z nich? Já eurobabičky poznala, když jsem taky soutěžila, od té doby jim fandím, když můžu jedu na jejich setkání. A hlavně: bez EUROBABIČEK by nebyl eurodědeček !!

 16. Marta napsal:

  Moji milí,
  O.K. Vše v dobrém. Souhlasím s “výše řečeným”-respektuji názory diskutujících… Asi jsem trochu unavená, máme 14 dní staré vnoučátko, hlídám “bratříčka”, jsem v jednom kole i z jiných povinností. Ale přihlásila jsem Ambrožka proto, aby přestal myslet “na Pelhřimov” a měl ještě nějakou radost ze života.
  Proto přijedeme do Poděbrad s úsměvem, nebojte. Tak – uzavřeme mír???

 17. Libuše novotná napsal:

  Milá Martičko, no tak to moc, moc gratuluji. Vnoučátko je dar a štěstí v rodině. Sama jich mám 6 v rozpětí od 5 měsíců do 20 let. Není lepší lék na “Pelhřimov”. Přeji miminku zdraví, lásku, štěstí, pohodu a všem radost z vnoučátek. Hezký den.

 18. Marta napsal:

  Paní Libuško, konec dobrý – všecko dobré…Děkuji za přání i milá slova k narození mého OSMÉHO vnoučka. (Ambrožek jich má pět. ) Máme už i SEDM pravnoučat!Je nám totiž oběma dohromady už 153 roků, tak každou hezkou událost a příležitost být mezi lidmi i projevy přátelství bereme s povděkem. Jen nás někdy zrazuje zdraví a nemáme už takovou výdrž, ale snažíme se to nahrazovat optimismem a láskou k sobě navzájem i k ostatním. Rádi Vás poznáme osobně. M plus A.

 19. Hanička napsal:

  Ahojte všichni klikači,
  jsme rádi, že i náš dědeček Šebeček postoupil do finále, i když má “jenom” tři vnučky, dvě maličké, které ještě nemohly “klikat” a tak jsme se snažily o to víc my všichni-celá rodinka a přátelé. Fandíme všem odvážným dědečkům, ale nejvíc pěstičky držíme našemu dědečkovi a těšíme se do Poděbrad.I když je to soutěž babiček, je to teda i odvážná soutěž dědečků, našeho dědečka budeme mooooc podporovat a budeme mu moooc fandit.

 20. Marta napsal:

  Vivat -EURODĚDEČEK! Blahopřejeme vítězi p. Jiřímu Šebkovi, milým a starostlivým manželům Tauchmanovým za organizaci a povzbuzení do života i všem ostatním soutěžícím a klikajícím za příjemně ztrávené léto… Výlet do Poděbrad ocenil i sv. Petr, který nám dopřál nádherné počasí a tak se loučíme . Král zemřel, ať žije král!!! Zvláštní poděkování – klanu ČEČOTEK!!! S úctou a láskou vaši Marta a Ambrož

 21. Libuše Novotná napsal:

  Milá paní Martičko, my si výlet ještě prodloužili do Prahy a navštívili naše nejmladší vnouče – Emičku. Proto píši až nyní. Musím říct, že mi bylo velkou ctí být aspoň chvíli ve Vaší přítomnosti. S panem Ambrožem tvoříte úžasný, laskavý a milující se pár. Byli jste fantastiční, rozhodně jste vynikali nad všemi ostatními. Taky jsem se z celé soutěže nejvíce těšilá právě na Vás a vždycky budu vděčná za to, že jsem Vás mohla poznat. Jsem ráda, že jsem se mohla s Vámi vyfotit a tímto způsobem si na Vás vždy vzpomenout. Máte krásnou auru, šíříte kolem sebe pohodu a lásku. Předpokládám, že ta blondýnka se kterou jsem jen krátce hovořila byla dcera, moc jí zdravím byla moc milá a příjemná. Máte kolem sebe fantastickou a přející rodinu což je velký přínos pro každého člena. Přeji Vám pevné zdraví, lásky máte tolik, že jí můžete rozdávat, mějte krásné a slunné dny, všechny Vás moc moc zdravím, jsem ráda, že jsem Vás poznala. Byli jste na eurodědečkovi te nejlepší. Heký den.

 22. Marta napsal:

  Paní Libuško,
  děkujeme za krásná slova i milou společnost v Poděbradech… Až budete mít někdy čas, můžeme se setkat někde “na půl cesty ” a dopovědět si pár postřehů ze života …Jestli ráda cestujete, uvítali bychom Vás třeba i v Havířově.
  Ambrožek jezdí každý čtvrtek na setkání leteckých veteránů na stadion do Vítkovic, tak bych třeba jela někdy s ním a “zapadli” bychom někam na kafíííííííííčko. Také by mě potěšilo, kdyby Vám Josef půjčil moje básničky a naše CD. Slezský folklór je vlastně “úsměv přes slzy”, možná, že bychom si ještě více a snadněji porozuměli…Hezký jeřabinkový podzim všem Čečotkám přeje Marta – i za Ambrožka.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *