Missis Eurobabička pro rok 2011, paní Alena Plšková z Brna

Gratulujeme paní Aleně Plškové k úspěchu v soutěži Eurobabička 2011. Za své výkony v castinzích, semifinále i ve finále si toto ocenění jistě zasloužila a zařadila se tak po bok dalších šarmantních dam, které zvétězily před ní. Paní Plšková byla pozvána hned v pondělí po finále do televize Metropol k natočení rozhovoru, ale hned potom poskytne rozhovor i nám a bude co nejdříve uveřejněn na této stránce. Hned jak obdržíme od televize metropol natočený materiál, i ten vám na našich stránkách zprostředkujeme.

Video můžete shlédnout na stránkách televize Metropol zde nebo si ho můžete stáhnout jako soubor zde 

V pořadu „Na vrcholu,“ ve 12 minutě, najdete rozhovor s vítězkou MISSIS Eurobabička 2011 ČR a SR – paní Alenou Plškovou:
http://www.metropol.cz/porady/na-vrcholu/1114/archiv/

 1. Eva Čeplová napsal:

  Mám ohromnou radost, že právě paní Alena Plšková zvítězila!!! Znám tuto šarmantní dámu osobně, nesmírně si jí vážím a jsem na ni pyšná. Bere život s humorem sobě vlastním a rozdává kolem sebe pozitivní energii. Více takových lidí na světě a bude nám lépe…

 2. Geraldina Palovčíková napsal:

  Jsme nadšeni a šťastní, že paní Alena Plšková zaslouženě zvítězila – její moudrost, laskavost, píle, šarm, smysl pro spravedlnost, láska k lidem, humor a všestrannost vytváří kolem ní tak pozitivní atmosféru, že z ní může rozdávat všem, kteří ji znají, mají ji rádi a váží si jí.
  Upřímně se těšíme:-) – její 7-letý ctitel David, jeho maminka Martinka i já, která jsem vděčná životu za to, že ji znám.

 3. Josef za klub napsal:

  Opravdu pěkný program, soutěžící bábinky vystupovali jak herci v divadle,spot si stále v klubu pouštíme, jak se nám to líbí.

 4. Marta napsal:

  Blahopřeji paní Peškové, jste skvělá. Video se moc povedlo.

 5. Zdena napsal:

  Chtěla jsem se zeptat, poběží na TV Metropol celý záznam soutěže ?

 6. Michal napsal:

  Záznam této soutěže bych si rád koupil. Bude to možné ?

  Děkuji Michal

 7. Petr napsal:

  gratuluji za příkladnou reprezentaci Brna. Takovou babču chce určitě každý 🙂

 8. Josef Gráf napsal:

  Jsem velmi rád, že se ukázala pravda a paní doktorka Plšková zvítězila. I přes nepřízeň osudu (zmanipulovanou změnu hlasování s registrací) dokázala, že je to žena s velkým Ž. já říkám třikrát bravo.

 9. Květoslava Pokorná napsal:

  Tomu tedy nerozumím,jak zmanipulovanou, pane Gráf. Že se někdo neumí zaregistrovat, tomu říkáte zmanipulovat?

 10. Věra napsal:

  Není co k tomu dodat.Každý kdo v Poděbradech byl, by určitě se mnou
  souhlasil a rád by ještě jednou tento soutěžní program shlédl. Psala jsem i do tel. Metropol, ale nejde mi se přihlásit. Bude to ještě možné
  shlédnout a kdy.

  Děkuji Věra

 11. Marie a Michal napsal:

  Souhlasíme s paní Věrou,byla to neotřelá zábava.Legrace není nikdy dost a vážně jseme se pobavili. Paní Jurinová i pan Kurc svými sametovými hlasy tomu dali punc. Bylo to moc příjemné.

  Děkujeme

 12. Stanislava a Jiří napsal:

  Krásný večer, gratulujeme vítězce paní Aleně Plškové – šarmantní, veselá a zábavná – zasloužená výhra pro eurobabičku

 13. Roman Duma napsal:

  Upřímně gratuluji. 🙂

 14. Jana napsal:

  V současné době po soutěži je mi trochu smutno, že už to vše skončilo. Bylo to příjemné zpestření života a ubezpečení, že ještě něco mohu dokázat jak sobě tak i rodině, vnoučatům a přátelům.
  Každé babičce, která by váhala ,doporučuji, zkuste to také, je to takový babičkovský adrenalin, který vás vyhecuje a je vám pak moc hezky.
  Všem moc děkuji za prima večer.
  Určitě to není lehké zorganizovat, aby vše fungovalo,jak na drátku.

 15. Jakub napsal:

  Myslím si , že to co předvedly tyto dámy, je obdivuhodné a přál bych si z celého srdce, aby se Eurobabička objevila v hlavním vysílacím čase v televizi. Když jsem viděl, jak se zúčastńují vnoučata, mladí lidé přijedou podpořit svou babičku. Slovo babička znamená moc v každé rodině. Lidé se chtějí bavit a zde se to nabízí. Podpořte Eurobabičku, každý se na ni rád podívá.

 16. Zelinka Petr napsal:

  Z velkým zpožděním se dostávám k oficiální gratulaci. Vítězství je naprosto zasloužené a i když jsem v průběhu soutěže měl tak trochu hokej v pravidlech, pro mě naprosto překvapivé. Takže ještě jednou sláááááááááááva Ali, sláááááááááááva. Peťa

 17. Josef napsal:

  Bylo to těžké rozhodování a nedá se to tak jednoznačně říci. Soutěžící byly skvělé,
  jedna lepší než druhá.

 18. Martin Sviták napsal:

  Připojuji s k ostatním, velice výživný a zábavný program, který není často vidět. Obdiv a díky soutěžícím i organizátorům. Jen bych měl malou připomínku, vyberte si pro příště jiného televizního partnera. TV Metropol má omezený dosah a díky své programové nabídce i minimální sledovanost.

 19. Jirka napsal:

  Připojuji s k ostatním, velice výživný a zábavný program, který není často vidět. Obdiv a díky soutěžícím i organizátorům. Jen bych měl malou připomínku, vyberte si pro příště jiného televizního partnera. TV Metropol má omezený dosah a díky své programové nabídce i minimální sledovanost.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *