Na krásném zámku Nový Hrad Jimlín …

… se konal další regionální casting naší soutěže. Uskutečnil se v romantickém prostředí, které motivovalo naše soutěžící k tomu, aby předvedly to nejlepší, co dovedou a přitom neztratily pohodu a dobrou náladu. Porota měla proto tradičně těžkou úlohu vybrat ty nejlepší babičky. To můžete posoudit sami dle přiložené fotogalerie a videí. Za dokonalou přípravu a organizaci patří velké poděkování paní Vilmě Svobodové a členům občanského sdružení Pomoc bližnímu – senior klub Louny. Soutěžní akci dále podpořili – Městský úřad Louny, květinářství Fantazie Louny a osobní účastí Grúne Schule aus Zethau. Děkujeme Mgr. Josefovi Kabátovi, řediteli zámku za vytvoření optimálních podmínek pro konání castingu.

Záštitu nad letošním ročníkem soutěže MISSIS Eurobabička 2012 převzala hejtmanka Ústeckého kraje paní Jana Vaňhová, které patří naše velké poděkování.

V následujících dnech nás čekají regonální castingy v Olomouci a Brně, bližší informace na našich stránkách. Přijďte podpořit svoje favoritky.


Nebyly nalezeny žádné obrázky

  1. Milena Liptáková napsal:

    zdravíme Vás všechny, na Jimlíně super parta- organizátoři,porota i odvážné babičky. Moc se nám líbilo úplně všechno. Těšíme se na další pokračování-babča Milča a vodník Toník z OULOVIC, máme rybník a kdo má víc????

  2. Jarka napsal:

    Myšlenka super babičky je taková, že děti velice hodnotí, když mají moderní babičku, ty moje vnoučátka se mě ptají “a babičko, kolik je ti vlastně let?” To mě dojímá. Co je stáří – jen zastávka života a hned se zase jede dál, jen že přistoupí další a další cestující .Aby babičky si vždy uměly zazpívat, uměly písničky učit svá vnoučátka a ta která babička by to neuměla tak je tu zase sport, které se některé z nich věnují – to je myšlenka dvou protipólů rock and roll – nebo dát gól. Zkrátka , aby babička byla vždy po ruce. A když přijdou problémy v roce, tak aby tu zase byla babička s dobrou náladou, úsměvem, radou a pomocí. Zatím takto zdravím Jarka J.

  3. El z Českého ráje napsal:

    Překvapila mě myšlenka i vlastní cíl Eurobabička. Povedené setkání sotěžících bylo podtrženo nádherným prostředím na zámku Nový Hrad Jimlín.Gratuluji odvážným a stále velmi aktivním soutěžícím.Přeji všem úspěch v dalších kolech.El

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *