Zpověď MISSIS Eurobabičky 2012

Milé čtenářky, neváhejte! Jste-li šťastné a veselé babičky, přihlaste se do soutěže “Missis Eurobabička”!

Já jsem se o soutěži dozvěděla z olomouckých Radničních listů v březnu roku 2012. Termín ukončení přihlášek byl konec dubna.
Řekla jsem si, že jestli všechno dobře dopadne a má dcera mi porodí vnoučátko, pošlu přihlášku do soutěže.
Čekala jsem na tu nejradostnější událost, až se stanu babičkou!! Na Bílou sobotu, 7.4.2012 nad ránem, se mi narodil prvorozený vnuk Riccardo!
Co jsem si slíbila, tak jsem učinila. Zaslala jsem přihlášku s fotografií a čekala, co bude dál. Byla jsem vybrána a následoval casting, pak výběr do semifinále a vysněné finále. Tady už jsme si jistě všechny myslely na vítězství.
Když jsem přijela do Velkých Losin, kde se konalo finále soutěže, byla jsem šťastná, že jsou “holky – babičky” všechny tak vstřícné, kamarádské a veselé ženské. Úroveň vystoupení a krása žen byla tak vysoká, že mé myšlenky na vítězství byly rázem ty tam. Byla jsem šťastná, že jsem tady a to mi stačilo. V našem věku se již kráse musí malinko dopomoci a o to se skvěle postarala děvčata z týmu vizážistek Mary Kay.
Když jsem při vyhlášení vítězky slyšela své jméno, byla jsem moc dojatá a šťastná! Tolik srdečných gratulací a pohledů jsem nikdy nepoznala. Dary, které mi skládali k nohám, mi vehnaly slzy do očí.
Děkuji touto cestou manželům Tauchmanovým a všem, kteří tuto akci dopomohli uskutečnit. Děkuji také všem sponzorům za nádherné a cenné dary.
Teď si mohu po celý rok užívat titulu “Eurobabička 2012”! Věřte mi ale, že ten nejcennější a nejšťastnější titul pro mne zůstává – ta obyčejná babička.
……být babičkou, je přece ta nejkrásnější role v životě ženy.

Vaše Renáta Hlobilová


 1. Lída a Zbyšek P. napsal:

  Paní Renátko,
  děkujeme Vám za krásná slova, za Váš osobní příběh i popis Vaší cesty ke korunce krásy. Moc Vám to sluší nejen na fotkách, ale i v záznamu z finále.

 2. divák Józa napsal:

  Jak to jenom děláte, že máte tak nádherné, parádní a fantastické soutěžící babičky ???

 3. Zuzana Macáková napsal:

  Dobrý večer, paní Hlobilová, přes Páju by to bylo moc zdlouhavé, tak Vám chci pogratulovat ke krásnému vítězství, jste velká šikulka a moc Vám to slušelo! 🙂 Musela tam být moc krásná atmosféra a vypadáte, že jste si celý večer opravdu užívala a to je důležité… Každopádně jste odvážná a můžete být na sebe patřičně pyšná 🙂 Až se na to Ricci jednou podívá, opravdu to ocení 🙂 Zuzka

 4. Renáta Hlobilová napsal:

  Díky vám všem, moji vzácní neznámí a také Zuzance, kamarádce mé dceři za srdečná slova. Moc si toho vážím!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *