1. Petr Soukup - nezávislý sociolog napsal:

  Dle těchto stránek mohu usuzovat, že se zde podařilo vytvořit velice všeobecně prospěšnou a zajímavou akci.
  Vše je zaměřeno na dámy v nejlepších letech, jak je pěkně a výstižně řečeno v úvodu nahrávky a. Je mi až smutno z toho jak mizivě málo dostávají prostoru tyto a podobné akce ve sdělovacích prostředcích, v porovnáním s tím, jak se bulvár, ale i ostatní tisk a televize věnují stupidně nekonečné cauze Ivety Bartošové. Chovají se tak proto, že jsou tyto povrchní senzační informace žádány většinovou společnosti a tak se dobře prodávají. Právě tak jako i další podobné ,,zprávy” obsahující skandály, násilnosti, vraždy a podobné zaručené informace. Tyto pak dále ovlivňují a formují názory lidí jako v začarovaném kruhu. Pomoci mohou takové akce jako je třeba tato soutěž Superbabička, více pozitivních informací a kulturnějších pořadů. Snad ještě není pozdě.
  Těším se na lepší časy Petr Soukup.

 2. Blanka Z. napsal:

  Ono to pane Soukup už asi lepší nebude. Vytratila se úcta, tolerance, dobrá zábava, která lidi stmelovala. Naše generace to ještě jak takž zvládne. Ale naši potomci ? To už budou jenom roboti na prachy.

 3. Naďa P. napsal:

  Souhlasím s panem Soukupem i současně s odpovědí paní Blanky. Je to opravdu velmi smutná doba. Na druhé straně, ať je doba jaká chce, my babičky jsme si v Jedraži užily jeden z nejkrásnějších dnů. Tímto chci poblahopřát všem finalistkám, které si postup zasloužily na milion procent, aby pokračovaly dál, ve zdraví, v plné síle, s obrovskou energií, humorem a entuziasmem. Milé dámy, bylo mi ctí s Vámi soutěžit a přeji Vám všem hodně štěstí, nejen v soutěži, ale i v životě. Snad se ještě někdy setkáme. Smekám klobouk před Vámi. Mnoho srdečných pozdravů Vám všem a hlavně manželům Tauchmanovým, kteří tuto soutěž realizují s láskou. Vydržte co nejdéle ! 🙂 Krásné dny všem přeje Naďa Preisslerová

 4. Eliška L. napsal:

  Vážení přátelé ANO – souhlasím s výše uvedenými komentáři a Tebe Naděnko zdravím ze Šumperka ! Díka Vlaďce a Vláďovi Tauchmanovým se můžeme my babičky legálně vyblbnout aniž by to zajímalo média – třeba TV Nova atd..Určitě je to dobře, že naše výkony nejsou vláčeny v bulváru, ale zároveň trochu škoda, že méně babiček o této soutěži nebude vědět. Chtělo by to nenápadnou lehkou informaci,třeba v pořadu paní Holubové- Sígři, že my babči už se soutěžně bavíme 10let a mohlo by se to třeba rozšířit i na děduly! Vždyť důchodem a padesátkou život nekončí, ale nastupuje ten adrenalin – co ještě zvládnu a jak se umím bavit! Pak mám prima pocit – z toho se nám vyplaví pozitivní endorfiny (uspokojení) a žijeme do 100 let. Tím vytočíme naše politiky, kteří stále vytáčejí nás ! Tak vzhůru babičky a dědulové do života !!! A Tauchmanovým přeji hodně sil a chuti pokračovat v dalších ročnících !

 5. Milena Liptáková napsal:

  milé babičky, souhlasím se všemi názory a tleskám Elišce, má ve všem tolik pravdy. Bylo mi ctí potkat a poznat veselé , skvělé a soutěživé kolegyně od prvních kol až na Moravu. Držím palce a přeji,aby každá měla tolik elánu a optimismu až do 100 let. HOLKY MĚJTE SE FAJN A NĚKDY OPĚT NASHLEDANOU SE TĚŠÍ BABČA MILČA s vodníčkem Toníčkem z LOUNSKA

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *