Semifinále na TV REGINA…

se bude vysílat  ve čtvrtek a v sobotu. Doba trvání 40 minut. Kdo nemáte naladěno na TV REGINA, určitě to napravte, bude to stát za to !

premiérově –  ve čtvrtek  16.10. od 21:48hod


repríza –  v sobotu   18.10. od 20:02hod


Program TV Regina je šířen bezplatně prostřednictvím pozemní DVB-T vysílací sítě společnosti Prague Digital TV v Praze a Středních Čechách na 46. kanále a prostřednictvím provozovatele satelitní platformy Skylink na satelitu Astra 3B (23,5°E), také bezplatně.

Postup nastavení pozemního příjmu (DVB-T).

Vstupte do ovládacího menu Vašeho přijímače (televizor nebo set top box) a v pozici „nastavení“, zvolte buď „manuální“ nebo „automatické“ ladění. Máte-li stávající programy již uspořádané podle svého výběru, doporučujeme použití manuálního ladění. Při manuálním ladění nastavte číslo kanálu na 46 nebo v případě nastavení frekvence na hodnotu 674 MHz. Po spuštění vyhledávání by se Vám měla objevit informace o nalezených programech, které si již podle vlastního uvážení setřídíte.

 1. Naďa Preisslerová napsal:

  Všem úžasným babičkám držím palce, ale zvláště ALENCE VÁROŠOVÉ Z MOHELNICE. Ali, je to již hodně let, ale třeba si vzpomeneš. Ty jsi stále úžasná ženská, vůbec jsi se nezměnila. Jsem mile překvapená, že jsi se zúčastnila a ze srdce přeji, bys vyhrála 🙂
  Naďa Preisslerová (kdysi Mohelnice, hotel Slávie a pak camp Mohelnice)

 2. Alena Várošová napsal:

  Milá Nadi na Tebe se přece nedá zapomenout.Mám Tě stále před očima i v soutěži Eurobabička – Sestra v akci,byla jsi super.Moc děkuji za povzbudivý a ze srdce přejícný komentář a pokud nebudu Euro Babička 2014,tak určitě budu éro babička.

 3. Jaroslav Ferst napsal:

  Semifinále se mi líbilo, přece jen to byla akce, kterých nadbytek není, a pozornost si rozhodně zaslouží. Tím děkuji pořadatelům i jejich spolupracujícím, mělo to šťávu.
  Jen je poněkud trapné, že na většině území Královéhradeckého kraje, v němž akce proběhla, se na pořad na TV Regina většina zúčastněných nejspíš nepodívá, ten jediný cvičný vysílač sem z Prahy nedosvítí…
  Obávám se, že Skylink si kvůli tomu ostatní pořizovat nebudou.

 4. Vlaďka napsal:

  Nejvíc držím pěsti mé kamarádce Bohdaně Bednaříkové protože její scénka úplně suprová…a hlavně přeji vítězství!!!!

 5. Bohdana napsal:

  Moc dekuji vsem za podporu a uz se tesim samozrejme i na babicky,protoze na semifinale byly vsechny perfektni a hlavne na obecenstvo,ktere bylo suprove!!!!

 6. ivanachrastinova napsal:

  Bohdano, drzime palce…vyhraj to!

 7. Divák Józa napsal:

  Pěkný pořad. Těším se na finále. Bude to bomba.

 8. adriana napsal:

  Přeju Bohdane Bednařikove aby zvitezila

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *