1. Milan Sekaný napsal:

  Vítězka je pěkná a šikovná, mě se však nejvíce líbila soutěžící ALENA VÁROŠOVÁ !!!!!

 2. Naděžda Ryšavá napsal:

  věk není překážka !!

  Po shlédnutí celé soutěže Eurobabička, se mi i mým kamarádkám zvýšilo sebevědomí. Jsme také už těsně nad 60 let, nevím, nevím, zda do toho příště také nepůjdeme. Bylo to moc pěkné. Držely jsme celá parta děvčat palce všem, ale .. výkon p.Várošové, její scénka, její energie, málokdo si umí udělat se sebe legraci.. navíc se udělat škaredou .., prostě si myslíme, že první místo bez jakéhokoliv zaváhání mělo patřit Alence Várošové z Mohelnice. Snad příště budete lepší porotci, nebo si vezmete lepší brýle !! Až na nesouhlas s hodnocením, bylo to úžasné a skvělé, jen dál !! Hodně úspěchů, hodně adeptek a hodně zdraví.

 3. Josef za klub napsal:

  Dovedu si paní Várošovou také představit na stupni vítězů, ale asi to bylo spravedlivé. Všiml jsem si, že tato soutěžící měla v té scénce, jak píšete, výpadek. Lidově řečeno, zapomněla text. Tak tady opatrně.

 4. Jana napsal:

  Funkce poroty není jednoduchá! Každý má svého favorita. Od toho je ale porota, aby výkony ohodnotila. To, že si ze sebe někdo udělá legraci není všechno. Těch hodnotících faktorů je mnohem víc.

 5. Květoslava Pokorná napsal:

  Souhlas.

 6. Alena Várošová napsal:

  Také bych chtěla poděkovat manželům Tauchmanových za skvělý a pohodový přístup k soutěžícím a zorganizování celé soutěže a finále.
  Moje velké děkuji,děkuji patří skvělé moderátorce paní Bubílkové po shlédnutí celého videozáznamu EU 2014,po mé 3.disciplíně za její upřímná slova,která neřekla žádné z účinkujících.Pro mě jsou tyto slova víc,jak plazmová televize,kterou mám doma a stejně se na ni nedívám

 7. Alena Várošová napsal:

  Také chci poděkovat za komentář panu Sekanému a paní Ryšavé,velmi si toho vážím.Ale nejsem žádná herečka,ale obyčejná ženská.I zkušená herečka může mít na mžik okno,ale nejsme přece v Národním divadle,kde chodí noblesa -VIP a osobnosti,ale v normálním Dělnickém domě,kde jsou taky jen a jen obyčejní lidé.Je to určite přirozenější,jak mít naučené tvrdé kreace někde v kurzu a cvičit jak na spartakiádě cha,cha – nic přiozeného.

 8. Naďa Preisslerová napsal:

  ALENKO, ODE MNE VELKÁ GRATULACE. Třeba se po letech někde ,díky Eurobabičce setkáme. Nevím, jestli si mně ještě pamatuješ z Mohelnice.
  Jsi stále krásná ženská, skoro jsi se nezměnila a těší mne velmi, že jsi se přihlásila a zvítězila….byť 3. místo, ale zvítězily jsme samy nad sebou. Atmosféra při soutěžích neskutečně úžasná. Za to stále a stále dokola, děkuji manželům Tauchmanovým.

 9. Alena Várošová napsal:

  Děkuji Naděnko,je to od Tebe milé.Já vím,že není důležité zvítězit,ale zúčastnit se.Beru to tak je to prý jenom hra..Pochybuji,že bychom se setkaly díky EU,jsou tam schopnější babičky.Určitě si na tebe pamatuji i Krchleby,kde jsi chvilku bydlela.Přeji Ti krásný život a hlavně zdraví a ještě jednou velký dík.

 10. Miloš Říha napsal:

  Tak mi připadá, že většina píšících v této diskusi měla klapky na očích, nebo nevěnovali sledování vystoupení pozornost, či činí svoje závěry pouze dle videa a fotogalerie. Pozorného diváka a znalce však musela více zaujmout soutěžící paní Marie Wolfová a to svojí nápaditostí a spontálností. Prostě to dokázala pořádně rozbalit jako málokterá ze soutěžících.

 11. Jana napsal:

  Souhlas s panem Milošem Ř.

 12. Marie WOlfová napsal:

  ÓÓÓ pane Řího, tisíceré díky! 🙂 Vůbec mi to tak nepřipadalo, myslela jsem, že skončím jako šestá vicemissis 🙂 Nedělala jsem si ambice, jen jsem si to užívala. O to větší překvapení bylo to druhé místo. Je fakt, že ze zákulisí jsme toho moc neviděly, jak si vedou naše soupeřky. A bylo mi líto děvčat, které se do trojky nevešly. Ale i tak je to velký úspěch skončit ve finále z tří stovek přihlášených babiček 🙂 Myslím, že po ppočátečním zklamání to holky rozchodily. Mám mezi nimi i kamarádky, se kterými jsem v kontaktu – je to Bohdanka a Olinka, se kterými už plánujem setkání. Děkuji taky Blaničce Křížkové, která mi – internetovému antitalentu poslala ze soutěže fotky. A vůbec děkuji celému realizačnímu týmu a všem ve Skřivanech. Protože titul o nejlepší klub důchodců si zaslouží právem. Ve Skřivanech jsou příjemní a hodní lidé. Všichni se o nás báječně starali a pan majitel autoservisu mi NEZIŠTNĚ pomohl po semifinále zprovoznit auto po dvojitém defektu. Nemůžu nevzpomenout na děti hrající si na parkovišti, kteří nás – neznámé- zdravily. A proto, ať žijou Skřivany, osutěž Eurobabička a vůbec všechny správné baby :-))

 13. Marie WOlfová napsal:

  …. a omlouvám se za chyby a překlepy 🙂

 14. Fanouš napsal:

  To je dobré, jak tady většina diskutujících buď vyvracejí, nebo radí, kdo byl lepší a kdo horší, když co bylo již nelze změnit.

  Kousek taktnosti by neuškodilo.

 15. Bohdana napsal:

  Ja myslim,ze by mely dostat pochvalu vsechny babicky,i my co jsme nevyhraly,nebot kazda z nas se snazila a pripravovala,jen vitezne mista jsou pouze tri!!!Vsem vitezkam jeste jednou blahopreji!!!!

 16. Alena Várošová napsal:

  Bohdanko,Olinko,Irenko přijmete ode mě blahopřání za vaše scénky, přípravu a snahu s jakou jste se připravovaly,za všechno co jsme během semifinále a finále prožily.Byly jste i tak jedničky,už jenom najít tu odvahu a stát bez přípravy poprve na jevišti.Dojít až do finále je krásné čestné místo.Srdečně gratuluji.Alena

 17. Lumír napsal:

  Mohly vyhrát všechny, ale každá se svoji šanci naložila jinak.

 18. cyril mach napsal:

  Bohdana
  Vloženo Listopad 6, 2014 v 2:47 PM

  Ja myslim,ze by měly dostat pochvalu vsechny babicky,i my co jsme nevyhraly,nebot kazda z nas se snazila a pripravovala,jen vitezne mista jsou pouze tri!!!Vsem vitezkam jeste jednou blahopreji!!!!

  To byl příspěvek paní Bohdany, nezbývá než s ním bezvýhradně souhlasit. Již účast ve finále oficiální soutěže byl velkým úspěchem a zážitkem pro všechny zúčastněné. Vyhrály tedy vlastně všechny finalistky, jenom některé nanašly místo na stupních vítězů.

 19. Olga Rácová napsal:

  Přidávám se k Bohdance, jsem jedna z těch, která se na stupně vítězů nedostala, ale kvůli tomu se svět nezboří. Myslím, že to pro nás všechny byla jedna velká životní zkušenost a kdo si myslí, že to byla procházka růžovým sadem, tak se velice plete.Já osobně jsem si to hodně užila a našla jsem spoutu nových příjemných lidí a veselých lidiček.Všechny zdravím, bylo to moc fajn!!!

 20. Bohdana napsal:

  Oli,moc krasne napsane!!!!!!

 21. Blanka napsal:

  Zdravím všechny příznivce soutěže Eurobabička.
  Děkuji celému organizačnímu týmu, manželům Tauchmanovým, všem finalistkám a bezva lidem ze Skřivan za skvělý soutěžní zážitek.
  Díky patří i všem, kteří mi pomáhali s přípravou na soutěž. V jejím průběhu jsem se snažila zachytit babičku spíš z té radostnější a veselejší stránky a taky jako opravdovou babičku pro vnoučata. Snad se to trošku povedlo :-).

  Vzkaz pro Naďu a další babičky:”Určitě soutěžení vyzkoušejte!”

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *