Z archivu Eurobabičky…

Vážení přátelé,

přinášíme Vám něco z archivu Eurobabičky, je to  SILVESTROVSKÁ BABIČČINA  KRABIČKA. V ní  najdete sestřih těch nejvtipnějších a nejzajímavějších situací z finále Eurobabičky  2008. Je to takový silvestrovský bonbónek, takže si ho užijte a v novém roce 2015  zažívejte jen  chvíle radosti a pohody.

Hlavně vše ve zdraví a s vitalitou, jakou ukazují naše finalistky.

Šťastný nový rok!


Celé video stáhnete ZDE

Eurobabička o.s.  pro Vás připravila na toto téma průzkum.

Navštívili jsme region s nejmenším počtem přihlašujících se babiček  do celostátní soutěže MISSIS EURO babička, jejíž hlavním kritériem je smysl pro humor.

Tímto místem je okolí i samotné město Nový Bor.

V příštím  období připravujeme navšívit i další místa.

Do konce roku nám už moc nezbývá a  tak se domníváme, že v tomto období i na Silvestra Vás tento záznam pobaví.

Zde budete moci shlédnout video záznam tohoto průzkumu proložený ukázkami ze soutěžních akcí.

Upozorňujeme, že toto video není vhodné pro osoby mladší 18 let.

 1. Boban napsal:

  Za současné mezinárodněpolitické situace,kdy se skutečně neví do jakého dne se probudíme,je nejlepší myslet na ptákoviny a bavit se. Tak asi většina z nás může unést tíhu dnešní doby.
  Docela se na na průzkum těším, ale dovoluji si odhadnout.Česko bude se smyslem pro humor na tom dost bledě.Stačí se rozhlédnout kolem sebe.

 2. Marek napsal:

  To jste se trefil.Vánoční atmosféra je pr.el. a to počasí tomu jenom přispívá

 3. Cyril napsal:

  Já, jinak veselý a pozitivně naladěný člověk, jsem ráno vylezl s postele a kouknu z okna – kurňa,to je zase den.Obleču se a jdu si koupit rohlíky.Cestou potkám tak 5 negativně naladěných bab – kurňa to jsou vochechule,myslím si. U pokladny prodavačka jak robot, tak ji chci trošku rozesmát.Ale ona že se nesmějí vybavovat,prý by dostala padáka – kurňa to je doba, pomyslím si.Příjdu domu a zjistím, že jsem přišel o peněženku i s doklady. Šel jsem to nahlásit – kurňa a nastal nekonečný kolotoč s úřady. Můj smysl pro humor je kurňa najednou v ……….

 4. Drahuše napsal:

  Reaguji na ty vochechule.
  Oni chlapi dokáží být také negativní. Již delší dobu nám jeden vochechulák plive chrchlance po chodníku. Řeknu Vám, že to není nic příjemného. Poházela jsem bouchací kapsle po chodníku a dávala pozor až bude procházet. Nečekaně přišla tchyně, která to odnesla a skákala po chodníku jak kamzík. Musela jsem otevřít sváteční domácí slivovičku abych maminku uklidnila. Co ještě dodat, vochechulák nám plive po chodníku dál.

 5. Jana napsal:

  Paní Drahuše! Váš smysl pro humor mi překazil klidnou a dobrou noc. Vážně Vám děkuji! Dusím se smíchy v posteli a ne, a ne usnout. 😀 úplně živě vidím fochehuláka i tchyni-kamzíka. Váš příspěvek nemá chybu 🙂

 6. Zdeněk napsal:

  Je dost velká škoda že tuto diskuzi nečte majitel Seznamu.cz. Eurobabička je pro lidi pozitivní, zasmějete se.
  Na Seznamu funguje jen cenzůra ta je dokonalá a tvorba paskvilů ta je také jedinečná a zpravodajství plné blábolů.

 7. Jirka napsal:

  Hodně zdraví a veselou mysl přeje Jirka

  “Je tvoje manželka hodně užvaněná?” “Aby ne. Když jsme byli na dovolené u moře, tak se jí dokonce opálil jazyk.”


  Ptá se muž manželky: “Proč jsi v noci tak křičela ze spaní?” “Měla jsem hrozný sen, znovu jsem se v noci vdávala!” “A koho jsi si brala?” “Zase tebe!”

  Ptá se muž ženy: “Nemohla bys mi něco vysvětlit? Včera jsem měl v peněžence tři stovky a dneska v ní mám už jenom stovku!” “Kruci, jak je to možné, že jsem ji přehlídla?”

  Rozhádaní manželé se ubytovali v hotelu. Vejdou do pokoje. Ona říká : “Hele, z okna vidím srnku! ” On : “To není srnka, ale kráva a není to okno, ale zrcadlo!!! ”

  Pokud se dosud domníváte, že Vás žena miluje více, než svého psa, zkuste se jí vymočit do lodiček!

  “Vaše žena k Vám příšla na návštěvu” – oznamuje dozorce vězni. “Protestuji, o takovém zpřísnění trestu v rozsudku nic nebylo!”

 8. Alen napsal:

  Zdravím vás všechny,
  v tomto adventním čase,nebo vlastně nečase.Jak je vidět vedení Eurobabičky pracuje,nezahálí a vymýšlí různé scénáře a nachytávky,aby se normální lidi zasmáliTěm škarohlídům a celý rok špatně naladěným problémovám lidem,nepomůže ani 10 stránek vtipů a scének.Ani sluníčko,ani déšt,mlha,povětří,či sníh všechno bude špatně.Je to jenom v lidech.Znám dost lidí,co jsou stále nas……jak žumpa,ale nás,kteří se rádi smějeme a máme rádi humor,je nás určitě víc.
  Takže s úsměvem jde všechno líp.
  Krásné adventní dny i přes nepřízeń počasí se sluncem v duši.

 9. Blanka napsal:

  Zdravím všechny příznivce Eurobabičky. Před chvilkou skončil na Regině televizní záznam finále letošního ročníku. Super! Pořad se nám doma všem moc líbil, protože byl dobře zpracován a obsáhl vše „nej“ z finále. Znovu jsem si připomněla s celou rodinou pěkné okamžiky a napínavou soutěžní atmosféru.
  Proto můj dík posílám kolegyňkám soutěžícím, paní Bubílkové, která průběh soutěže humorně a vtipně komentovala, všem ve Skřivanech a hlavně Vlaďce a Vladimírovi Tauchmanovým, kteří celou soutěž připravovali a řídili. Myšlenka aktivní babičky nemá chybu .
  Babičky, v pátek 19. 12. se záznam letošního finále opakuje. V hektickém pracovním předvánočním čase si najděte chvilku, dívejte se a přihlašte se do dalšího ročníku! Budu Vám všem držet palce!
  Blanka, Eurobabička 2014

 10. Eliška napsal:

  Vánoční.
  Zatím co dětem oči září,
  s obavou vzhlížím ke kalendáři.
  Jsem černá ovce rodiny,
  druh nemám ani jediný.
  Úklid i nákup nějak vázne,
  ve spíži regály jsou prázdné
  a v hlavě mi už haraší.
  Navzdory této situaci,
  Ježíšek se k nám stále vrací,
  štěstí a lásku přináší.

  Samozřejmě toto není náš případ.Toto je pro zasmání. Krásné svátky a hodně štěstí v novém roce Vám všem přeje EB 2008 Eliška

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *