Již po několikáté bude…

vrcholit populární soutěž MISSIS  Euro babička České republiky v Léčebných lázních Teplice nad Bečvou. V sobotu 26. září odpoledne  se ubytují nejlepší babičky letošního ročníku v útulném penzionu Diana, kde se náležitě připraví na závěrečné finále. To proběhne večer od 19,30 v kulturním sále LD Janáček. Ti šťastní, kterým se podaří získat vstupenky se mohou těšit na našeho tradičního moderátora Josefa Aloise Náhlovského, TRIO Jakuba Knápka, ale zejména na sedm finalistek, které budou s maximálním nasazením zápolit o prestižní titul MISSIS Euro babička 2015. Po náročném finálovém večeru se opět sejdeme na Dianě a necháme doznít soutěžní emoce v družné zábavě.

 1. Blanka napsal:

  Zdravím všechny finalistky Alenu, Danu, Ivanu B. a Ivanu J., Janu M. a Janu T. a Zdeňku. Na videu jsem si připomněla Vaše humorné scénky, moc se Vám všem povedly. Už se těším na finále a na další setkání s Vámi.
  Blanka

 2. Jana z Vídně napsal:

  I my se těšíme, paní Blanko. Penzión Diana vypadá moc hezky, Janáček zrovna tak. Jen se musím pořádně rozkřičet, abych zase nekuňkala.Už to trénuji.

 3. Jana napsal:

  Ivusko,drzim palecky,ikdyz uz jsi stejne nase nejlepsi babicka a hlavne clovicek,jak ma byt! 🙂 papa Jana 🙂

 4. Jana napsal:

  Zdravím všechny svoje příznivce, ještě stále se nemůžu vzpamatovat ze sobotního finálového večera.Konkurence byla velká, tak jsem ráda, že jsem všechno zvládla a umístila se nejlépe. Při vyhlašování byla ve mě malá dušička, ale jsem ráda, že jsem vás nezklamala. Můžu ale říct, že jsem se připravovala zodpovědně,abych neudělala ostudu. Vážím si všech , kteří mi fandili a děkuji.Jana Mikulcová, eurobabička2015

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *