I devátý ročník byl skvělý…

finalový galaprogram celostátní oficiální soutěže  MISSIS  EUROBABIČKA 2015  České republiky opět předčil očekávání. Do finále 26. září v Léčebných lázních Teplice nad Bečvou se probojovaly postupovými koly ty nejlepší Eurobabičky z Čech, Moravy a z Rakouska. Dovolím si je krátce připomenout. Paní Alena Jeřábková z Hodonína, Jana Mikulcová z Lázní Luhačovice, Ivana Jarolímková z Ústí nad Labem, Zdeňka Vítková ze Židlochovic,  Ivana Baná z Uherského Brodu a Jana Tomandl z Vídně.

Ve čtyřech disciplínách – interpretace vtipu, veselé scénky babička s vnukem, volné discipliny a závěrečné módní přehlídky předvedly výkony vysoké úrovně podepřené maximálním nasazením a kvalitní přípravou. Soutěžícím zdařile sekundoval moderátor  Josef Alois Náhlovský svými profesionálními improvizatičními schopnostmi využil každou příležitost k navození dobré zábavy po celý průběh programu. To spolu s vystoupeními soutěžících a hudebním doprovodem tria J.V. Knápka se zpěvačkou Dášou Čočkovou bylo odměnováno spontálním potleskem přeplněného sálu. Vše je důkladně zdokumentováno v přiložené fotogalerii a videích. Jistě si je rádi prohlédnou  všichni účastníci i diváci ale také ti, na které se nedostaly vstupenky.

Strhující průběh soutěžního programu přinesl závěrečný ortel s těmito výsledky

– na třetím místě paní Zdeňka  Vítková, druhá se umístila paní Ivana Baná,
– vítězkou a MISSIS  EUROBABIČKOU 2015 České republiky se stala paní Jana Mikulcová.

Blahopřejeme vítězce a zároveň děkujeme všem ostatním soutěžícím za skvělé výkony, kterými přispěly k tradiční vysoké společenské úrovni naší soutěže.

Bavit lidi není žádná sranda, ale našim soutěžícím Eurobabičkám se to tradičně daří.

Poděkování našim partnerům :

za finanční podporu

hejtmanovi Kralovehradeckého kraje,
hejtmanovi Ústeckého kraje,

za věnování hlavních cen a za vytvoření podmínek pro pořádání soutěže

Léčebné lázně Bohdaneč a Léčebné lázně Teplice nad Bečvou

za věnování cen pro soutěžící

DERMACOL  legenda kosmetiky

Blanche Porte zásilkový velkoobchod Pardubice

FRUKO Jindřichův Hradec

Víno z Patria Kobylí a.s.

Mlýny Voženílek Předměřice nad Labem

Pivovar Svijany
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

Masokombinát Prantl Žirovnice

Květiny Simona Burešová  Hranice


za možnost konání zemských kol
hotel Kyjovský pivovar, hotel Lev Lovosice


Divákům za spontální podporu soutěžích.


Členům a členkám organizačního štábu za obětavou práci při organizování soutěžního ročníku.


Eurobabička 2015 končí ať žije Eurobabička 2016

Děkujeme za pozornost všem našim příznivcům, letošní finále bylo skvělou propagací našeho projektu. Věříme, že se jím budou inspirovat další sympatické babičky, které budou mít příležitost sobě i všem ostatním v rámci naší oficiální, přiměřeně náročné soutěže prezentovat co dovedou.

Těšíme se na Vaše přihlášky do 30. dubna 2016.


Autor fotografií pan  Alois Jarolímek.


Můžete se ještě těšit  na další fotografie a videa ze soutěže EB. 1. Jana napsal:

  Zdravím všechny příznivce eurobabičky a ještě jednou všem děkuji za podporu. Velmi si toho vážím. Nebylo to vůbec jednoduché, protože konkurence byla velká. Ale poctivě jsem se připravovala, abych Vás nezklamala a neudělala ostudu. Všechno se určitě nepodařilo, jak jsem si představovala,ale nakonec vše dobře dopadlo. Při vyhlašování byla v e mě malá dušička, a třásla se mi kolena. Překvapila mě přátelská atmosféra me zi soutěžícími a pořadateli. Touto cestou bych jim chtěla ještě jednou poděkovat.Zvláštní poděkování patří i porotě, která to neměla jednoduché. Dokázala jsem si, že i pokročilém věku člověk může být aktivní a činný a vítězství mi trochu zvedlo sebevědomí. Vaše eurobabička Jana Mikulcová Luhačovice

 2. Ivana Baná napsal:

  I já zdravím všechny na těchto stránkách a srdečně děkuji všem, kteří mě podporovali a drželi mi pěsti. Jsem velice šťastná a moc si vážím toho, že v tak velké konkurenci jsem se umístila na tak krásném místě. Nejvíc bych chtěla poděkovat naší milované dceři Moničce, že nám dala vnoučka Danečka, protože jinak bych se vlastně nemohla do tak bezvadné soutěže přihlásit! Velký dík patří manželům Tauchmanovým, celému organizačnímu týmu a porotě, za nelehké rozhodování. Atmosféra celé soutěže byla úžasná, s děvčaty jsme se vzájemně podporovaly a navázaly přátelství, která doufám vydrží i do dalších let,:-) holky, ráda jsem vás poznala 🙂
  Všem babičkám, které se rozhodují zda se přihlásit či ne, bych chtěla vzkázat, ať se ničeho nebojí a jdou do toho, je to výborná zábava a vzpomínka na celý život!
  Zdraví Iva z Uh. Brodu 😉

 3. Miroslav napsal:

  Moc, moc blahopřeji vítězce i všem ostatním. Byly jste báječné.

 4. Renata napsal:

  Milé dámy, mohu potvrdit, že i tento ročník byl skvělý nejen díky vám všem soutěžícím , sponzorům, organizátorům, ale přinesl zase něco nového a věřím, že se navázala další nová přátelství. Vítězkou může být sice jen jedna, ale já osobně si myslím, že jsme zvítězily všechny někde uvnitř svého já. Ukázat ostatním s jakou grácií se umíme poprat s různými situacemi a přitom neztratit smysl pro humor a nadhled je přece super. Jen tak dále! Už se těším na další ročník a pani Janě, Ivaně a Zdeňce ještě jednou gratuluji.

 5. Ctirad napsal:

  Tak jsem se sadil o bečku piva, která babča to vyhraje.Dnes jdu do hospody tak co myslíte vyhrál jsem?

 6. Liam Bartl napsal:

  Pane Ctirad,pokud jste typoval stejně jako já, tak si z prohry nic nedělejte.A pokud jste vyhrál, tak je škoda, že jsem ještě moc malý a nemohu s Vámi na tu bečku jít.Dejte mi vědět, jestli jste vyhrál nebo ne??? Píši Vám z dětského sdružení VATA.Všichni jsme zvědaví, jak jste typoval.LIAM.

 7. Ivana napsal:

  Moc děkuju Renatě i panu Miroslavovi a věřím, že jste se trefil pane Ctirade, tak na zdraví!!! Iva B.

 8. Ctirad napsal:

  Liame jsi malý a zajímají tě babky, píšeš jako starý chlap, to je divné.
  Ale to nevadí.Jasňačka že jsem vyhrál, já mám na lidi čuch. Babča co vyhrála, tak tu musel typovat každý, postavička jak šestnáctka,no nemám pravdu? Asi je to Tvoje babička viď. Tak to Ti blahopřeji.

 9. Jana napsal:

  Pane Ctirad, jsem ráda, že jste mě typoval na šestnáctku, ale já mám 69 let.Těší mě , že jste mě fandil a tu bečku vyhrál. Tento věk je dobrý v tom, že i obráceně je stejný. Tak na zdraví. babča Jana Mik.

 10. Liam Bartl napsal:

  Přes můj prohlížeč Opera mi příspěvek nešel odeslat, tak to zkouším od babičky z PC.
  Pane Ctirad,žiji od malička se svou babičkou a dědečkem,takže nemám problém vyjadřovat jako dospělý.Chodím už na druhý stupeň ZŠ a zrak i paměť mám zatím v pořádku. Na semifinále i finále jsem byl a seděl jsem v první řadě.Také jsem fotil a filmoval,takže jsem mnoho viděl i slyšel.Pokud mi napíšete, kdo vlastně jste a odkud,rád Vám svůj názor nejen na Vaši vítězku řeknu osobně,ale nevěřím, že to uděláte.Redakce Vám může poskytnout moji emailovou adresu nebo mi klidně o víkendu zavolejte na můj telefon 728 940 267.Zrovna jsem se vrátil ze školy,tak jdu dělat úkoly. Liam Bartl

 11. Jarda napsal:

  Zdravím všechny babičky, čtenáře a příznivce této soutěže.
  V první řadě, gratuluji a děkuji všem dámám, za úžasný výkon.
  V druhé řadě patří veliká gratulace vítězkám.
  A ve třetí řadě bych rád přidal svůj názor na vítězku. Když ji může hodnotit takový mladý, ale vyspělí chlapec, tak proč ne já. Škoda, že jsem že nevsadil o bečku piva, nebo raději o dvě, teď bych si na něm pochutnával, jako pan Ctirad. Paní Jana Mikulcová byla úžasná, vtipná, šarmantní a příjemná dáma. Své vítězství si víc než zasloužila. Jen tak dál, paní Jano. Váš fanoušek Jarda

 12. Radka napsal:

  No to je pěkné nadělení. Píše Liam – žiji od malička se svou babičkou a dědečkem, takže nemám problém vyjadřovat jako dospělý. Zkouší od babičky z PC.oslovovat nějakého Ctirada a ještě zveřejní svůj telefon, no asi sem nepíše poprvé.
  Jsi asi dosti na volné noze hochu, nato že chodíš na druhý stupeň ZŠ

 13. Liam Bartl napsal:

  Paní Radko co tím chcete říci? Pokud se nemýlím tohle není vaše věc,z kterého PC nebo tabletu píši .I ve škole máme počítačovou učebnu.Na žádné volné noze, nejsem, babička je na mě naopak velmi přísná,ale nenechala mě v děcáku a protože mi obětovala svůj život a je taková jaká je, tak ji tady jenom bráním a jsem na ni pyšný, jako jsou doufám i jiná vnoučata pyšná na své babičky.Co na tom nechápete?Celou soutěž jsem s babičkou prožíval a vůbec mi nevadí, že skončila až na 3. místě, protože pro mě je vítězkou v mém srdci.Vy nemáte ani odvahu se podepsat pravým jménem,nebudu tady s vámi dál komunikovat.Pokud mi chcete něco konkrétního sdělit, můžete mi prosím zavolat.Poznáte můj ještě dětský hlas a zopakuji vám do detailu vše, ,co jsem zde poprvé a taky naposledy napsal,aby jste si nemyslela, že to za mě píše někdo jiný.Na druhou stranu, pište si zde co chcete a o kom chcete, já jedu s babičkou na týden na dovolenou a to je pro mě důležité.Už sem ani omylem nenakouknu. Liam

 14. Jana Brůžková napsal:

  Milý Liame, oslovení volím podle podpisu, i když si myslím, že pod tímto jménem se neskrývá čistá dětská duše. To co píšeš nejsou názory, ani slova náctiletého chlapce.Navíc je to zmíněno ve větě:
  “Poznáte můj ještě dětský hlas a zopakuji vám do detailu vše, ,co jsem zde poprvé a taky naposledy napsal,aby jste si nemyslela, že to za mě píše někdo jiný.” – Tím sám/sama zpochybňuješ důvěryhodnost toho “dětského textu”
  Myslím, že paní Radce nevadí, ze kterého počítače píšeš, ale co píšeš. Neříkej mi, že babička nesleduje stránky a nevšimla si, že jsi na internetu uveřejnil své telefonní číslo. Já jako zákonný zástupce bych dělala vše proto, aby byl tvůj komentář s tel. číslem smazán. Vystavuješ se tím akorát lecjakým podvodníkům a deviantům.
  VZKAZ PRO SKUTEČNÉHO LIAMA: Nemůžu na sto procent tvrdit, že to nejsou tvá slova, a nechci se do Tebe nijak opřít. Jsi milý a příjemný chlapec. To co pro tebe babička dělá, je obdivuhodné. Krásné je, že jí fandíš a jsi na ní pyšný. Ale netrap se tím, že nebyla první, první místo je jen jedno, a všichni vyhrát nemohou. Je to jen hra. Malinká rada do života, neuveřejňuj nikde na internetu ani veřejnosti svoje kontakty a údaje o sobě, dají se krásně zneužít. Přeji tobě i tvé rodině hodně štěstíčka do dalších let.
  PS: Děkuji, že jsi mi půjčil KLIK-KLAK. S pozdravem: Jana Brůžková

 15. Liam Bartl napsal:

  Paní Jano, porušuji svůj slib, že sem už nenakouknu,ale nemohu si vzpomenout, kdo jste, půjčoval jsem kuličky hodně lidem.Je mi 12 let,ale protože jsem byl jako malý hodně nemocný a jsem vlastně doteď,tak jsem malý a hubený, to však neznamená, že neumím logicky uvažovat.Pokud mi někdo sáhne na babičku nebo o ní něco škaredého či nepravdivého řekne, tak se hned peru.To prostě nesnáším.Jenže tady to nejde.Tak jsem napsal, co jsem napsal.Babička ví,co jsem sem psal,ale než mi to stihla zakázat, tak jsem to odeslal a smazat už to nejde.Navíc jsem slyšel vše, co si telefonala babička s paní Tauchmanovou.Pokud vás to zajímá, tak mi zavolejte.Klidně vám to povím. Jak vy byste reagovala na tato slova od paní Radky….?? Zkouší od babičky z PC.oslovovat nějakého Ctirada a ještě zveřejní svůj telefon, no asi sem nepíše poprvé.
  Jsi asi dosti na volné noze hochu, nato že chodíš na druhý stupeň ZŠ
  Tohle mě vážně naštvalo ! Jsem poučen, jak mám zacházet s mým starým telefonem a dobíjecí kartou .Mám svůj počítač i tablet,ale máme jeden internet.Z informatiky jsem měl jedničku, takže vím, že máme stejnou IP adresu,proto si asi myslíte že to za mě píše někdo jiný.Ale zavolejte mi rád vám povím, co mi vadí.Dodíval jsem se na film, zítra je víkend, tak jsem déle vzhůru a zítra si mohu pospat.Dobrou noc Liam

 16. Majka napsal:

  Zdravím všechny finalistky Missis babička 2015! Porota určitě měla letos hodně těžkou práci. Sama jsem si netroufala tipnout, která babička zvítězí. Prožívala jsem to s nimi. každá byla dobrá v něčem jiném. Paní Mikulcové vítězství moc přeju, zaujala mne hned ze začátku předvedením Jarmily Šulákové 🙂 Babičky a jejich projevy neměly chybu. byla se mnou také dcerka,i jí se finále moc líbilo. Výborný byl i výběr hudby. paní Čočková je perfektní zpěvačka a písničky byly šité na tuto akci. Už se těším na příští ročník 🙂 Vicemissis 2014 Majka Wolfová

 17. Jana Brůžková napsal:

  Liame, nechápu, co s naší diskuzí má společného paní Tauchmanová. Paní Tauchmanová je pro mne pracovitá a obětavá žena, která se s panem Tauchmanem stará o to, aby soutěž pro babičky fungovala. Má s organizací soutěže spoustu práce. Například se sháněním sponzorů. Nebýt sponzorů, tak si babičky ze soutěže neodnesou žádné ceny. A musíš uznat, že ceny dostaly babičky krásné, a to i ty, které se neumístily.
  Paní Radku jsem pochopila, proto jsem jí svým způsobem přitakala ve svém komentáři. Myslím že je jedno, jestli máš dobíjecí kartu, či ne, podvodníci jsou vypočítaví. Ale to je tvoje věc, nechtěla jsem se tě dotknout. Už je to pár let, co jsem navštěvovala informatiku já, ale nevím, jak bych mohla zjistit, z jaké IP adresy píšeš. To není učivo základních ani středních škol. Dobrou noc 😉 Jana

 18. Jana napsal:

  Pane Jardo, jsem ráda, že o mě tak hezky píšete,to by potěšilo každou ženu, obzvláště v mém věku. Někdy je mnohem radostnější být mlád v sedmdesáti letech, než stár v padesáti Přeji hezký den, babča Jana Mik.

 19. Olča napsal:

  Jarča
  Vloženo Říjen 3, 2015 v 8:47 AM

  Dobrý den, jak tady vše čtu a sleduji Facebook, tak vidím, že paní Vítková, těžce nese, že nebyla první, sice píše, že ji to nevadí, ale stále se připomíná jak fotkami, tak i komentáři, které jsou již opravdu trapné. Člověk, který říká, že mu to nevadí, se chová zcela jinak. Tato paní má k upřímnosti velmi daleko, ale umí velice dobře manipulovat s lidmi i s takovými, které nikdy neznala, hlavně aby dosáhla svého cíle. Cizí lidé ji pochlebují, což není jen můj názor, ale názor mnoha lidí, kteří vše sledují. Ostatní soutěžící se chovají zcela přirozeně, což se o této paní říci nedá.
  Vážím si velice poroty, že nepřipustili, aby tato paní stala MISSIS Eurobabičkou

  Souhlas a dodávám k tomuto komentáři
  Slavná Zdeňka Liamovi radí co má napsat. Jak podlé….

 20. Hanka napsal:

  Pani Zdeňka,,pre mňa ste určite víťazka,,,vyzeráte fantasticky,,,nejak sa mi nezdá to 3 miesto,,nevadíííí,,,u mňa a mojích kamošiek ste 111111111111111111111111111 *

 21. Miroslav napsal:

  Milá zlatá, ono nestačí jenom fantasticky vyzerať.

  To 3 miesto pro paní Zdeňku je až..až

 22. Kratochvil napsal:

  Já osobně takový typ ženy jako je p. Vítková moc nemusím. Myslí si o sobě jaká je krasavice, to přímo nesnáším a ona vlastně není nic moc.

  To můj názor normálního chlapa. Tak už se nepřete kdo měl být první nebo
  desátý, vždyť nejde o život.

 23. Lenka napsal:

  Babička která dovolí svému nezletilému vnukovi psát do diskuzí stránek pro dospělé, to je tedy výchova, nezlobte se na mě. Co ten kluk bude dělat až mu bude 17. Radeji ani nepomyslet, že?

 24. PHDr Emanuel Drahoňovský napsal:

  Nádherná ženská, obětavá , skvěle vychovává svého vnuka, kterého má v pěstounské péči, žila jenom pro tuto soutěž a svými výkony předčila o třídu ostatní soutěžící, které ji nesahají ani po kotniky. Zářila celým finálovým večerem, získala si i Náhlovského, prostě všechny co ji viděli a měli ji možnost poznat, prostě největší hvězda programu. Nechápu,jak je možné, že se nestala vítězkou soutěže. Která ze sutěžících byla lepší ? Jenom malý problémek, zapomněla si oholit chlupy.

 25. Eva napsal:

  Pan Emanuel má zvláští druh ironie. Také si myslím, že paní Vítková nesahá ostatním soutěžícím ani po kotníky. Nechápu, jak se mohla dostat na třetí místo. VELKÁ GRATULACE PANÍ MIKULCOVÉ A PANÍ BANÉ ZA KRÁSNÉ ZASLOUŽENÉ UMÍSTĚNÍ!!! A HOTL I OSTATNÍM SOUTĚŽÍCÍM, KTERÉ SE POVZNESLY NAD TO, ŽE NEBYLY PRVÍ, VŠECHNY JSTE MĚLY VYHRÁT! ŠKODA, ŽE STUPÍNEK VÍTĚZŮ JE JEN PRO TŘI! Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

 26. Jarka napsal:

  Zdravím všechny, kteří sledovali od začátku až do finále soutěž MISSIS EURO babička 2015. Nejlepší favoritky uzavřely letošní ročník minulou sobotu. Měla jsem mezi soutěžícími kamarádku Zdenku, kterou jsem do soutěže postrčila, protože vím, že na to má a že takovou akci hravě zvládne. Obdivuji ženy, které se na to dají a vydrží….chce to odvahu a píli. Všechny byly skvělé….mám velkou radost, že Zdenka neodešla s prázdnou a na hlavě se jí třpytila krásná korunka. Udělala radost vnukovi a zároveň i mně. Jsem na ni pyšná….já bych to nedala. A jestli byl někdo zklamaný, že mu to nevyšlo….vždyť nejde o život…Zdeni ,byla jsi skvělá a nehleď tady na nějaká špatná písmenka. Každý jsme originál a jsme takový, jací jsme. Děkuji, že jsi to dala!!!!!!♥♥♥

 27. Ivana napsal:

  Paní Evo, děkuji za gratulaci, pěkně jste to napsala. Také paní Jana Brůžková napsala moc pěkný komentář u Sólo pro finalistky, díky. Myslím, že jsme se snažily všechny stejně a už to, že jsme se dostaly do finále, byla velká výhra!

 28. Alena Jeřábková napsal:

  Dobrý den všem. Napřed jsem si říkala, že se nebudu vměšovat do diskuse, ale přece jen něco písnu. Do soutěže jsem se přihlásila a dostala jsem se do finále, což mě opravdu velmi potěšilo. Setkala jsem se se spoustou zajímavých lidí a zážitky byly opravdu příjemné. Dokonce jsem zde navázala přátelství. A mimochodem Pepíček byl moc fajn:-). Šla jsem do soutěže s tím, se zúčastním, a když nevyhraji, tak se svět nezboří. Tím jsem chtěla říct, že když bych neuměla prohrávat, tak se raději nepřihlásím nikam. Takže asi tak. Holky, ale slušelo nám to:-)

 29. Jana z Vídně napsal:

  Ahoj Alí, mluvíš mi z duše a krásně jsi to napsala. Fakt nám to všem moc slušelo, A doufám, že naše přátelství vydrží dlouhé roky.

 30. Alena Jeřábková napsal:

  Janí, to víš,že jo:-)

 31. Jana B napsal:

  No holky! Tedy, “babičky”! Já z vás mám radost! Přeji vám, aby vaše přátelství dlouho vydrželo. Co na světě má větší hodnotu, nežli opravdové, upřímné přátelství a láska??

 32. Karol Lukáčik napsal:

  Eurobabičku jsem sledoval a semi v L.B. dokonce osobně.Všem zúčastněným patří uznání především za odvahu zúčastnit se.A každá z finalistek určitě chtěla získat korunku nejcennější,přesvědčit publikum a hlavně porotu svým vystoupením.Každá zaujala jinak,mne zaujala nejvíc pí.Vítková nejen svým téměř profesionálním vystupováním ale i životním příběhem.Věřil jsem,že zvítězí a udělá radost především vnukovi.Souhlasím s p.Drahoňovským a věřím,že chybu na vzhledu myslel ironicky.Já zase za chybu,že pí.Vítková nezvítězila považuji,že na babičku moc nevypadá.
  Videozáznam z finále?Zajímavý.Jen škoda,že korunovace prvních tří finalistek
  nebyla kompletní.

 33. Jana z Vídně napsal:

  Paní Jano B., nic na světě nemá opravdu větší hodnotu než láska a přátelství. Já jsem našla 2 krásná přátelství při soutěži, Alenku a Ivanku. A přátelství je třeba pěstovat jako květinku, jinak zahyne. Přeji i Vám krásná přátelství. Jana T.

 34. Nikola napsal:

  Je vtipne ( nebo smutne?) si to procitat a vedet, ze za vetsinou pseudonymu stoji jedna ( zrejme tedy schyzofrenicka) osoba :-D. Vzdyt naucit se prijimat “prohru” je tak osvobozujici :-))))

 35. Pavel napsal:

  Pane Karol, jak můžete něco takového napsat. Podívejte se na historii vítězek. Jedna babička lepší než druhá, krásné, vypadající spíše na maminku a vy zde nedáte pokoj s primadonou Vítkovou, která ostatním nesahá ani po kotníky a za třetí místo by mohla být vděčna.
  Tak už se s tím proboha smiřte a trošku úcty k ostatním by neuškodilo.
  P.P.

 36. Alen napsal:

  Dobrý den,
  původně jsem se nechtěla zůčastnit,těchto komentářů,protože vím,že mě někteří lidí nemusí.Hodně lidé také krituzijí,pomlouvají, ale bojí se napsat pravdu a říct vše do očí..Já mám ráda upřímnost.
  Dejte proboha už pokoj paní Vítkové,pokud jste lidi a nejste hyeny!Co vám udělala,že ji závidíte,že vůbec žje,dýchá a že vychovává svého vnuka Liana? Znáte ji,že po ní plivete a takhle ji můžete urážet? O co vám sakra jde?Že vypadá,jak vypadá.že něco umí,že se dostala z těžké nemoci,kterou bych nepřála ani svému nepříteli?
  Závist, nepřejícnost,zloba a zášť s vámi některými lomcuje.
  Vzpamatujte se lidi,takhle můžete útočit na nějakou cácoru a ne zralou, ženu,která si prožila své?Styďte se!

  Ne pletete se,nejsem její známá,v životě jsem ji viděla poprve na finálovém večeru.Já jako laik jsem hodnotila vysoce její vystoupení,ne o jednu třídu,jak píše pan Emanuel,ale aspoň o 3 třídy převyšovala ostatní soutěžící.Tím nechci říct,že ostatní babičky se nesnažily,byly jste všechny výborné,to už jsem vám všem psala v komentáži,ovšem bez vaší odezvy.Určitě velké poděkování patří manželům Tauchmanovým i celému organizačnímu štábu.Velice kladně hodnotím kapelu a zpěvačku p.Čočkovou,také krásné prostředí lázní Teplice.Naopak jsem byla zklamána modrátorem p.Náhlovským,který mumlal a nebylo mu vůbec rozumět a to jsem seděla vpředu ve 4.řadě a ještě dobře slyším.
  Je konec je rozhodnuto: první a druhé místo je jen jedno a asi patří těm nejlepším.Vůbec nebuďte zklamamá paní Vítková,zdraví je důležitější.
  Alena

 37. Alen napsal:

  Doplněk:Nádherná fotka EU 2015 na titulní stránce.
  Připomínka: K fotce při přivítání chlebem a solí paní v Hanáckém kroji má mít všechny vlasy schované,tak má správná Hanačka vypadat.

 38. Radek 58 napsal:

  Náhodou pan Pavel to napsal velice výstižně. Alen, to že tady paní Vítkovou zastiňujete ostatní soutěžící vám přijde správné?? Co všichni máte s tím, co si prožila, a pro koho se obětovala? Lidi s velkým srdcem se tím chlubit nemusí. To je přeci samozřejmost. A to, že prožila, jak vy říkáte, nemoc, kterou by jste nikomu nepřála, to je opravdu jediná na světě. Smiřte se jednou pro vždy s tím, že nebyla nejlepší. Třetí místo je přeci krásné. A pokud někomu nestačí a neumí se smířit s prohrou, nemá v soutěžích co dělat. Asi Alen čtěte jen tuto diskuzi, a nesleduje Facebook. Tak se paní Vítkova sama účastnila komentářů, které dokazují, že není ani vděčná ani pokorná. A tomuto říkejte třeba … výhra. Radek

 39. Alen napsal:

  Pane Radku,opravdu na facebook nechodím a samozřejmě,že třetí místo je krásné.Každý jsme asi na tuto soutěž koukali jiným pohledem,ale je to pryč a nemá cenu to dále rozebírat.Díky za komentář.

 40. Elis napsal:

  Tahle soutěž by se měla přejmenovatz:Eurobabička, na: Estráda – v hlavní roli Zdeňka Vítková:-)

 41. Radek 58 napsal:

  Tak už to nerozebírejte a nechte paní Vítkovou tam kde je. Nikdo nestojí o brakové výlevy jejich obhájců. Tady je na místě gratulace vízkám a všem, které sebraly odvahu, přihlásily se, a dostaly se až do finále. Radek

 42. Smeikalová napsal:

  Alen, píšete, že nemá cenu to dále rozebírat, ale rozebíráte to, že. Víte proč? Také jste byla třetí. Jako Vítková. Paní Tauchmanová promiňte mi to, ale vy jste v MISS babičce byla také třetí, ale nepamatuji se, že byste takto vyváděla, jako tyto dvě. Nezapomenu, jak jste masáží srdce oživovala souseda, klečela jste u něho na kolenou než přijela záchranka. Nečekala jste na žádnou publicitu a to není jediné, v magazínu Květy Vám příznivci dali 14OO hlasů, byla jste první. Je vše zdokumentováno.
  Proč o tom nikde nepíšete. Protože vše děláte od srdce.
  Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti a pro ostatní, zamyslete se nad sebou.

  S.

 43. Alen napsal:

  Paní Smejkalová pěný komentář,ale že já bych někde vyváděla,jste na omylu a důrazně žádám neberte si mě do pusy a dokažte mi to.Starejte se o sebe,že píšete o paní Tauchmanové to nevím ani já,že někoho oživovala.Já se také nechlubím,že jsem oživovala 2x po roce 2 sousedy do přijetí záchranky a proto mám být špatná.Hezké a sebevědomé ženy i úspěšné to nemají v životě lehké,jak ty šedé myšky.Spíš by jste se měla zamyslet sama nad sebrou a nehodnotit lidi,které neznáte.

 44. Alen napsal:

  A ještě Vám chci říct paní Smeikalová,asi jste to nezažila,že není snadné se dívat do tváře odcházejícímu člověku,který bojuje o život.Kterému se snažíte pomoct.Já to navíc zažila, když jsem pochovala zdravého 22 syna,potom tady z té pomoci,když zrovna nebyl nikdo nablízku,jsem se vzpamatovávala další měsíce.Tak prosím neodsuzujte a neubližujte lidem o kterých nic nevíte.Děkuji.

 45. Zuzana napsal:

  Proč to Alen píšete, víte že jste dost nechutná? Víc a víc zde předvádíte svoje slepičí uvažování.

 46. Ctirad napsal:

  Jak to tady sleduji, tak je mi to již jasné.
  Vítková a Alen nemají žádný smysl pro humor. Jsou to jen studené voskové figuríny.

 47. Jana napsal:

  Alen, myslím že paní Smeikalová zná lidi z Eurobabičky víc než vy. Z jejího komentáře se dá mezi řádky vyčíst, že sleduje soutěž od samého začátku. Nemusí vám nic dokazovat, stačí, když se vrátíte o rok zpátky a přečtete si vlastní příspěvky. Pokud někoho napomínáte, zamyslete se nad sebou,vy také soudíte lidi, které neznáte jen z toho, co vidíte. Naučte se číst mezi řádky, a poznávat i duši a ne jen vzhled. Proč paní Smeikalová zveřejnila čin paní Tauchmanové? Protože paní Tauchmanová by se s tím nikdy nevytahovala. Vy jste to však udělala hned, jak vám slovo resuscitace asociovalo váš “hrdinský čin”, kterým jste se ihned musela pochlubit. To, co jste si prožila, je mi velice líto, ale nejste jediná, kdo si prožil takové trápení. Pokud jste se s ním vyrovnala po několika měsících, klobouk dolů. Někdo se s tím nevyrovná celý život, a právě ten o tom mlčí a nepoužívá to ke svému zviditelňování.

  Děkuji za trefný komentář paní Smeikalové.

 48. Radek 58 napsal:

  Tak koukám, že se tady vaří slepičí vývar s voskovou příchutí, již bylo na čase. Stoprocentně souhlasím se Zuzkou,Ctiradem a Janou.

 49. Ctirad napsal:

  Jasňačka,bavme se, užívejme si života s Eurobabičkou a nekažme to psaním si s hlupáky, zahleděnci do svého Já.

 50. Jana napsal:

  Ano! Kdo nekvoká s námi, kvoká proti nám.

 51. STELLA napsal:

  Vážení, všichni tu ukazujete jaký je průřez českým národem.Misto toho,aby jste se podívali např. na videa a pak mudrovali, urážíte lidi, kteří mají vůbec odvahu sem něco napsat.Jsem zvědavá, jak bude vypadat příští ročník Eurobabičky, pokud se vůbec někdo po přečtení těchto komentářů přihlásí.Protože vím, že je to o penězích, sponzorech a lázenských městech, tak to budou mít organizátoři asi dost těžké.A hádejte, kde asi bude další ročník Eurobabičky.? Vsadím se o bečku a vím, že vyhraji-ale uvidíme.

 52. Richard napsal:

  STELLA – víte kdo se skrývá za tímto jménem? I Váš příspěvek prozrazuje kdo jste. Je to stále dokola. Chcete se také vsadit?

 53. STELLA napsal:

  Nevyhrajete,jen mám zatím všech 5 pohromadě a nebo že bych byla někdo z okolí organizátorů, že mám tolik informací? Vedle jak ta jedle-pohybuji se v byznysu a vím, že bez sponzorů se neobejde v naší zemi téměř nic. Tak si jděte oddechnout, jste asi v důchodu, že máte čas stále někomu odepisovat a možná pod jinými jmény.Lituji Vás, že máte tolik “starostí”, které máte potřebu stále ventilovat.I přesto Vám přeji hezký den .A jak napsala Jana:Kdo nekvoká s námi, kvoká proti nám-to ovšem není můj styl.Mám své názory a za nimi stojím !!

 54. Alen napsal:

  ?ánové,kde je vaše úca k ženám?To si můžete doma nazývat slepicemi ty vaše partnerky,pokud ovšem nějaké máte.To svěčí o vaší úrovni a inteligenci.Já vám taky nenadávám a jednám vždy slušně.Jinak k nezkušené Janě a Zuzce,asi jste holky v životě toho moc nedokázaly.Mohly by jste se stydět,mohla bych být vaší matkou,bábou.

 55. Richard napsal:

  Copak STELLO, máš nějaký poblém s uzávěrkou že. Nic si z toho nedělej, to víš, taky už nejsi nejmladší, kila přibývají. No nic s tím nenaděláš.

 56. Jana napsal:

  Paní Aleno, urážíte tady vy a nemáte smysl pro humor. Zkušenosti vám na inteligenci nepřidají. A jak se říká potrefená první kejhne. Zajímalo by mne jak víte, kolik je mne a paní Zuzce.

 57. Blanka napsal:

  S údivem sleduji některé diskusní příspěvky. Byla jsem členkou poroty a moc jsem si to užívala. Nejen, že jsem vzpomínala na mé loňské soutěžní zápolení, ale hlavně jsem se zájmem sledovala výkony soutěžících babiček.
  Na castingu to bylo dobré, v semifinále byly soutěžící bezva a ve finále to bylo nej. Vyhrát mohla jen jedna, to jsme my všichni věděli od začátku. Ale přeci všichni jsme se chtěli taky bavit a něco dokázat. A to se určitě povedlo.
  Jo, bylo to moc fajn tak trochu “vykolejit” z běžného životního kolotoče a zapomenout na starosti.
  Gratuluji všem finalistkám. Byly jste SKVĚLÉ.
  Blanka

 58. Jana napsal:

  Vrátila jsem se z dovolené a zjistila jsem, že pod heslem Jana píše ještě jiná Jana, nejsem to já eurobabička 2015. Podepisuji se Jana Mik.

 59. Ivana napsal:

  Dobrý večer, docela mě překvapuje, jaké komentáře se na těchto stránkách objevují. Předpokládala jsem, že se zde bude řešit soutěž, co se komu líbilo, co se nelíbilo, co se podařilo atd. Místo toho se tu řeší, promiňte mi ten výraz – hloupé kecy.
  Soutěž jsem chápala hlavně jako zábavu a jak napsala Blanka – vykolejení z běžného života, dokázat nejen sobě, ale i jiným, že život není jen honba za kariérou, za penězi, za úspěchem, ale i o úsměvu na tváři, optimismu a dobré náladě.
  Doufám, že to potencionální eurobabičky neodradí a s radostí se přihlásí do dalšího ročníku.
  Zdraví 1.vicemissis Iva 🙂

 60. Alena napsal:

  Víte paní Ivo, pokud jsou pisatelé tak přízemní, že hodnotí tuto soutěž dle napsaných komentářů, tak je to špatně. Někdo přehnaně chválí, jiný ze žárlivosí pošpiňuje. V každém případě soutěž není veřejnosti lhostejná, dostává se do podvědomí všem a to je dobré. Soutěž mohu jen doporučit a to hlavně těm, kteří mají zdravé sebevědomí a komentáře dokáží brát s nadsázkou.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *