Skvělá reprezentace Eurobabičky v Itálii…

Úspěšná finalistka letošního ročníku paní Zdeňka Vítková nám poslala několik fotografií s tímto textem :

Překvapení, jaké mi připravil personál hotelu, když se dozvěděl, že mám sebou pro štěstí korunku i šerpu z Vaší soutěže. Využili ji okamžitě k reklamě pro svůj hotel s přírodním termálním sirným pramenem, který je nejlepší v Evropě a já jsem neváhala ani minutu.
Jsem tu s Liamem šťastná.
Přeji hezké dny a hlavně hodně šikovných babiček pro jubilejní 10. ročník Eurobabička 2016.
Zdenka Vítková a Liam.

 1. Karel napsal:

  Blahopřeji a vůbec se Italům nedivím,tahle žena musela být nepřehlédnutelná.Hlavně že je z Česka, super !!

 2. Svaťa napsal:

  Přeju babičce a jejímu vnoučkovi,ať si to užijí.Je tio nádherná žena v jením věku.A Italové ať závidí,jaké tu máme krásné babičky.. :o)

 3. Karol napsal:

  Blahopřeji,co se úplně nepovedlo v samotné soutěži,to se povedlo v Itálii a navíc tak udělat výbornou propagaci české soutěži Eurobabička.Krása české ženy opět
  zaujala i za hranicemi.

 4. andrea napsal:

  Zdeňko, moc Vám gratuluji, vypadáte úžasně, jste velkou motivací i pro mladší ženy.. i pro mě samotnou…hodně štěstí a ať jste stále tak spokojená, šťastná a krásná !!! 🙂 Andrea

 5. Anna Kloučková napsal:

  Zdeňka blahoželám,,,Tvoju krásu si všimli aj v Taliansku 🙂

 6. DANČA napsal:

  Zdeničko,zasloužená výhra,báječné.

 7. Honza P napsal:

  Italie Te urcite miluje. A patri Ti to, zaslouzene. Jsi nejkrasnejsi babicka..
  Proto jsi na spravnem miste. Blahopreji
  Honza

 8. Hanka napsal:

  Ze soutěže mám krásné vzpomínky, kamarádku , se kterou jsme se vzájemně podporovaly. S láskou vzpomínám na všechny ty krásné a inspirativní ženy, na všechny, kteří tvořili zázemí soutěže, na starostlivou péči vizážistek, na semifinále, zkrátka soutěž jako celek je pro mě úžasná záležitost, kterou jsem mohla zažít.
  Pokud přemýšlíte o své účasti v soutěži, rozhodně neváhejte a přihlaste se, soutěž s vámi udělá divy. Stejně jako se Zdeňkou… Každá z nás je Eurobabička a Vy máte šanci stát se MISSIS Eurobabičkou a to je víc.

 9. Zdeňka Vítková napsal:

  Milá paní Hanko, jsem ráda, že jste se takto rozepsala u mého medailonku z Itálie,avšak vzhledem k tomu , že vůbec netuším kdo jste a za koho mluvíte, obávám se, že Vaše slova a výzva pro další ročník patří spíše k nejnovějším článkům na stránkách Eurobabičky 2015-2016.
  Ostatním přátelům děkuji za upřimné komentáře a slova povzbuzení.Hezký večer Zdenka

 10. Hanka napsal:

  To se tedy omlouvám, zde se pravděpodobně chválí jenom Vaše osoba.

 11. Nina napsal:

  Paní Hanko! Teď jste na to kápla. On totiž nikdo kromě paní Z.V. nemá žádnou váhu. Hold čím větší sebevědomí, tím lepší člověk.

 12. Kuba napsal:

  Tento příspěvek byl smazán redakcí.

 13. Mrazík napsal:

  Tento příspěvek byl smazán redakcí.

 14. Kuba napsal:

  Zajímalo by mě, z jakého důvodu byl smazán můj příspěvek. Nepsal jsem nic urážlivého, jenom jsem připomněl pohádku o Mrazíkovi. 🙂
  To se nesmí ????????????

 15. Elis napsal:

  Kubo, nenapsal jste nic urážlivého. Jen jde o to, aby se už paní Z. V. stále přestala zviditelňovat, a aby přestala na sebe upozorňovat a pak tady bude vše vklidu. Už asi zasáhli a mažou komentáře. Přece jenom jde o to, aby to mělo nějakou úroveň a aby stávající eurobabičky do této soutěže šly.

 16. Karel napsal:

  asi jste si spletl rubriku pane Kubo, pohádky se vypráví dětem a ne babičkám,co Vy na to??
  No a po tom, co tady napsala p.Elis už vidím, jak se sem všechny dámy hrnou !!!

 17. Kuba napsal:

  Vážený pane, nic jste nepochopil.:) 🙂 No raději moc nepřemýšlejte, aby se Vám něco nestalo. To bych nerad.

 18. Franta Smolík napsal:

  Vážení diskutující něco vám povím. Víte jak je těžké v této době pro starší generaci sehnat nějakou tu korunu ? Vážím si každého, kdo něco pro nás starší podniká. Copak jste nepochopili, že sem píši také škůdci Eurobabičky ? Karel, kdo je Karel. Příznivec paní Z.V. nebo ona sama? Která se nedokáže smířit s třetím místem?

 19. Nina napsal:

  Pohádky jsou velice poučné, a to nejen pro děti. První kdo by se nad nimi měl zamyslet a poučit, jsou dospělí. Dámy, které nesou titul “Eurobička” by se měly především povznést nad negativními komentáři, které k životu a hlavně k soutěžím patří. A proto “Nedělejte si nic z naší negativní kritiky, i to je dobrá reklama”.

 20. Marie napsal:

  Zdenko,jsi úžasný člověk,víš že ti nejen v životě fandí celý Lanškroun.Známe tě dlouhá léta a i bez soutěže jsi pro nás jednička.Bez sebevědomí a kuráže by jsi vše nemohla zvládnout.Ničeho a nikoho se neobávej,jsme s tebou. Zdraví Marie,Lenka a Gabriela z LA.

 21. MONIKA WAGNEROVÁ napsal:

  …Zdeničko, velká gratulace!!! Jsi skvělá!!!…

 22. Naďa napsal:

  Já jsem také z Lanškrouna a tu paní tady nikdo nezná. Tak teda nevím Marie, která bije.

 23. Marta napsal:

  Řekla jsem si, nebudu se do toho plést, ale nedá mi to, tak zde rada má pro Vás paní Vítková a nikdo by proti Vám již nenapsal křivého slova.

  Vážení, velice si vážím vaši přízně, ale lichotky rozděluji mezi všechny soutěžící, protože byly všechny skvělé a zaslouží si to zrovna jako já.
  Tím všechny moc pozdravuji.
  Věřím, že se Vás to paní Vítková nikterak nedotklo, ale měla byste být více solidární k ostatním. Zaslouží si to.
  To pouze moje rada. Marta

 24. Jan Kopilík napsal:

  Tento příspěvek byl smazán z důvodu neplatné emailové adresy.

 25. Zdeňka Vítková napsal:

  Paní Naďo, no vidíte,já Vás také neznám- to víte La je velké město,ale když příjdete příští rok na náměstí na Lanškrounskou kopu nebo v létě k rybníku nebo na Knoflík, když tam bude akce s DJ Standou C.jistě mě potkáte i s vnukem a našimi přáteli.Přeji Vám hezký den, i když slunce zrovna dnes nesvítí !

 26. VLADIMÍR napsal:

  NA CESTĚ ŽIVOTEM
  KAŽDÝ DÁ TI RADU
  KDYŽ PAK JDEŠ PŘÍKOPEM
  SMĚJE SE TI VZADU
  NEVĚŘ HNED KAŽDÉMU
  KDO SE NA TEBE USMÍVÁ
  PŘÍTELEM JE TEN
  KDO TI SLZY UTÍRÁ…………..

 27. Gusta napsal:

  Konopilník šlápl vedle. Další prezentace Eurobabičky a je krásnější.

 28. Kája Svobodová napsal:

  Tento příspěvek byl smazán z důvodu neplatné emailové adresy.

 29. Ctirad napsal:

  …demotivující, dehonestující a skandální jste vy Kájo a Kopilík.
  Jinak všichni kolem vás jsou v pohodě.☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 30. Kamil napsal:

  Pročítám komentáře, ale že by tu někdo pošpiňoval soutěžící, to se mi tedy nezdá. Kája Svobodová a Konopilík je jedna a tatáž osoba a je to jen provokace. Taková osoba by potřebovala dostat přes frńák. Jinak tu bude stále prudit.

 31. jarek napsal:

  Bravo Zdeničko, dlouho jsem tě neviděl,ale vypadáš úžasně, gratuluji a zdravím i Liama !

 32. gerarda rufolo napsal:

  la ringrazio per pubblicazione di foto fatte preso nostro albergo HOTEL TERME CAPASSO con sorgenti sulfuree.e stato un piacere incontrare ospiti dalla Repubblica Ceca tra cui i gentile signora Zdenka Vitkova finalista di EUROBABICKA 2015.mazzo di fiori era solo un piccolo regalo per la sua disponibilita e sorriso con qualle ha fatto le foto…grazie mille per la visita e speriamo magari a rivederci il anno prossimo…staff delle TERME CAPASSO

 33. nikol wintherturova napsal:

  NADHERNE FOTKY ZDENICKO…PRO ME JSI JASNA VITEZKA TY,KONKURENCE BYLA TAK SLABA ZE TE NEMOHLI NECHAT VYHRAT,I PROTO ZE MELI UZ OD ZACATKU JASNO KDO MA VYHRAT A NEVERIM ZE TA PANI CO ZVITEZILA BY MELA TAKOVY USPECH V ITALII JAKO TY.VZDYT TE CHVALI I Z TE DALKY A TO JE CO RICT…A NEJEN TO JSI I VZORNA BABIMAMI NA 100% DENNE.ZDRAVIM CELOU TVOU RODINU A DRZ SE..

 34. Ctirad napsal:

  Mám sice napomenutí, ale snad mě nechcete mít na svědomí. Musím si odlevit.
  Vážená dámo nikol wintherturova,kdo je blbej, tak nemůže vyhrát. Paní Vítková je takový ….. typ, tak se Italům líbí. Proti vkusu žádný disputát. Tak sem tu příšeru už nevnucujte. Vkus na ženy ještě mám.
  A teď mě můžete klíďo smazat.

 35. Alena Jeřábková napsal:

  Tak jsem sem nahlédla po delší době a vidím, že p. Vítková se nemůže smířit s tím, že nevyhrála. Paní Janička Mikulcová prostě vyhrála proto, že byla nejlepší. Pochybuji, že by se s výhrou na jakékoliv dovolené vytahovala s tím, že vyhrála Miss babičku. Dopředu to na sto procent jasné nebylo. Paní Vítková by se s tím už měla smířit. Já mimochodem odmalička též vychovávám svého vnuka, přestože ho má v péči syn, protože jeho maminka se na nich vyprdla. Tak ho mám také denně. Malého mám denně kvůli tomu, že syn pracuje jako moderátor v rádiu a má různé směny a to i o víkendu. Proto jsem s prckem od narození a to od plínek a to i na úkor mého vlastního času. Jen to nikde nevytahuji. A konkurence slabá nebyla. Už to bude skoro 2 měsíce po skončení soutěže a pořád se to tu řeší. A výhra není důležitá. Důležité je zdraví:-)

 36. Lubomír Dostál napsal:

  Jo,takovým babičkám typu paní Zdeny V. již odzvonilo. Naštěstí zvítězil zdravý rozum a inteligence. Je to tak a kdo ji zde stále prosazuje, tak ještě víc toto tvrzení prohlubuje.
  Vítězce tímto gratuluji, že prošla zkouškou nejtěžší, nepovyšuje se nad ostatní a hlavně je v pohodě. Vítězka je jednoznačně inteligentní žena. Přál bych Vám pořadatelům do budoucna co nejméně netaktních babiček, kterým chybí pokora a úcta k živé bytosti jako takové.

 37. Příspěvky uveřejněné ve fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Přesto v našem názorovém fóru nechceme dávat prostor vulgaritám, urážkám, „tapetování“ a jinému plevelu šířenému anonymními „hrdiny“ skrývajícími se za tajemnými přezdívkami. Proto jsme se rozhodli umožnit vkládání příspěvků pouze seriózním uživatelům, kteří projdou korespondenční registrací.

  Redakce

 38. Redakce EB - důležité upozornění !!! napsal:

  Redakce EB – důležité upozornění !!!

  Vloženo Listopad 16, 2015 v 8:31 PM

  Pseudonym Nikol-a Wintherturova nereagujete na upozornění, které Vám již několikrát bylo zasláno redakcí přímo na Váš email.

  Proto Vás upozorňujeme veřejně !!!

  Poznámka: Toto je automatická odpověď na vaši zprávu „EB 15″ odeslanou dne 15 11. .2015

  Vaše korespondence byla vymazána z důvodu neudělení příslušné registrace. Diskuzního fóra na webu Eurobabička se mohou zúčastnit pouze registrovaní účastníci.

  Souvisejí s tímto další přezdívky z jednoho zdroje, které byly rovněž vymazány.

  Redakce

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *