Svatební salon Dáma v Uherském Brodě…

Při vracení šatů z finále Eurobabičky jsem sklidila velkou pochvalu s gratulací ke 2. místu.

Byla jsem překvapená a zároveň potěšená, když mě paní vedoucí oslovila, že by se mnou chtěla nafotit nějaké šaty pro baculky a nabídla mně účast na módní přehlídce. Ujistila mě, že i mladá děvčata si chodí půjčovat tyto velikosti, že to není jen záležitost nás, nemladých :-).

Pravdou je, že mnohým z nás se nedaří mít postavičku jakou bychom si přály, ať už ze zdravotních či jiných důvodů, ale důležité, alespoň pro mně, je cítit se dobře a dívat se na život s nadhledem, optimismem, s úsměvem na tváři a mít kolem sebe pozitivně naladěnou rodinu, přátele a známé! :-)

S profesionálním přístupem  jsem si focení s radostí užila. :-) V salonu jsem byla moc spokojená.

1. vicemissis Iva B.

 1. Jana z Vídně napsal:

  Milá Ivo, optimismus, životní nadhled – to všechno vyzařuješ a proto i každé šaty, které předvádíš, jsou tím pádem krásné. A toho si je majitelka salonu dobře vědoma. Tak aspoň víš, čím se můžeš živit, kdyby se Ti Tvoje profese znelíbila. Škoda, že jsem tak daleko a na přehlídkovém molu Tě neuvidím. Zůstaň taková, jaká jsi – a díky za přátelství. Jana T.

 2. Alena Jeřábková napsal:

  Ahoj Ivi, tak Janička to napsala i za mě. Moc, moc, moc Ti to sluší. Jinak já bydlím kousek od Tebe, takže já na přehlídku klidně dojedu:-). Pěkný večer přeje Alena

 3. Ivana Baná napsal:

  Jani, moc Ti děkuji, za milá slova i za to, že jsme se potkaly a věřím, že se ještě potkáme 🙂 Doufám, že mi teď chvíli profese vydrží, ta změna po 30ti letech není jednoduchá, ale snažím se a jsem spokojená.
  Ještě jednou díky! Iva B.

 4. Ivana napsal:

  Děkuju Ali a beru Tě za slovo 🙂 Iva B.

 5. Jana napsal:

  Ahij Jani, z eurobabičky další modelka. Moc Ti to sluší.Je perfektní, že jsi nad věcí a nějaké kilo navíc neřešíš. To ukazuje i na Tvůj optimistický názor na život.Až bude modní přehlídka, tak se ozvi, ráda se přijedu podívat. To setkání na kafe doufám platí. JanaMik.

 6. Jana napsal:

  Chybička se vloudila, jak jsem četla pozdrav od Jany z Vídně, napsala jsem ahoj Jani, tak mi ti Ivanko promiń. Popleta JanaMik.

 7. Ivana napsal:

  Ahoj Jani, moc děkuju, určitě dám vědět a kafe platí, ozvu se brzo 🙂
  a chybičky jsou od toho, aby se občas vloudily. papa I.

 8. Ctirad napsal:

  To je ženká, ta se mí zamlouvá.

 9. Ivana napsal:

  To mě těší Ctirade 🙂 díky!

 10. Alen napsal:

  No tak vidíte paní Ivano,že díky této soutěži Eurobabička 2015 jste měla možnost si nafotit krásné šaty,vlastně jste se proslavila,zviditelnila a ukázala,že i když jste baculka,že Vám některé modely více,či méně sluší.Ale zase je to z jakého úhlu jste fotografovaná,za to nemůžete Vy,ale fotografka.Na titulní stránce s vítězkou,jste šmrncovní EU,máte krásný úsměv a sluší Vám to i když jste mne svou scénkou, až tak nezaujala.Ale díky,sto lidí,sto jiných názorů.

 11. Jarča napsal:

  Scénka paní Ivany měla nápad, předvedla něco neokoukaného. Ono ukázovat skoro holou zadnici není až tak věda,že.

 12. Alena Jeřábková napsal:

  I mně se scénka Ivy líbila. A co se týká šatů, které má oblečené na fotografiích, tak je jedno jak sluší (i když jí tam sluší). Jde o to, jaké šaty má salón k zapůjčení. Alena J.

 13. Ivana napsal:

  Ali, díky, napsalas to přesně, nešlo o můj výběr, ale o prezentaci šatů, které jsou v nabídce. Tím pádem se pan fotograf taky zaměřil na to, aby bylo vidět jak šaty vypadají z různých úhlů pohledu.
  A já jsem spokojená 🙂 …není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem…. paní Alen děkuji.
  Paní Jarčo, děkuji i Vám 🙂

 14. Alen napsal:

  Ivanko,děkuji za odpověď.Ono je to fakt,že z každého úhlu vypadá žena jinak a máte pravdu salon prezentoval hlavně šaty,samozřejmě i s Vámi.
  K Jarče,prosím Vás vzpamatujte se a neurážejte.Já jsem nikoho neurazila,jen napsala svůj názor.Tak proč ten výpan jako šršeň na bombon?

 15. Dominik napsal:

  Paní Alen, já bych spíš reagoval na tu poznámku o holé zadnici,ta nepatřila Vám,ale skrytě se zase na někoho tady naráží,ale paní Jeřábková to určitě není!Hlavně to prosím Vás tady nerozebírejte nebo tu zase vznikne 3. světová a proti tsunami nic nezmůžete.Hezký podvečer !

 16. Jarča napsal:

  ..já jsem sdělila také jenom svúj názor, aby to pochopili i ty, co jsou méně chápavé. Snad si nemyslíte, když soutěžící oděná jen v kombiné zavrtí zadečkem, že každáho hned zaujme? Ale paní Ivana si s tím dala práci, to muselo zaujmout každého.
  Vážně nevím proč právě Vás Alen urážím.

 17. Alen napsal:

  Dominiku,díky za vysvětlení.Pokud to není na mou osobu,tak je mi to šuma fuk.Jarčizase se mi to jevilo tak,že na těchto stránkách je opět škodná,že když jsem něco napsala,tak byly útoky.Zřejmě se to Vás netýká.Taky hezký večer všem.

 18. Dominik napsal:

  Paní Alen,sleduji diskuzi u celé soutěže .Vím tedy, že jste v loni byla 2.vícemiss a letos jste byla přítomna i na finále.Jistě snadno uhodnete,na koho je veden atak podle této věty: Snad si nemyslíte, když soutěžící oděná jen v kombiné zavrtí zadečkem, že každá ho hned zaujme? A kdo tam nebyl, stačí se podívat na video z finále 2015.
  Nějaký Franta,Ctirad, Kuba,Elis,Mrazík, Nina,Hanka,Jarča a desítky dalších sem začnou psát a budou jen útočit.Nedejte jim tu možnost, je to ztráta času, hlavně pro Vás.

 19. Alen napsal:

  Dominiku,to víte,že vím,ze začátku jsem ji fandila.Ale někdy člověk nemusí být vždy a ve všem a za každého počasí na 1.místě.Každý může vynikat v něčem jiném. Já měla také rozvláté šaty s třásněmi,proto ta reakce.Děkuji.Mějte hezký večer

 20. Nina napsal:

  Děkuji, že jste mně v dobrém vzpomněli a dali mi příležitost k útoku:
  Děkuji, paní Ivano, nejen za tyto fotky, které zvednou sebevědomí ženám, co se nevlezou do velikosti XS, ale i za Vaše moudrá slova! Je radost dívat se na člověka, který je nad věcí a plný optimismu! Vaše scénka byla nápaditá, vtipná, pracná a tak trošku ze života. Nina

 21. Ctirad napsal:

  Jen doplnim Dominika, když už jsem se ocitnul mezi jmenovanými. Když to máte vše nahrané a jste pan dolonalý, že znáte jména diváků, tak mě bude stačit když mě vyjmenujete jména v prvních 3 řadách. To nebude pro Vás jistě problém. Stačí kouknout na videozáznam.
  Jestli to tady do do 20 hodin nebude, tak Vás pošlu do prde.. že si to za rámeček nedáte.

 22. Dominik napsal:

  Vážený pane Ctirade,klidně mě do pr… můžete poslat!Nikde jsem nepsal, že to mám nahrané-na tomto webu je vše nahrané-takže kdokoliv se může podívat na sestřihy videí ze semifinále či finále i z předešlých ročníků.O paní Alen jsem se dočetl v jejím jiném příspěvku, že na finále 2015 byla osobně,tak vo co gou!!

  A kdo sledoval Eurobabičku, nemohl si nevšimnout Vašeho jména, které se objevuje jak v kladných tak záporných komentářích téměř u všech článků.
  Podle Vaší poslední výhružné věty soudím, že jste pořádný psychopat.Měl byste vyhledat lékařskou pomoc a nekazit tady lidem náladu.Také jste tady někde psal, že se asi přijede podívat na připravovaný Silvestr 2016.Docela rád bych Vás nejen já poznal.A už se nerozčilujte, ještě dostanete infarkt a pak by jste tady opravdu velmi chyběl !

 23. Ctirad napsal:

  Jaká staroslivost o mé zdraví. Ale Vás to nějak rozpálilo.
  Tak já také rozbalím karty. Vladimír,Dominik,Liam – alias Zdena Vítková.
  To sedí jak pr.el na hrnci.

 24. Ivana napsal:

  Milá Nino, moc Vám děkuji. Za to, jaká jsem, musím poděkovat především svým úžasným rodičům!!
  A pánové, myslím si, že takový ping pong je tady docela zbytečný…
  Hezký večer 🙂

 25. Dominik napsal:

  To tvrdíte vy nebo jste snad z redakce? To by nebylo asi žádné překvapení.Raději mi napište, co si nedám za rámeček.Váš styl psaní je obdivuhodný.A na toho Silvestra přijedete- já ano, to bude prča, že?

 26. Dominik napsal:

  Paní Ivo, chtěl jsem napsat něco podobného o tom ping pongu,ale “předběhla” jste mně v čase, děkuji

 27. Ivana napsal:

  Není zač 😉

 28. Ctirad napsal:

  Dominiku, teď jste na to kápl/a. Ha..ha..cha.. jsem z redakce a podařilo se mě Vás identifikovat.

  Dostanu metál a náležitou finanční odměnu za odhalení nepřítele webu eurobabička a budu veřejně odměněn na ,,Silvestr s Eurobabičkou.

  Váš Ctirad amatér

 29. Dominik napsal:

  Nepřítel webu jste vy a amatér ještě k tomu.Klidně pokračujte !!! Je to vaše vizitka. Nashledanou na Silvestra !

 30. Ctirad napsal:

  Já to blbečku píšu pro zasmání a ty si fakticky suchar. Takovým jako ty jenom tykám. Tebe někdo na Silvestra zval?

 31. Ctirad napsal:

  Buďte všichni v pohodě,konečně vyšlo najevo o co tu vlastně jde. Vrátila se na scénu madam, jejiž krásu nikdo neocenil. Prosím o pět minut ticha na její počest.
  Slibujeme, že na ni nikdo nezapomeneme, na její štíhlý pas a ňadra dmoucí Kremlíku tys vševědoucí…….????????????

 32. Nina napsal:

  Pane Ctirade, opět jste uhodil hřebík na hlavičku, a proto změna jména. Nevšimla jsem si, že by zde Jarda Kremlík už psal…. hlavně, že nám stále něco opakuje 😀 😀 😀
  OMLOUVÁM SE PANÍ IVANĚ! Sláva v tomto článku patří Vám! Ale jsou tací, kteří si jí chtějí ukrást pro sebe, i když už jsou pasé 😉

 33. Ivana napsal:

  Vůbec se nemusíte omlouvat Nino, já jsem nad věcí, tušila jsem, že se zde objeví různé komentáře, usmívám se..Korunku mám vedle vnoučkovy fotečky a šerpu ve skříni, nejsem kariéristka, ale je to milé přečíst si kladný názor.
  Pěknou neděli 🙂

 34. Petr Borik napsal:

  Čusek ségra!Moc,moc Ti to sluší!!!Su na Tebe hrdý a posílám obrovskou gratulaci a hubana!!!!!Papá Peťa.

 35. Ivana napsal:

  Zdarec bráško, moc Ti děkuju 😉 a všechny Vás moc zdravím!! páá I.

 36. Jirka Tausch napsal:

  Byly tady takové dva příspěvky, chtěl jsem reagovat – ale už zmizely. Kde je chyba?

 37. Příspěvky uveřejněné ve fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Přesto v našem názorovém fóru nechceme dávat prostor vulgaritám, urážkám, „tapetování“ a jinému plevelu šířenému anonymními „hrdiny“ skrývajícími se za tajemnými přezdívkami. Proto jsme se rozhodli umožnit vkládání příspěvků pouze seriózním uživatelům, kteří projdou korespondenční registrací.

  Redakce

 38. Nina napsal:

  Takže konec tapetování na stránkách? Super!
  Paní Ivano! Někdy Vám tu vaší pohodu na nadhled závidím. Ať Vám vydrží na 1OOlet, 😉 a ostatní se od Vás učí…. Nina

 39. Ivana napsal:

  Moc Vám děkuji Nino!! V této době je důležité, nepouštět si do hlavy žádná negativa… ;-)mějte se hezky! I.

 40. Redakce EB - důležité upozornění !!! napsal:

  Pseudonym Nikol-a Wintherturova nereagujete na upozornění, které Vám již několikrát bylo zasláno redakcí přímo na Váš email.

  Proto Vás upozorňujeme veřejně !!!

  Poznámka: Toto je automatická odpověď na vaši zprávu “EB 15” odeslanou dne 15 11. .2015

  Vaše korespondence byla vymazána z důvodu neudělení příslušné registrace. Diskuzního fóra na webu Eurobabička se mohou zúčastnit pouze registrovaní účastníci.

  Souvisejí s tímto další přezdívky z jednoho zdroje, které byly rovněž vymazány.

  Redakce

 41. Marie WOlfová napsal:

  Ivano gratuluju! 🙂 Moc ti to sluší a máš ty správné proporce 🙂 Taky jsem oslovila katalog Petrklíč, který nabízí krásné oblečení české výroby, ale když jsem jim napsala svoje míry, poděkovali a napsali, že jsem moc malá a neobjemná 🙂
  loňská vicemissis Majka 🙂
  PS, těším se na Bystřici!

 42. Ivana napsal:

  Ahoj Majko, moc děkuju :-)a taky se těším! I.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *