Babičky, semifinalistky…

… již desátého ročníku soutěže MISSIS EURObabička České republiky 2016, se připravují na semifinále,

které připravujeme na 1.října /sobota /v útulném prostředí penzionu Hotelovka v Bystřici nad Pernštejnem, který je partnerem soutěže.

.

Účast v soutěži vnímáme jako dobré rozhodnutí, které dalo příležitost úspěšným babičkám  poznat bezva lidi, nahlédnout „pod pokličku“ soutěže Eurobabička. Naučit  se  něčemu novému, zjistit leccos o sobě a také o druhých.
Ze soutěže  si odnesou  krásné vzpomínky, získají přátelé, se kterými  se budou vzájemně podporovat a  s láskou  vzpomínat na ty krásné a inspirativní ženy i na všechny, kteří tvořili zázemí soutěže.
Na starostlivou a profesionální péči  vizážistek, fotografa, na krásné prostředí, zkrátka soutěž jako celek je úžasná záležitost, kterou semifinalistky  zažijí.

.

Soutěž s nimi udělá divy.

Každá z vás je babičkou a vy máte šanci stát se MISSIS EURObabičkou ČR a to je víc.

A protože máme desátý ročník, chceme, abyste se babičky cítily co nejlépe a tak pro vás připravujeme  semifinále v jiném stylu než doposud.

Sváteční oběd, kávička, večeře, 2 hodiny soutěže. O hudební doprovod se postará finalista Superstar Martin Kurc.

Po soutěži příjemné posezení a posléze pohodlné ubytování v penzionu Hotelovka.
Dopoledne po snídani se rozloučíme a rozjedeme se do svých domovů.
To vše v režii Eurobabičky z.s.

Dvanáct babiček semifinalistek se má opravdu na co těšit. 1. Eliška napsal:

  Milé semifinalistky, moc se těším na setkání s Vámi v útulném a milém penzionu Hotelovka. Věřím, že si z účasti v této soutěži odnesete spoustu zážitků a navážete nová přátelství.
  Přeji Vám krásné léto a v říjnu Vás všechny moc ráda uvidím.
  Eliška Volmutová, EB 2008

 2. Alen napsal:

  Ráda bych se připojila k milé Elišce se svým skromným přáním.Také já vám milé semifinalistky přeji,ať vše zvládnete levou zadní,hodně pohody při soutěžením klání a zvládnutí úkolů s úsměvem,které jsou na vás kladeny.Berte to vše s humorem i jako zpříjemnění této soutěže hrou.I tak si najdete kamarádky,které vás budou provázet životem.Pokud najdu na mapě,kde se ten penzion Hotelovka nachází a bude to pro mne dostupné,třeba vám přijedu fandit.

 3. Jana Mikulcová napsal:

  Zdravím letošní semifinalistky, už se těším, že něco vtipného vymyslíte.Moje rada je, brát to všechno s humorem a nadhledem, je to přece hra. Získáte zdravé sebevědomí a uspokojení, že vůbec něco takového dokážete. Držím palce EB 2015 Jana Mikulcová

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *