Na co se můžete těšit v novém roce 2017?

Příjemné prožití Vánočních svátků a na co se můžeme těšit v novém roce 2017?

No přece na Super babičku desetiletí speciál.

Setkají se zde nejúspěšnější  soutěžící babičky, které se probojovaly až do finále a to ze všech 10 ročníků soutěže MISSIS EURO babička ČR.


Proto všichni, kteří jste  zůstali věrni této krásné soutěži, připijte na Nový rok  na Super babičku desetiletí speciál 2017.

 1. JanaMik. napsal:

  Přeji všem babičkám soutěživým i nesoutěživým krásné vánoce v kruhu rodiny, radost z vnoučátek a v novém roce zdraví a životní optimismus, který jste prokázaly při soutěžích. Pozdrav i od nejmladšího vnoučete. Přišel kapr do obchodu, chtěl si koupit teplou vodu, že prý je mu v řece zima, že ho zebe za ušima.Tak tedy, spokojené vánoce. Jana Mikulcová

 2. Iva Baná napsal:

  Přeji všem pěkné svátky s milými lidmi, s rozzářenými úsměvy vnoučátek pod vánočním stromečkem a spokojené dny plné lásky, radosti a zdraví!!
  Iva 😉

 3. Alen napsal:

  Kouzelné,neskutečně krásné vánoční svátky všem dobrým lidem, naplněné pohádkovým štěstím,láskou a pohodou u vánočnho stromečku v kruhu svých nejbližších a do Nového roku 2017 vstoupit tou správnou nohou.
  Hodně zdravíčka, štěstíčka,spokojenosti,pevných nervů a vše řešit s úsměvem
  S Marcelem a Márou jste mi udělali velkou radost,to bude super jízda.!!!!

 4. Eliška napsal:

  Milý dárek, co srdce pohladí,
  rodinu,přátele,co nikdy nezradí.
  K bohatství krůček a ke štěstí skok,
  nádherné Vánoce a šťastný nový rok.

  Krásné Vánoce plné pohody přeje Vám všem EB 2008 Eliška.

 5. Janina napsal:

  Přeji vám,
  jak do nového roku, tak do nové kapitoly soutěže eurobabička… mnoho štěstí, zdraví, lásky, duševní i fyzické síly, uznání, porozumění a především okruh dobrých přátel, kteří vás podrží, kdyby se tu a tam něco náhodou zvrtlo 😉
  PF 2017

 6. Vera Novakova napsal:

  Preji vsem hezke proziti konce roku a hodne zdravi , stesti a spokojenosti v novem roce 2017. Ucastnicim superbabicky hodne uspechu Vera Novakova – boky jako skrin

 7. Marie napsal:

  Vážení příznivci této atraktivní soutěže.

  Žijte šťastně, optimisticky a neztrácejte humor, který je kořením vašeho života. Dělejte každodenní maličkosti s láskou, dívejte se kolem sebe, že právě padá sníh, mrzne až to praští, že voda v řece líně teče, že vylezlo sluníčko. A pokud se navíc trochu odvážete a zatancujete si tak, jako by vás nikdo neviděl, ručím vám za to, že vám hormony štěstí budou kolovat tělem ještě několik dní. Některé z vás možná víc ocení meditační půlhodinku s klidnou hudbou a svíčkami. Velkým pohlazením po duši v novém roce bude speciál Super babička desetiletí.

  Šťastný vstup do roku 2017 přeji všem virtuálním přátelům soutěže Eurobabička.

  Marie Starová EU 2011

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *