Netradiční soutěž osobitosti…

Netradiční soutěž osobitosti, bystrosti, pohotovosti a smyslu pro humor.

Zde mají možnost využít jedinečnou příležitostí v ČR ti senioři, kteří se doposud nemohli prezentovat  z důvodu přísných kritérií a věkových limitů v soutěžích zaměřených pouze na fyzickou krásu. Mnohem důležitější je spojení s osobností, šarmem, pohotovostí, moudrostí a v neposlední řadě  se smyslem pro humor.

Dáváme si za cíl najít ženu i muže kteří mají tyto vlastnosti, bez zbytečných omezujících mantinelů jako je výška, míry, rodinný stav atd.


Jediným omezením je minimální věk 55 let.Účast v nejkvalitnější soutěži v této kategorii s dlouhodobou tradicí.
Prostor pro seberealizaci s využitím vlastního smyslu pro humor, šarmu a elegance.
Pohodová atmosféra přispívající k navázání nových přátelství.Existuje hodně soutěží, pro babičky, dámy, soutěže MISS, MISSIS a mohli bychom pokračovat. Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, proč tyto soutěže vznikají? Podle jakých kriterií a zásluh je vítěz ?

A jak jste se vlastně pobavili?

Odpověď u nás nenajdete. Protože u nás se hledá Dáma a Gentleman ČR, ale pozor, ne dle krásných šatů a makeupu. U nás se hledá ztracený humor. Humor, který se pomalu a nenápadně vytrácí.

Pomůžete nám jej společně najít? Určitě stojí za to se alespoň pokusit.

Ptáte se jak na to?

Stačí se přihlásit do týmu Dam a týmu Gentlemanů. Ostatní nechte na nás. Pokud vám bylo 55 a více let, tak je to právě pro vás. Stačí vyplnit přihlášku, kde napíšete něco o sobě a přiložíte foto vaší osoby. Má to však jednu podmínku. Musíte mít absolutní smysl pro humor.

A protože to bez ocenění nejde, budou pro vás připraveny dárky a hodnotné ceny.

V čem se bude soutěžit? To už nechte na nás, určitě to zvládnete.

Mohou se přihlásit páry, kluby i ti, co již soutěžili v minulých ročnících.

Tak jdete do toho ?

Budeme se těšit na vaše přihlášky. Proklikněte zde :

Redakce EBZavzpomínejte s námi ve chvílích   SILVESTROVSKÉ  POHODY :Stačí prokliknout linky, které budou zde doplňovány.Zábavný soutěžní pořad :

V menších blocích videozáznamu  vám zde představujeme soutěžní zábavný pořad s vyhlášením Dámy roku České  republiky 2019.

.

Hlavními partnery jsou : Blancheporte, Dermacol, Mileta Hořice a Město Jaroměř.

Další partneři : Pivovar Svijany a  Becherovka..
1.díl – moderátor představuje soutěžící :

2.díl – volná disciplína :

3.díl – módní přehlídka :

4.díl – vyhlášení :

Děkujeme našim partnerům za podporu projektu

EUROBABIČKA  České republiky

Tato podpora ve formě záštity, finančního příspěvku, darů, nám umožňuje neustále zvyšovat soutěžní a společenskou úroveň našeho projektu a tím se také připojují k poděkování našim dámám- babičkám, za jejich celoživotní práci, péči a lásku.

 1. Petr napsal:

  Krásné, až dojemné. Nastalgie, připomínající vojenskou minulost města Jasefov.

  Díky

 2. Ilonka napsal:

  Chci moc poděkovat Všem co se podileji na eurobabičce a dame roku ČR 2019 za krasnou výpravu a sponzorum za krasne dary a vojakum za doprovod ktery byl velice dojemný. Manželům Tauchmanovým veliký dik co dokáží pro nás starší dámy připravit k radosti. Velike diky.

 3. Ivana napsal:

  Fantazie. Moderátor vtipný, dámy krásné i šikovné, hudba pěkná, dary honosné, celkově program pestrý a humorný. Je vidět, že soutěžící ženy si svou roli užily a byly náležitě oceněny. Ani divák se u programu nenudí jako u jiných soutěžních programů. Klobouk dolů, velké díky pořadatelům a hodně štěstí a sil do další akcí. .. Má to smysl.

 4. Jitka napsal:

  Obdivuji nápad místa – pevnost Josefov, vojáky v historických uniformách, slavnostní promenádu v Důstojnické besedě a vystoupení dam. Jedním slovem PARÁDA.

 5. Mirka napsal:

  Dobrý den, všechny moc zdravím. Včera jsem přijela domů a čekal mě dáreček, který mi udělal neskutečnou radost, DVD Eurobabička 2019. Ještě jednou děkuji všem co se na soutěži podíleli i sponzorům za nádherné dary. Přeji všem nádherné prožití vánočních svátků. Mirka

 6. Ilonka napsal:

  Mirko, Tobě též krásné prožití vánočních svátků, hodně zdravíčka do noveho roku. DVD je opravdu krásné, také jsem mela velkou radost. Aspon máme krasnou vzpominku a zážitky ze soutěže. Výborně se staraji manželé Tauchmanovi o tento zábavný pořad, Eurobabička dama roku. Všem přeji krásné prožití vánočních svátků a Nového roku,co maji zasluhu na pořadu Eurobabičky dámy roku ČR 2019 a take Vsem divákům. Ilonka Eurobabicka a dáma roku ČR 2019

 7. Eliška napsal:

  Milé babči,babičky a bábiny. Přeji Vám krásné prožití svátků, spoustu dobré pohody a samozřejmě i spoustu dobrého jídla a cukroví. Ostatně, když něco přibereme, tak to není jen naše vina :

  Jsem skřítek z chladničky
  a noci celičký
  za svitu měsíce,
  vyjídám lednice.

  Holky mě milujou,
  vždyť se mnou hodujou,
  jedí vždy s rozkoší,
  dietu neřeší.

  Ráno je v lednici
  jen tma a mráz,
  až hlady neusneš
  já přijdu zas.

  Jen na mě zavolej,
  já přijdu rád.
  Otevřem lednici,
  budem se cpát. Vaše EB 2008 Eliška

 8. Ilonka napsal:

  Eurobabicko Eliško a Jiriku, dekujem za krasne přání, též krásné prožití vánočních svátků a Nového roku ať se ve zdravi nekdy sejdem. Vam přeje Eurobabička 2019.

 9. Ilonka napsal:

  Manželé Tauchmanovi, Preji Vam krásné vanocni svatky a Novy rok. Dekuji za super atmosféru na eurobabičce 2019 . Přeje EB 2019

 10. Ilonka napsal:

  Všem soutěžícím na eurobabičce roku 2019 preji krásné vánoční svátky a šťastný nový rok 2020.Přeje EB a dáma roku ČR 2019

 11. Magda napsal:

  Sleduji vaše stránky již od prvopočátku. Ptám se návštěvníků tohoto webu na váš názor ohledně čipování psů.

  Mám psa číslovaného rovnou z útulku, už jsem si ho tak brala, takže nic neřeším. Čipování mi nevadí, vadí mi, že stát nerozjede pořádnou centrální evidenci zdarma, kam by veterinář za 5 minut psa zaregistroval. Vždyť stát vyhazuje peníze za různé nesmyslné kraviny. Nebo povinná registrace přes czech point a hotovo. Na poštu nebo na úřad chodí skoro každý. Je ale nesmyslné teď čipovat staré psy, kteří dožívají. Mělo by se zohlednit, jak je pes starý a psy starší 10 let nechat na pokoji. A vám, kteří nesnášite psy a zvířata by hlavně mělo být zakázáno přispívat do diskusních fór, která se zvířat týkají. Kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi.Bezdomovce a jejich psy stejně nikdo kontrolovat nebude. Jako v MHD radši je obejdou. A Vy si myslíte, že tihle jejich psi mají očkování proti vzteklině? Pochybuji o tom.

  Jinak přeji všem krásné Vánoce bez stresu.

  Magda

 12. Alena napsal:

  V době, kdy se po Evropě potulují tisíce lidí neznámého původu, věku, zdravotního stavu, se mi jeví povinné čipování psů pod vysokou, pro někoho až likvidační pokutou ( důchodce s hafíkem a osmitisícovým důchodem), jako prachsprostá buzerace a snaha vytřískat z lidí další a další peníze!
  Dobrovolnost, prosím. Když je pes chronický útěkář, možná to něco řeší. Možná.
  Jinak pěkné svátky.

 13. Jaroslav napsal:

  …v čipu je jen číslo nic víc ….tak jak že 4 patra v paneláku poznáte čí pes vám s…na schody?:-)))))….. má to úplně stejný smysl a význam jako celý EET buzerovat lidi a tahat z nich peníze a ve finále to stejně nic nepřinese a nejvíc mě mrzí že to ublíží i těm psům těch je mi líto nejvíc

 14. Ilonka napsal:

  Všem ještě prožití ve starém roce krásných dnů, do Nového roku 2020 hodně zdravíčka a štěstíčka a ještě hodně možnosti zábavných soutěží. Přeje EB DAMA ROKU 2019.ILONKA

 15. Franta Mašek napsal:

  Tak přěji všem zdejším hlavně to zdravíčko

  Franta

 16. Zdeněk napsal:

  Konečně taky něco pro nás chlapy.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *