Před několika hodinami…


” Před několika hodinami jsme se rozloučili s úžasnou, veselou a noblésní dámou, která milovala nadevše svoji rodinu. Poslední sbohem proběhlo v uzkém rodinném kruhu ve smuteční síni brněnského krematoria dnes, v 10.15 hod.  Za tónů známých melodií v podání živé hudby  měli smuteční hosté možnost vidět na televizní obrazovce střípky ze života Milušky. Ve vzpomínkových fotografiích na Milušku nechyběly ani fotky ze soutěže Eurobabiček, kde je vidět úsměv na její veselé tváři, nadšení pro hru a legraci, prostě chuť žít.
Miluško, budeme na Tebe vzpomínat”.

Renata Š.

I ve vyšším věku musí mít člověk tužby, sny a přání, protože jinak by již život ztrácel smysl. Nedávno se uskutečnilo setkání úspěšných Eurobabiček České republiky. To jsou ony dámy, které milují život, mají smysl pro humor, jsou šarmantní a přistupují k životu zodpovědně. Prožily jak radost, tak i  bolest a smutek. 

Jak už to již bývá, po radostném setkání, přátelském obětí, přišla smutná zpráva, že nás navždy opustila jedna z nás. Paní Miluše Novotná z Brna. I ve svém věku rozdávala radost a pohodu.
Čest její památce.
Vlaďka T.
Čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají.
Přijměte upřímnou soustrast ve Vašem hlubokém zármutku.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *