Finalistka Eurobabička 2010 Marie Starová napsala

Moje příprava k finále Eurobabička 2010 spočívá v tom, že pro mne samotnou to bude velmi těžké. Neměla jsem příležitost nikdy v životě za sebe vystupovat veřejně. Tento zodpovědný úkol beru s velkým respektem. Soutěž Eurobabička 2010 mne oslovila především proto, že její výtěžek bude sloužit Nadaci Rakovina věc veřejná. Mně samotné zemřeli oba rodiče právě na tuto nemoc. Proto jsem se rozhodla se pokusit přihlásit do této soutěže.

Stěžejní byl pohovor a ten rozhodl o dvanácti finalistkách, které byly porotou vybrány. Ani ve snu mě nenapadlo, že zrovna já budu mezi ně patřit. Finále bude pro mne úžasný zážitek. Díky soutěži jsem zažila, co je to péče špičkových vizážistů, kadeřníků a oděvních návrhářek. Strávila jsem tři dny v luxusním hotelu Jalta na Václavském náměstí.

Dnes již mám jiný pocit než to bylo při jednotlivých castinzích. Připadá mi to, jako bych měla maturovat. Přeji si, aby přirozená nervozita se změnila a dala průchod volné soutěžní rivalitě. Doufám, že budu mít dostatečnou dávku odvahy a příznivě se naladím než vstoupím do finálového večera.

Bez nadhledu, legrace, chuti žít a bojovat za své sny a nekonečného optimismu bychom nežili.

 1. Iva&Martin napsal:

  Marie, držíme Ti všech 8 našich palců a moc fandíme. Tak ať se daří… Iva&Martin z Prahy

 2. Mirka a Karel Rohrovi napsal:

  Maruško, Ty jsi naše sluníčko na našich setkáních. Moc dobře známe Tvou těžkou životní pouť, dětství bez rodiny. O to víc obdivujeme Tvoji optimistickou a přátelskou povahu. Moc Ti fandíme a těšíme se, že budeš v soutěži úspěšná a jsme šťastní, že Tě mají lidé rádi. I kdyby jsi nevyhrála, tak pro nás jsi jednička. Mirka a Karel

 3. Alena napsal:

  Maruško, držím ti palce, přeji ti výhru, doufám, že tě nemine.

 4. František a Daniela Neužilovi napsal:

  Přejeme Ti mnoho štěstí při soutěži, aby jsi dosáhla co nejlepšího výsledku. Tvá účast ve finále soutěže je velký úspěch, který jsi dosáhla díky tvé pečlivé přípravě. Nechť se ti daří.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *