EUROBABIČKY to rozjely v Lázních Poděbrady + hlasování Eurobabička Sympatia

Dalším bodem programu v sobotu 10. října na kolonádě v Lázních Poděbrady bylo od 15. hod. semifinále šestého ročníku soutěže EUROBABIČKA 2011 České a Slovenské republiky. Ve stanoveném hodině jsme se setkali se všemi šestnácti soutěžícími. Proběhly nezbytné přípravy. Vylepšení vizáže bylo tradičním úkolem týmu Anny Kührové Bosorka. Dále jsme se věnovali nácvikům některých disciplin a nahrávání spotů, které si máte možnost prohlédnout v další části reportáže.

Setkání semifinalistek proběhlo v uvolněné a přátelské atmosféře, jako by si jednotlivé soutěžící nepřipouštěly, že dále do finále postoupí pouze deset nejlepších. Program zahájila taneční skupina MARAM z Doks. Soutěží nás prováděla populární moderátorka paní Eva Jurinová z TV Metropol. První disciplinou byla interpretace vtipu dle vlastního výběru. Vydařené vtipy brzy navodily tu správnou soutěžně zábavnou atmosféru. Ve druhé disciplině vzájemných rozhovorech měly soutěžící možnost prokázat svoji kreativitu a pohovost. Vrcholem semifinálového odpoledne byla třetí, závěrečná volná disciplina. Soutěžící eurobabičky měly za úkol rozveselit šíleně smutnou princeznu Vilemínu z Loun a Třebenic. Pokud by se jim to nepovedlo, nehrozila ztráta hrdla, ale v pozitivním případě značně stoupla jejich šance na postup do závěrečného finále. Byla to přehlídka vtipu a nápaditosti, která se jen těžko popisuje, více ve fotogalerii. Téměř zaplněný sál reagoval spontálním potleskem. Ten kdo si nechal ujít naše semifinále mohl jen litovat. Po ukončení poslední disciplíny nastala obtížná a odpovědná práce poroty, která na základě předvedených výkonů měla za úkol vybrat deset nejlepších, které budou mít právo vystoupit v závěrečném galavečeru 22. října opět v Lázních Poděbrady. Představují se Vám v přiložené fotogalerii. Všechny soutěžící dostaly dárky od našich partnerů. Sklárny Bohemia Poděbrady, pivovar Svijany, Lázně Poděbrady, Vegall Pharma, Polabské mlékárny Poděbrady, květiny Langrová Poděbrady. Nesmíme zapomenout poděkovat manželům Skořepovým za hudební doprovod a Lázním Poděbrady za vytvoření optimálních podmínek.

Závěrem chceme poděkovat divákům za  skvělou atmosféru a tímto je pozvat na finálový galavečer, který se bude konat v sobotu 22. října od 19. hod. Předprodej vstupenek je zahájen na www.eurobabicka.cz

Naděžda Preisslerová - Syrovice Alena Pagáčová - Dubnica nad Váhom Renata Šťastná - Křenovice
Jana Fialová - Liberec
Jaroslava Hátlová - Hořice
Naděžda Preisslerová, Syrovice Alena Pagáčová, Dubnica nad Váhom Renata Šťastná, Křenovice Jana Fialová, Liberec Jaroslava Hátlová, Hořice
         
Jana Přibylová - Prachatice Alena Plšková - Brno Dana Háková - Chomutov Terézia Kornošová-Szabová - Bratislava Jarmila-Veronika Kubíková - Chomutov
Jana Přibylová, Prachatice Alena Plšková, Brno Dana Háková, Chomutov Terézia Kornošová-Szabová, Bratislava Jarmila-Veronika Kubíková, Chomutov

[poll id=”3″] Protože se při minulém hlasování o Eurodědečka strhla ostrá debata o regulérnosti nebo neregulérnosti hlasování, rozhodli jsme se, že tentokrát je potřeba se pro hlasování zaregistrovat. Hlasovat znovu lze po jedné hodině. Hlasování končí v neděli 16. října ve 24:00 hod.!

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 1. Klara Kovacikova napsal:

  Vazeni priatelia, prosim, urobte napravu. Vecer 17. 9. som e-poslala svoj hlas sympatickej Bratislavcanke, pani Terke. Pri jej mene vsak nijaky hlas nepribudol. Pred chvilou som sa vratila od priatelky, ktora pred mojimi ocami uspesne e-poslala (v nedelu 18. 9. asi o 18. hodine) svoj hlas pani Terke. A rovnako – nijaky hlas pani Terke nepribudol. Niekde je chyba, prosim odstrante ju. S vdakou ostava s pozdravom Klara Kovacikova

 2. admin napsal:

  Odpovím Vám asi takto.Doposud bylo zaregistrovanáno 230 uživatelů, 1% má problémy, které obvykle navíc vzniknou někde na trase nebo v systému jejich mailu, to nikdo neovlivní.
  Pokud někomu nedojde heslo nebo ho zapomněl, je tam volba “Zapomenuté heslo”, kde když vyplní znovu svůj mail nebo zadá přihlašovací jméno, tak jim přijde nový mail s heslem.
  EB

 3. Tereza Koérnošová-Szabová napsal:

  Admin,
  dosiaľ neviem aký email mám zaslať mojim priaznivcom, ktorí mi do semifinále poslali 400 hlasov. Na Slovensku nebudeme môcť hlasovať
  za Sympatia Lázně Poděbrady ? Budeme vyradení ?!
  Aké budú potom kritériá ?

 4. admin napsal:

  Vážená pani Kornošová-Szabová,
  isteže môžu hlasovať všetci vaši fanúšikovia aj zo Slovenska, ba aj z celého sveta. Jediné, čo musia urobiť, je to, že sa musia zaregistrovať na stránkach Eurobabičky. Je to na ľavej strane hore, odkaz “Registrovat”. Na nasledujúcej stránke si každý zvolí svoje užívateľské meno a zadá svoj email, na ktorý mu vzápätí príde heslo. No a potom stačí na hlavnej stránke do koloniek napísať svoje meno a nadobudnuté heslo a stlačiť Login. Potom je anketa otvorená pre hlasovanie. Dúfam, že som vám týmto návodom pomohol.

 5. ALENA KOLDOVA napsal:

  HLASOVALA BYCH PRO JARMILU KUBIKOVOU,ALE VASE HESLA MI TO 3x NEUMOZNILA.
  TAKZE UZ TO NEZKOUSIM.

 6. Petra napsal:

  Ono to totiž není jenom o klikání, ale zapojit do toho trošku hlavu. Já s tím tedy problém nemám.Nechte si poradit od mladých. Nic na tom není.

 7. Magda napsal:

  ALENKO, heslo si zkopírujte a pak ho vložte. Jak ho budete opisovat, tak to špatně opíšete a je hotovo, už to nejde.

 8. Evicka0407 napsal:

  Tak jsem z toho jelen! Zdlouhavé přihlašování pod hesly a stejně nevím, jestli pro mě nejsympatičtější paní Alenku Plškovou hlas přibyl! Výsledky ankety se mi nezobrazují. To nám to tedy usnadnili…S pozdravem Eva Čeplová

 9. ilmaria napsal:

  Dobrý deň, vážení!
  V propozíciách súťaže Eurobabička som nenašla odpoveď na otázku môjho kolegu, ktorý by rád vedel, či môže neobmedzene veľakrát (resp. koľkokrát) poslať svoj hlas “svojej” favoritke.
  Ďakujeme za odpoveď, všetkým želáme pekný finálový večer.
  Mária

 10. Marta Bjelová napsal:

  Dobry den, admin!
  Nijako sa mi nedari poslat hlas mojej favoritke. Zakazdym ked kliknem na okienko HLASUJ, dostanem takuto odpoved: Tvůj poslední požadavek se pořád zpracovává, vydrž. Taku istu odpoved dostanem i vtedy, ked kliknem na ZOBRAZIT VYSLEDKY.
  Posledne som “vydrzala” 6 hodin (celu noc bol moj pocitac pripojeny v tomto bode na Vasej stranke), a rano nic. Stale bol na obrazovke iba odkaz: Tvůj poslední požadavek se pořád zpracovává, vydrž.
  Prosim, poradte mi, co mam urobit, aby som mohla uspesne odoslat svoj hlas. Da sa vobec este hlasovat?
  Velmi pekne Vam dakujem za Vasu promptnu odpoved
  Marta

 11. admin napsal:

  Vážená pani Bjelová,
  jediné, čo musia urobiť, je to, že sa musia zaregistrovať na stránkach Eurobabičky. Je to na ľavej strane hore, odkaz „Registrovat“. Na nasledujúcej stránke si každý zvolí svoje užívateľské meno a zadá svoj email, na ktorý mu vzápätí príde heslo. No a potom stačí na hlavnej stránke do koloniek napísať svoje meno a nadobudnuté heslo a stlačiť Login. Potom je anketa otvorená pre hlasovanie. Dúfam, že som vám týmto návodom pomohol.

 12. Warholka napsal:

  Hlas mi prešiel…

 13. Janas napsal:

  Registrovala jsem se a nejde mi hlasovat, můžete to prosím opravit? Vůbec se mi nenabízí označení.
  Jana

 14. admin napsal:

  Pokud někomu nedojde heslo nebo ho zapomněl, je tam volba „Zapomenuté heslo“, kde když vyplní znovu svůj mail nebo zadá přihlašovací jméno, tak jim přijde nový mail s heslem. Můžete nám také napsat na eurobabicka@seznam.cz a lépe specifikovat svůj problém.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *