Reportáž z finálového galavečera MISSIS EUROBABIČKA 2011

Šestý ročník stále populárnější oficiální soutěže MISSIS EUROBABIČKA 2011 České a Slovenské republiky jsme uspořádali v Lázních Poděbrady v Kongresovém sále na Kolonádě. Na finálový galavečer přijely prezentovat svůj smysl pro humor, šarm a eleganci nejlepší Eurobabičky z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, které úspěšně absolvovaly základní castingy a dokázaly se prosadit v náročném semifinále.
Finálový program začal live vystoupením finalisty aktuálního ročníku soutěže Superstar Martina Kurce. Diváky přivítala a uvedla úvodní soutěžní disciplinu osobnost TV Metropol paní Eva Jurinová, populární televizní moderátorka. Hudební doprovod obstarali manželé Skořepovi z České Skalice. Kosmetické a vizážistické služby na profesionální úrovni pro soutěžící a účinkující zabezpečoval tým MARY KAY vedený Petrou Gavlasovou.
První disciplinou bylo stručné představení soutěžící a interpretace vtipu. Tato disciplina rozjela soutěžní večer na plné obrátky dobré zábavy. Večer dále pokračoval volnou disciplinou a situační scénkou babička a kreativní vnučka v podání paní Elišky Volmutové Missis Eurobabička 2008. V závěrečné disciplině – modní přehlídce se naše soutěžící předvedly v modelech firmy NICOL z Třebechovic pod Orebem.
Po ukončení soutěžní části měla porota těžký úkol rozhodnout o závěrečném vyhodnocení letošního soutěžního ročníku. Slavnostní vyhlášení nejlepších jsme zahájili dekorováním v kategorii úvodního ročníku EURODĚDEČEK 2011. Na podiu byli dekorováni a odměněni pan Jiří Šebek za absolutní vítězství hlavní cenou sud 30 l piva Svijany a pan Ambrož Viglašský za nejlepší umístění v kategorii nad 60 let, oba získali také vítězný pohár od Skláren Bohemia Poděbrady. Spontánní potlesk provázel i vyhlášení vítězky MISSIS SYMPATIA Lázní Poděbrady paní Jany Fialové z Liberce a nejlepší MISSIS EUROBABIČKY nad 60 let paní Terezii Kornošové-Szabové z Bratislavy. V přestávce před dalším vyhlašováním opět vystoupil Martin Kurc.
Porota měla velice obtížnou práci vybrat mezi finalistkami ty nejlepší z nejlepších při mimořádně vyrovnané úrovni všech soutěžících jakou se vyznačoval letošní ročník. Třetí místo získala paní Renata Šťastná, na druhém místě se umístila paní Terezia Kornošová-Szabová. Nejvíce přesvědčila porotu a titul MISSIS EUROBABIČKA 2011 České a Slovenské republiky si zaslouženě vybojovala paní Alena Plšková z Brna.
Z průběhu finále se dozvíte víceve fotogalerii, která se objeví v nejbližší době bude se průběžně doplňovat.  Ale to je pouze jen bonbonek na dortu. Poděkování patří všem účastnicím letošního ročníku, svým nasazením a výkony přispěly k mimořádně úspěšnému průběhu soutěže. Tím dávají naši soutěži smysl a inspirují další babičky k tomu, aby se také zúčastnily naší soutěže.

Poděkování partnerům a sponzorům.

Lázně Poděbrady, TV Metropol, Sklárny Bohemia Poděbrady, hotel Bílá růže Písek, MARY KAY, Polabské mlékárny Poděbrady,Jihočeský kraj, pivovar Svijany, Plzeňský kraj, město Brno, Vegall pharma, Šedesátka, město Ostrava ,Radio Blaník, Starorežná-Granette, masokombinát Prantl, květiny Langrová Poděbrady, mlýny Voženílek, hotel Slavie Brno, Templářské sklepy, hotel Čertousy Praha, Radio Čas, NICOL, hotel Černigov Hradec Králové, Radio Petrov, hotel Mercury Ostrava.

Soutěže EURODĚDEČEK + EUROBABIČKA 2011 skončily a v tom okamžiku intenzivně připravujeme další ročník. Budeme se snažit, aby byl zase ještě lepší a dokonalejší než ty dosavadní a k tomu můžete přispět také vy, pokud se již nyní přihlásíte do dalšího ročníku.

Foto: Jaroslav Klinský, www.jardak.cz

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 1. Jarmila napsal:

  Finálový večer byl opravdu obrovský zážitek. Poznala jsem 10 úžasných žen v nejlepších letech a myslím,že pro většinu z nás to byla injekce energie do dalších let. Ať se daří……

 2. Terézia Kornošová - Szabová napsal:

  Účasť v súťaži Česko – Slovenskej Euro Babičky bol pre mňa veľkým zážitkom. Po rokoch som sa vymanila zo všedného stereotypu, zabudla som na starosti, zdravotné problémy a upriamila som sa na rozvinutie svojej fantázie pri vytvorení programov do súťaže. Porozprávať vtip, znamenalo prečítať si niekoľko kníh s veselou tématikou, čo ma priviedlo k pozitívnemu mysleniu. Pripraviť si voľný program, znamenalo vrátiť sa do telocvične, kde som si v malom „Babinci“ Karlovej Vsi v Bratislave, nacvičovala tanec. Teda to ma prinútilo viac sa venovať pohybu ako doteraz. A odpoveď na otázku vnučky, som dala do veršovanej podoby a zaspievala na motívy známeho refrénu z „Predanej nevesty“ v slovenskom kroji. Celá atmosféra súťaže bola srdečná, priateľská, obecenstvo v Lázňach Poděbradoch nás odmeňovalo dokonca skandovaným potleskom. My babičky, často odsúvané na okraj, sme sa cítili ako kométy svietiace v plejáde hviezdnej oblohy. Za tento pocit vďaka organizátorom súťaže !

 3. Martin napsal:

  Paní Kornošová byla jste skvělá a ve Vašem věku jste ještě velice krásná.

 4. Jana Přibylová napsal:

  Zdravím,chtěla jsem moc poděkovat,že díky této soutěži jsem mohla poznat tak bezvadné ,,baby“.Byla svámi legrace,škoda,že takových neni víc.O to víc to platí o paní Vlad’ce a paní Elišce.Pohladily jste mi dušičku.Jana

 5. jesterice napsal:

  Zdravím všechny zůčastněné, tak jsem se těšila,že vás všechny uvidím,ale zdravotní stav setkání nedovolil.Byla jsem s váma a vše sleduji tady.Přeji všem hodně zdraví a organizátorům hodně sil a sponzorů aby mohli v této činnosti pokračovat a pohladit duši nejedné osobnosti.Hanka M.

 6. Terézia Kornošová - Szabová napsal:

  Martin,
  ďakujem za komplimenty. S Vami som tancovala na pódiu valčík na rozlúčku ? Boli ste učenlivý ! Škoda, že po skončení finále nebol priestor na tanec pre všetkých účinkujúcich aj divákov.
  Bolo by zaujímavé vypočuť si ich dojmy a zážitky z finálového programu.
  Tereza.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *