1. Milufka napsal:

  Úsměv sluší každému a této paní Jarce obzvlášť.Přeji hodně zdraví a stále veselou mysl.

 2. Lucie Lázničková napsal:

  Tak takovou babičku si představuji, veselá,milá, krásně mluví a má cit pro život. Srší z ní kladný vztah k životu. BRAVO, přeji jen úspěch. Lucie

 3. Mirek napsal:

  Moc krásný text Jajuško, škoda že nikdo neví že pochází z tvého pera, a ty ve své skromnosti to nikde nahlas neříkáš..! Tak to řeknu já, protože je obdivuhodné, co se rodí ve Tvé hlavě a je jen škoda, že o tom ví v podstatě jen malý okruh lidiček…! Nejde samozřejmě jen o tento text k písní “Eurobabička”, jde o celou sbírku textů, které jsi stvořila v podstatě anonymně a nezištně jen proto, že tu muziku a potažmo lidi, tak miluješ..! Přeji štěstí ve zdraví, lásce i inspiracích… Zdraví Tě Mirek

 4. Jaroslava Hamplová napsal:

  Mám ráda optimisty,když nějakého potkám vím,že můj postoj k životu je správný.Tak další babička,která rozdává radost,už jenom tím,že je.Díky Bohu…..

 5. Petra Nyklová napsal:

  Ahopj Jájo, přikláním se k panu Mirkovi – supééér, když jsem tě viděla a slyšela, napadla mě hned slova dávného hitu – BABIČKO PROSÍM TĚ NECH TEN SVETR A NAUČ MĚ CHARLESTON….To jsi prostě TY !!!!!. Zdraví Petra

 6. Jura napsal:

  Ahoj Jájo, taky se přikláním k panu Mirkovi, ten text je super,at se ti daří, držím palce Jura.

 7. PETR MUSIC AMATER napsal:

  Také já se připojuji k řadě tvých obdivovatelů.Znám tě pouze po internetu a z tvých textů a i některých tvých hudebních skladeb, vznikla už naše dvě CD. Jen ať je více takových eurobabiček, který by mohli rozhodovat o naší budoucnosti, v parlamentu, nebo spíše o budoucnosti našich vnoučat. Tak ať ti vše vychází v C dur tedy bez křížků. Petr

 8. Hana Němcová napsal:

  Jarmilko, když prohlížím povzbuzení, která Ti posílají přátelé i lidé, kteří vidí Tvůj milý úsměv a cítí pohodu a lásku, kterou máš ve svém velkém srdíčku ke všem lidem,tak jsem moc ráda,že Tě osobně znám a že jsi se do soutěže přihlásila. Byla jsi jediná z asi 20 mých přítelkyň, která tu odvahu našla a reagovala na moji nabídku. Gratuluji a držím palce, ať postoupíš v soutěži co nejdále, nejlépe až na ten stupínek nejvyšší. Jak píše pan Mirek, je opravdu škoda, že nejsi uvedena jako autorka textu Hymny babiček – třeba to vedení soutěže může ještě napravit, zasloužíš si to.

 9. Hana Němcová napsal:

  Vážení, děkuji, že vedení soutěže reagovalo na naše poznámky a připsalo ihned do propozic na úvodní stránce, že text k Hymně babiček napsala pí. Jarmila Janovcová.

 10. Redakce EB napsal:

  K této diskuzi bychom rády poznamenali, že i ostatní soutěžící a všichni příznivci Eurobabičky, se mohou zapojit a své nápady mohou zasílat na eurobabicka@seznam.cz , nejlepší zveřejníme.

  Děkujeme

  Redakce EB

 11. Hana Flatscherová napsal:

  Hlasuji 5 ti hvězdičkami pro p. Jarmilu Janovcovou
  z Běchyně, velice se mi líbí celý její přístup, text, který namluvila
  a krásně nás tím oslovila.

 12. Meca Alois napsal:

  Jarmilko, jak už tady uvedl PETR MUSIC AMATER, známe se jen z internetu a musím konstatovat, že máš, a to jen co jsem vycítil ze tvých textu, romantické srdce, které jistě silně působí na své blízké a určitě i na tvé okolí a přátelé. Jsem až z Moravského slovácka z okolí Uherského Brodu a rád bych se s tebou setkal ale musím počkat až nám Kalousek zvedne důchod.

 13. Michaela Nováková napsal:

  Já měla tu čest se s paní Jarmilkou setkat osobně a musím říct, že je to velive usměvavá a optimistická dáma, která má krásné srdíčko. Držím ji pěstičky v soutěži!

 14. Josef BERAN napsal:

  Znám p.Janovcovou z různých vystoupení i v TV, např.jako vítězku soutěží DO-RE-MI i CARUSOŠOU a její záslužnou práci se souborem Netradiční dudácké kapely DUHA. Fandím jí s manželkou a přejeme oba mnoho úspěchů. Zaslouží si je.

 15. anna napsal:

  davam hlas

 16. Milena Liptáková napsal:

  Milá babičko, taky posílám hlas i když jsme obě vlastně konkurentky, ale to vůbec nevadí, neboť právě takové ženské mají hodně společného. Milujeme své nejbližší, rozdáváme okolo sebe dobrou náladu, rozdělíme se o radosti, přejeme lepší život pro ostatní a je úplně jedno, zda-li jsme od sebe tak daleko. Hned jste mi byla sympatická, že jsme obě z DOREMI a tam byli príma lidičky. Moc zdravím a těším na další setkání. Babča Milča a vodník Toník z Úlovic, máme rybník, kdo má víc????

 17. Majka napsal:

  Jaruško, za Tvůj úsměv, za Tvoji lásku a dobrotu, s jakou pečuješ o každého človíčka, za Tvoje řádky plné krásných slov a za písničky, které rozdáváš lidem, za to všechno Ti s velkou radostí dám svůj hlas a doufám, že vyhraješ.

 18. Josef Mikulčák napsal:

  Jaruš posílám Ti s radostí svůj hlas.Pepa

 19. Jaroslav napsal:

  Ahoj Jaruš, rád přispěji svým hlasem k tomu, aby Tvá soutěživá duše a zejména láska k hudbě i lidem měla dostatek energie a jiskry v celém těle. Nechť tví víra ve vítězství je završena sladkou odměněnou.

 20. Mirka - cb napsal:

  Dávám hvězdiček co můžu a moc Ti přeji výhru. Držím palce.

 21. Doudleban napsal:

  Zdravíme a posíláme hvězdičky.

 22. mirka-cb napsal:

  Posílám hvězdičky co můžu a přeji výhru. Držím palce.

 23. Josef BENEDIK a Růženka BENEDIKOVÁ napsal:

  Držíme palce, líbí se nám tato soutěž a věříme, že Jarka zvítězí.

 24. přítelkyně napsal:

  dáváme Jarušce hlas s 5 hvězdičkami

 25. Helena napsal:

  Milá Jaruško vzpomínám na krásné chvíle, které jsem s Tebou prožila. Jsi všeobjímající človíček a držím palečky a dávám pět hvězdiček.

 26. Ari Aref bongo Al-Sabree napsal:

  Every sunset gives us one day less to live!
  But every sunrise give us, one day more to hope!
  So, hope for the best, you are a front runner Good Luck in your Competition. Ari from Yemen

 27. Jarka Janovcová napsal:

  Thank´s very Ari for Yemen

 28. Jaroslav Matějka napsal:

  Paní Janovcová, zdravím Vás z Bechyně a držím palce. Titul “eurobabička” by Vám slušel. Přeji co nejvíce bodů. Jaroslav Matějka, starosta Bechyně

 29. mirka-cb napsal:

  Zdravím ze Strážnice a posílám pět hvězdiček.Zasloužila bys víc, ale bohužel………

 30. Ivana Sedloňova napsal:

  v

 31. ingrid Novákova napsal:

  hlasuji

 32. Jordákovic napsal:

  dáváme Jarušce 5 hvězdiček, víc nějak nejde.

 33. Janina napsal:

  Zasílám Jáje hlas s pěti hvězdičkami.At ti to vyjde .Držím palečky

 34. Marie Homolová napsal:

  Milá Jarunko, posílám 5 hvězdiček. I když by sis zasloužila těch hvězdiček 100 x více. Miluji Tvůj krásný zpěv, kterým všem rozdáváš radost. Moc a upřímně Ti přeji, aby ses dostala na ten stupínek nejvyšší.
  Mám Tě moc ráda. Jsem s Tebou. M.

 35. Karel Lokajíček, MO SDČR Mar. Lázně napsal:

  Zdravím Jarmilku Janovcovou,dávám jí za naši organizaci 5 hvězdiček a přeji jí úspěch v soutěži.

 36. Jitka Horáková napsal:

  dávám 5 hvězdiček. Je prostě nejlepší babička.

 37. Marie Havlíková napsal:

  Milá paní Jarko, děkuji Vám za Váš hlas. Nesmírně si ho vážím. Doufám, že Vám budu moci poděkovat i osobně. M.H.

 38. Jaroslav Tóth napsal:

  Paní Jarmilo, zdravím Vás. To Vy jste mě dnes napsala = Pozdravuji tatínka, byl bezva?

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *