První žhavé informace z finále

Právě jsme se vrátili z Velkých Losin, kde jak jistě všichni naši příznivci vědí, proběhl závěrečný finálový galavečer soutěže MISSIS Eurobabička 2012. Ti šťastnější, kterým se podařilo sehnat vstupenku, určitě nelitovali. Byli svědky zatím toho nejlepšího, co bylo v této soutěžní kategorii realizováno. Devět skvělých soutěžících babiček, jeden z nejlepších našich bavičů pan Josef Alois Náhlovský a v neposlední řadě doprovodný program z nabídky TV Šlágr – více na www.slagrtv.cz. Ti méně štastní, na které již nezbylo místo v hledišti, mohou mít možnost být svědky strhujícího finále prostřednictvím prodejní nabídky Šlágr TV, který je generálním mediálním partnerem soutěže MISSIS Eurobabička 2012. Na závěr nejdůležitější informace:

– MISSIS Sympatie Ranč Jedraž paní Hana Semerádová z České Lípy,

– SUPER BABIČKA a nejlepší nad 59 let paní Milada Winklerová ze Znojma,

– na celkově třetím místě paní Ladislava Horáčková z Dubí,

– druhá paní Emílie Vránová z Křenovic u Kojetína

– a to nejlepší nakonec – vítězka paní Renata Hlobilová z Olomouce.

Další informace s rozsáhlou fotogalerií a videi Vám nabídneme za několik dní

a také co se dělo po soutěži.


 1. Marie Kurová, Roudnice nad Labem napsal:

  Opravdu nevšední zážitek, byla jsem s přítelem mezi těmi šťastnými a opravdu nelituji, stálo to za to. Pokud bude nahrávka DVD v prodeji jistě si ji objednám abych si mohla připomínat krásné zážitky z finále této soutěže. Obdivuji soutěžící byly famozní. Jsou pro mne vzorem jak mají vypadat současné babičky.

 2. Jitka napsal:

  Na pořad jsem se těšila, nezklamal. Soutěžící byly perfektní a jsem moc ráda, že jsem poznala jak se natáčí s TV. Písně pěkné, jenom mě mrzí, že nezahráli také tu mou.

  Jika P

 3. Richard nepolíbený napsal:

  Konečne dobrej odvaz, něco na se dalo jít. Jsem,rád že jsem se dočkal po době pobytu v těchto lázních, kde chcípnul pes, takového programu. Díky. Měl jsem favoritku, nevyhrála. Asi si budu muset příště zajistit místo v porotě. Jinak jsem se právě stal fanouškem skupiny AMADEO.

 4. Jakub napsal:

  To jsem teda koukal, jakou mají v tel. Šlager techniku.

  Všechno naživo, smekám před Vámi. Byla to podívaná.

  Díky patří Vám všem.

 5. Jana Zahradníková napsal:

  Babičky byly jako kytičky a také dobré herečky. Pobavili jsme se bezesporu dobře.

  Vítězka je opravdu čupr babička. Krásná.

 6. Jirka a Kateřina napsal:

  Móóóóc hezoučká babička.

 7. Milena Liptáková napsal:

  SLÁVA VÍTĚZŮM ČEST PORAŽENÝM, BABIČKY VŠECHNY SKVĚLÉ, ÚŽASNÉ, KRÁSNÉ, ODVÁŽNÉ,PŮVABNÉ, PROSTĚ NEJ…….PRIMA SESTAVA. ZDRAVÍM VŠECHNY babča Milča

 8. Nabídka napsal:

  Proč jste to dělali v Losinách ? Vím o lepším :

  http://www.lazne-vraz.cz/cs/fotogalerie

 9. Renáta Hlobilová napsal:

  Děkuji všem, kteří mi drželi palce: manželovi, synovi, dceři,zeťovi, bratrovi a neteřím!!! Také všem ostatním, které neznám, o to víc to těší!!!!!

 10. Renáta Hlobilová napsal:

  Moje díky patří i mým kamarádkám, kolegyníma a také Martínkům: M.Kuncovi, mrzí mně i dceři,že nezazpíval píseň B.E.z finále soutěže, protože byl náše 1!!!!Posílaly jssme mnoho hlasů!!! Martínek od Olinky byl úžasný Fotograf,super naladěný, všechny nás povzbuzoval, bezva kluk!!!

 11. Majka Alexandrová napsal:

  Chtěla bych poděkovat manželům Tauchmanovým za velké úsilí,které věnovali celému letošnímu ročníku Eurobabičky.Finálový galavečer byl opravdu perfektní a já se nemůžu dočkat,až se na něj budu dívat jako divák.Zdravím všechny babičky,které se finále zúčastnily.Vyhrála opravdu z nás ta nejlepší a ještě jednou Renatě moc gratuluji.S pozdravem Majka

 12. Pavlínka s rodinou napsal:

  Milá maminko, nová Eurobabičko! Jsem na Tebe moc pyšná, předvedla jsi úžasný výkon. Moc jsem Ti fandila a výhru Ti přeji z celého srdce! Užij si to!Velkou pusu posílá i Tvůj vnouček Riccardo!

 13. divák Józa napsal:

  K dobré českoSlovenské muzice patří i ta babička, dědeček. Jestli se mi soutěžní pořad líbil ?

  ŘÍKÁM ANO Ano Ano.

  Děkuji

 14. Přátelé z Olomouce napsal:

  Blahopřeji všem, kdo se na pořadu Eurobabička podíleli. Bylo to úžasné.

  Jen tak dál !!!!!!

  Vítězka za 1

 15. Renáta Hlobilová napsal:

  Moje velké díky za krásné přivítání patří všem mým dětem z mateřské školy!
  Moje zlatička mě vymalovaly jako „princeznu“ i s korunkou.

 16. Svobodová Vilma napsal:

  Milé moje následnice,přeji Vám všem hodně dalších úspěchů, zdraví a štěstí,co dále přáti více! Radost ze soutěže a nervy k tomu, potom zas k rodině, přátelům rychle domů. To vše okolo někdo zařídí a tu noc všichni pak nádherně prohýří. Televize Šlágr, to jsou správní braši,natáčejí všude a rádi, jen se od nich práší. Sponzoři a vizážistky bez nich by to nešlo, mají na tom celém dění ten veliký podíl, avšak žádné protekční křeslo.A ty babky vysloužilé,rády ruce přiloží ,tam, kde je třeba,aby nebyla dlouhá chvíle,občas soutěžícím něco do pusinky vloží.Už je konec, už je ámen pro letošní rok, Pepa Alois si již boty leští,že zas soutěží nás provede napřesrok.Kde to asi bude zas,kde spatří opět naše oko nevídané a zapomenuté množství krás. Krásná je ta naše země, věřte tomu lidičky a již dneska uvažujte o přihlášce do soutěže Eurobabičky. Nebojte se soupeření, vždyť je to jen legrace a že zrovna nejste první nebude přec do pláče.Porotě je každý cizí, nikde žádná protekce, je to na vás milé babči, jak to máte od srdce. Věřte mi, že každou soutěž velice moc lituji, že nemohu býti s Vámi a mít trému jako Vy!! Říkám Vám to ze srdce já Vilma Eubabka 2009 z Krátké ulice

 17. Markéta Tvrdá napsal:

  Bezva akce. Na ŠLAGR TV se dívám každý den. Uklidňuje mě.
  To se o ostatních TV stanicích nedá říci. Samé nerváky a krváky.

 18. Renáta Hlobilová napsal:

  Milá Majko Alexandrovská, teprve se vzpamatovávám z vítězství, ale chci Ti moc poděkovat za podporu a přátelství! Jsi skvělá žena, super babička i maminka! S mojí dcerou jsme žasly ,nad Tvou dcerou, tak milou a vstřícnou, skromnou…mladou paní. Přejeme vám v životě jen samé štěstí a radost!Má emailová adresa je- chceš-li mi napsat:rhlobilova@seznam.cz ozvi se, jsi super žena! Renáta H.

 19. Renáta Hlobilová napsal:

  Vzpamatovávám se z vítězství….a proto píšu až teď , panu zeti od Emilky Vránové, moc mi pomohl s figurinou k volné disciplíně! Jste sympaťák a ochotný muž. Díky Vám.RH.

 20. Jiřina Hanibalová napsal:

  Paní Hlobilová, blahopřeji k vítězství, tajně jsem Vás tipovala od castingu v Olomouci!

 21. Renáta Hlobilová napsal:

  Děkuji Vám, paní Hanibalová, zůstaňte stále veselá a zpívejte! Přeji Vám hodně štěstí a zdraví.

 22. Jitule napsal:

  Paní Renátko,
  gratuluji Vám k vítězství, byla jste naší „domácí favoritkou“. Jste nejpůvabnější a nejkrásnější reprezentantka ze všech zúčastněných babiček.
  Ať Vás zdobí korunka krásy a mějte se fajn!!!

 23. divák Józa napsal:

  Před týdnem jste měly finále. jak to děláte, že máte tokovou kliku na počasí.

 24. Renáta Hlobilová napsal:

  Paní Jitule moc děkuji za krásná slova. Od ženy to obvzvláště potěší.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *