A je to! Skončila soutěž…

… o Eurobabičku. Skončila tréma, nervozita pro finalistky. Pro organizátory hodiny, dny, měsíce shánění a přesvědčování sponzorů. Hledání vhodných prostor na kastingy, semifinále a konečného finále. Nikdy není nic dokonalé a vždycky se nějaká chybička vloudí. Manželé Tauchmanovi zaslouží velké poděkování a obdiv, že i přes všechny překážky, kterých jistě nebylo málo, dokázali připravit již tolik ročníků a jistě budou pokračovat dále. Tato soutěž je jen malá kapka v dnešních megaakcích ,které sledujeme v televizi, ale určitě spoustám babiček  posílí sebevědomí, že kromě pomoci s vnoučaty si dokáží najít čas pro své zájmy, kterými pak  pomáhají a dělají radost druhým. A proč by se o nich neměli dovědět i další? Třeba právě přes tuto soutěž?

A já pokračuji dál v činnosti, která mě těší a dělám ji moc ráda! Na týdenních pobytech vůbec neodpočívám. Mám na starosti 60,80 ale i 100 lidí, kterým organizuji během týdne fakultativní výlety, aby to nebylo jen o procedurách ,ale aby poznali i okolí míst, kde tráví svůj odpočinek. A péče je komplexní i v případě úrazů či nevolnosti. Ale hlavně a na to se vždycky moc těším, každé pondělí před skupinou stojím s harmonikou a 3 hodiny bez přestávky střídá písnička, vtip a že se důchodci umí bavit a zpívat!! K tomu přispěje i nádherné prostředí vinného sklepa se vším,co k tomu patří. A to bych se pak rozdala! Vždy si přeji,aby zapomněli na starosti,bolesti a trápení a to se mi daří.Každý okamžik radosti v životě stojí za to a tyto prožitky jsou pak společné. Písnička a veselá mysl mají ohromnou moc!

Jsem člověk skromný a nikdy jsem se nechlubila ani dalšími aktivitami. Ale právě za ty dlouhé roky mě znají tisíce lidí z celé republiky, s mnohými se na pobytovkách setkávám pravidelně a ráda.

Moc, moc gratuluji všem z naší osmičky,které doputovaly do finále.Vítěz může být jen jeden a Renatce Hlobilové vítěznou korunku upřímně přeji. Ale všechny účastnice si zaslouží ocenění za rozklepaná kolínka před vystoupením, za obětovaný čas, za spoustu ujetých kilometrů na všechny akce atd.
Nám zůstanou jen hezké vzpomínky. S přáním dalších úspěšných ročníků o EUROBABIČKU

Milada Winklerová ze Znojma

Napsala vítězka  SUPER MISSIS Eurobabička  a nejlepší v kategorii nad 59 let.


  1. divák Józa napsal:

    Je ze Znojma, pije víno a protoje ak dobrá.

  2. Renáta Hlobilová napsal:

    Pani Miládko, když jste tam se mnou v koutku šatny seděla – už dávno jsem věděla, že jste „velká“ žena! Díky Vám za humor, entiziasmus a kolegialitu. Vaše obdivovatelka R. Hlobilová

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *