Připravujeme novou originální soutěž

Aktualizováno 8.12.2012 – Zdálo by se, že po posledních ročnících naší soutěže pro dámy v nejlepších letech, které měly největší soutěžní a společenskou úroveň ve své kategorii, že již není možné přijít s něčím novým. V příštím roce připravujeme soutěž SUPER MISSIS EUROBABIČKA 2013 napříč ročníky. Tato soutěž je určena pro babičky, které se zúčastnily tří ročníků MISS Babička na TV PRIMA a dosavadních sedmi ročníků Eurobabičky. Můžeme bez nadzázky prohlásit, že hledáme Super babičku desetiletí. Tento projekt, zábavnou formou přiměřeně náročné soutěže kterou všechny babičky v různých letech absolvovaly, může přinést další novou dimenzi našich aktivit.  Průběžně Vás na tomto místě budeme seznamovat s nominovanými soutěžícími. Úplný přehled dosud nominovaných můžete získat zde: SUPER BABIČKA DESETILETÍDana Háková
Pocházím ze severních Čech, kde jsem vychovala tři dcery, jednoho manžela a několik psů. K dcerám přibyli dva výborní zeťáci a dvě vnoučátka.
Pracuji v naší malé firmě, kde zastupuji profese od ředitelky, účetní, sekretářky po uklízečku a holku pro všechno. Skvělá rozmanitá práce.
Mezi mé záliby kromě rodiny a rošťáren s vnoučaty a dcerami, patří návrhy a realizace zahrad a výcvik psů. Můj koníček – kůň – cestování a sporty. Zejména in line brusle, běh, běžky, lyžování, sjíždění řek a horolezectví. V současné době se připravuji s manželem na výstup na nejstudenější horu světa Mc Kinly na Aljašce.
A mé moto? Kromě mého oblíbeného když nejde o život……. mám ještě jedno oblíbené:”CARPE DIEM” a o tom to je.
Do soutěže mě přihlásila dcera – a co mi soutěž dala? Já se velmi bavila, bavila se celá má rodina a věřím, že jsem pobavila i některé soutěžící a diváky. CARPE DIEM.

Reprezentuje Ústecký kraj.Hana Procházková

V roce 2010 jsem si přála, aby EUROBABIČKA vyhlásila kategorii nad 70 let – tam bych byla bez konkurence. Nestalo, nevadí. Mohla jsem být babičkou některých mladých babiček. Jsem vděčná osudu, že stále mohu dělat to, co mám ráda, věnovat se cvičení rodičů s dětmi i dramatické výchově předškoláčků v mateřské škole POHÁDKA, kterou jsem před více než dvaceti lety založila. Pro děti ve školce jsem „pohádkovou babičkou“ – a pro mých pět vlastních vnoučat již dávno „superbabičkou“. S manželem jsme letos oslavili zlatou svatbu – společnou padesátku. Co víc mohu od života žádat?

Jen aby to vše ještě dlouho vydrželo!

Hana Procházková

Reprezentuje Královehradecký kraj.Božena Bušková

Celý svůj život 55 let bydlím v Novém Strašecí okr.Rakovník. Mám 2 děti a 2 krásná vnoučátka, která mě dobíjí baterky a já na oplátku se snažím, aby u babičky bylo vždy útulno a pohoda. Jakmile je to možné, najdu alespoň chvilku, abych se s vnoučátkama potěšila a snažím se být hlídací babi.12 let jsem pracovala jako porodní asistentka v nemocnici i v terénu .Nyní pracuji už 18 let ve svém obchůdku s nápoji.Mezi mé koníčky patří cyklistika,tanec,zpěv,ajurvéda – vše pro zdravý život,v zimě trochu lyžování.

Především mám ráda kolem sebe pohodové lidi,žádné bručouny.Díky soutěži Eurobabička jsme zažili krásný pohodový víkend s fajn lidmi okolo sebe.Mé krédo zní ¨Buď sám sebou, protože ostatní už tady byli.

Reprezentuje Středočeský kraj.
 1. Renáta Hlobilová napsal:

  Paní Volmutová je krásná ,jemná dáma. Poznala jsem ji ve Velkých Losinách jako usměvavou, maličkou “princeznu”.Celou dobu jsem přemýšlela, odkud jí znám. Měla jsem ten pocit, že jsem ji někde viděla.Upoutala mě její čistá a vypjatá pleť a krásné – dobrosrdečné modré oči.
  Napadá mně jen role princezny v nějaké pohádce. Pletu se ?

 2. divák Józa napsal:

  Všechny jsou něčím zajímavé.

 3. divák Póza napsal:

  Nám zase připadá velmi zajímavé, jak se tady hlasuje, či spíše manipuluje s hvězdičkami. Přeci když dáme jednu hvězdičku, logicky!! se změní vypočtený průměr z hlasujících. Nyní je 21 hlasů a průměr 5,00 z 5. Dáme jednu hvězdu a změní se na 22 hlasů a průměr 4,82 z 5 . OVŠEM na jak dlouho – než si to změníte nebo vymažete náš příspěvek???

 4. Redakce EB napsal:

  Vážený diváku Pózo, opět Vás zklameme, ale není etické přihlašovat se do diskuse, nebo hlasovat pod fiktivní emailovou adresou. Proto jsou takové příspěvky automaticky řazeny do spamu. Vaše hlasování z této emailové adresy – toviszejo@email.cz – je neplatné!!!

  Redakce EB

 5. Josef za klub napsal:

  To je dobře, že máte web pod kontrolou. Každý kdo má dobrý úmysl se nebojí svou emailovou adresu napsat. V případě diváka Pózy bych si dovolil konstatovat,že jeho úmysl není čistý ale naopak. To jsem dost mírný, protože jinak taková hovada posílám rovnou do p..e.e.

 6. Fandové napsal:

  Dnes na TV ŠLAGR dávali finále MISSIS EB 2012, S U P E R !!!

  Moc se to povedlo. Možná to budou opakovat, doporučuji všem.

 7. Milena Liptáková napsal:

  Tahle super babička zaslouží všechny tituly, je skvělá , nejlepší ze všech. DRŽÍM VŠECHNY PALCE Mili

 8. Milena Liptáková napsal:

  Tak tohle je milé překvapení , Majko , držím všechny palce a i moje vnučky pěstičky, abys tedko vyhrála v soutěži- SUPERBABIČKY.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *