Výzva pro všechny dámy…

Soutěž pro sebevědomé ženy  MISSIS MODELS nad 35 let.

Nejkrásnější období a nejlepší příležitost pro nový začátek svého života. Života svobodnějšího, aktivnějšího, plného zážitků,nových kamarádek, přátelství. Právě v tomto věku 30 až 100 let máte možnost projevit svou již komplexní osobnost a ještě víc zazářit …i na molech, módních přehlídkách, kde právě všichni ocení Vás, Vaši charizma, osobnost.

K tomu nemusíte mít ani 175 cm, ani velikost 34,ani perfektních 15 až 18 let. Naopak, osobité nedokonalosti ženu v tomto věku zdobí, dělají ji jedinečnou, nezaměnitelnou, krásnou. Staňte se modelkami, zapojte se do krásné myšlenky aby se stala skutečnost. Bavte se ,dopřejte si ,hýčkejte se módou, která je pro nás základ abychom se líbily sebe a okolí.

Dejme si možnost – už víme  co chceme…dejme TREND právě nám  ženám 35 a více

Učiňte  rázný  krok  pro  restart  svého  života

MISSIS MODELS a CASTINGY /dny pro Vás /

Castingy – dny pro Vás budou probíhat v průběhu celého listopadu v těchto městech (termíny upřesníme na stránkách www.missismodels.cz ) : Praha, Písek, Jihlava, Brno,  Beroun, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Třinec, Znojmo, Olomouc, Ostrava. Castingy i s programem : líčení, poradny výživy ,poradny partnerských vztahů a jiných pro Vás zajímavých věcech, tombola a ceny, vouchery  od našich obchodních partnerů. Zápisné činí 99,- Kč.

Studio – pořadatel MISSIS MODELS

Probuďte v sobě výjimečnou osobnost, nebo podpořte kamarádku, manželku, partnerku, maminku, tchýni a zaplníme mola ženami.

Audiopozvánka: MISSIS MODELS 2013

 1. Kateřina Chocholatá napsal:

  Nějak mi to není jasné. Když se přihlásím do soutěže MISSIS MODELS, tak v čem budu soutěžit?
  Děkuji za informaci.

 2. Pavla napsal:

  Na to bych se ráda zeptala také.

  P.

 3. Petr napsal:

  Je to pro každou nad 35 let, nemusíte nijak vypadat,nic umět, ale asi to nebudete mít zadarmo.

 4. Hana napsal:

  Podle fotek nic moc.

 5. Terka napsal:

  Nikde jsem se nedočetla v čem se soutěží, asi to bude jenom kurs líčení atd.

 6. Terka napsal:

  Vyplnila jsem přihlášku a zase zrušila. Zavázala bych se zaplatit kurs, pro mně je to dost peněz.

 7. Dagmar Levstek napsal:

  Dobrý den,
  Missis models je pre ženy nad 35 rokov.Zápisné do súťaže stojí 99 Kč.Je to pre všetky ženy ,malé, velké, štíhlé, moletky….35-80 ročné.
  kedže je to Missis models a models je modelky- tak k tomu aby sa dáma nehanbila, máme kurz -zážitkový kurz modelingu, ktorý si može zakúpit alebo nemusí ..kurz služi k tomu aby žena na súťaž vedela krásne chodit, aby bola pripravená na konverzáciu, aby sa vedela líčit…Aby jej stúplo sebavedomie.Je to súťaž pre všetky normále ženy, ktoré chcú byt krajšie, sebavedomejšie.
  Missis models je modelingová agentura,ktorá zastupuje ženy nad 35 rokov v modelingu a umožnuje ženám vstúpit na móla tak zaplnit .Ved móda je pre všetkých, velkých ,malých, štíhlych, moletných,20 až 80 ročných.Každá sa chce krásne obliekat a práve tá žena ktorá má 35 a viac sa može stat modelkou v prípade kurzu.Súťaž Missis models podporí túto kategoriu žien.

 8. Renáta Hlobilová napsal:

  Milá Dagmar,
  moc Tě zdravím z Olomouce a vzpomínám na příjemně prožité chvíle na soutěži i “cvičišti” – udělat z babiček modelky.
  Přiznám se Ti, že mě Tvůj projekt zaujal. Lbí se mi módní přehlídky a je fajn vidět na mole ženu blízkou nám všem. Lépe odhadneme, co nám může slušet a nejen to, co je pěkné, moderní ale sluší pouze modelce.
  Vloni jsem hledala na olomoucku agenturu pro dámy v letech, ale marně.
  Přibliž nám všem, prosím,co by obnášela spolupráce:
  -jak často “zkoušky”
  – přehlídky zřejmě Praha a okolí?
  – má smysl spolupráce pro ženy z Moravy?
  – přehlídky o víkendech, nebo i v týdnu? To by znamenalo noční cestování domů a druhý den do práce..??
  – jaký je honorář za přehlídku pro modelku..
  Měj se moc fajn, zdraví Renáta.

 9. Kamila napsal:

  SOUHLASÍM S PANÍ RENATOU.VEŠKEROU MÓDU PREZENTUJÍ MLADÁ DĚVČATA.Rády bychom viděly na mole ženu blízkou nám všem. Lépe odhadneme, co nám může slušet.
  I silnější ženy jsou šik, když jsou vkusně oblečené. Tak proč ne plnoštíhlé modelky.

 10. Dagmar Levstek napsal:

  Ahoj Renátka, ďakujem za komentár a budem sa snažit napísať odpovede na tvoje otázky.
  Prehliadky sa robia po celej republike a verím, že budeme prvou agenturou, ktorá zastrešuje ženy nad 35 rokov.
  Všade sú butiky, obchodné centrá, návrhári a firmy, ktoré majú spoločné s modou, šperkami, a iné….
  Zmysel má spolupráca, pretože máme po celej ČR roznych obchodných partnerov.
  Prehliadky od pondelka do nedele… je to na klientovi/návrhár, majitel butiku ktorí si nás najmú ako agenturu/.
  Vždy je to o tom, že klient má predstavu koho chce a my máme databázu modeliek a je len na ňom koho si vyberie, alebo koho mi mu dodáme. A dodáme mu vždy tú modelku, ktorá má čas a vyhovuje jej miesto. Napríklad ak bude prehliadka v Olomouci, tak pošleme náš tým vizážistov, stylistov a modelky, ktoré posobia v Olomouci/.
  Honorár je vždy v rámci dohody medzi egenturou a klientom a to može byt od 250 Kč do 3000 Kč. Záleží vždy na prehliadke, na jej náročnosti a podobne.
  Ako sa stať modelkou? Jednoducho, alebo si zaplatit kurz na 4 hod za 999 Kč alebo za 4000 Kč a to dvojdňový.
  Skúšky – ako som povedala, je to od náročnosti každej modnej prehliadky.
  Verím, že táto súťaž podvihne všetkým ženám sebavedomie.Pretože len sebavedomá žena je spokojná a potom je aj spokojná celá rodina a vždy záleží na žene ako sa cíti preto vyzývam všetky aaby sa zapojili do súťaže práve na podporu nás. Dagmar

 11. Karla Jeřábková napsal:

  Dobrý večer, spíše než pokušení stát se modelkou bych měla zájem si zasoutěžit v MISSIS MODEL. Z informací na prezentovaných stránkách se mi nepodařilo zjistit soutěžní propozice a termíny jednotlivých akcí. Jsem z Vysočiny žiji poblíž Měřína. Děkuji za odpověď.

 12. Dagmar Levstek napsal:

  Milá Karla,
  som ráda ,že reagujete na súťaž Missis Models.
  Ohladom súťaže: Po celej ČR od 1.11 do 15.12 budú castinfy: Den pro ženy .Len je potreba si nájst ten ktorý máte nabližšie alebo ktorý Vás baví.
  Každý casting bude iný s programom a porotou ,ale pravidlá tie isté.
  Sútažné otázky pre súťažiacich sú na stránkach v záložke soutěž.Zápisné pre súťažiace je 99 Kč.Pre dámy, ktoré nechcú súťažit ,ale len príst a nechat sa hýčkat, nalíčit, sa, popočúvat poradcov o vzťahoch, dopriat si v tento den všetko je tiež tento casting otvorený…pre dámy,ktoré nevedia, sa hanbia a láká Vás to, tak prídte takisto…
  o čo ide v súťaži? O ženy,ktoré majú charizma, nájst ich v sebe, prebudit a znova nájst v sebe ženská princíp..Vravím, že ženy sa musia znova stať ženami.DL
  Kontakt ohladom informácii súťaže : 721 217 902

 13. Marie Wolfová napsal:

  No, zkusila bych to. Nejblíž mám Ostravu. Jak je tedy možno se přihlásit a kdy to v té Ostravě je? Hihi jestli mám charisma to nevím, navíc mi zubař vyrth 4 a 5 a na nové čekám, nelíčím se a chodím v teniskách, ale jsem pro každou špatnost a ráda poznávám nové věci. Takže kdy? :-))

 14. Matylda napsal:

  No paní Vollfová,to si děláte legraci? Chlubit se že Vám zubař vytrhl zuby a jinak číst umíte?

 15. Dagmar Levstek napsal:

  Dobrý deň p.Volfová, na stránkach http://www.missismodels.cz , castingy -bližšie informácie o každom meste aj Ostrava.Kam, od kolkej možte príst.Budem sa tešit.Dagmar Levstek

 16. Dagmar Levstek napsal:

  p.Wolfovej sa ospravedlňujem za zmenu priezviska 🙂

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *