Jak se točil Silvestr

Jak se točil Silvestr 2013 se Superbabičkami,

můžete zjistit na přiložené fotogalerii. Deset z devíti klasiků prohlašuje, že minuta videa je lepší než sto fotografií. S tím plně souhlasíme a tak tato fotogalerie je pozvánkou na Silvestrovskou superbabičku desetiletí. Můžete se těšit na zábavný program s přiměřeně náročnou soutěží, ve kterém vystoupí nejlepší superbabičky desetiletí, za doprovodu cimbálové muziky Polajka s primášem Petrem Baklíkem. Vše moderoval skvělý Josef Alois Náhlovský. Pokud Vás budou nudit tradiční televizní produkty a váznout zábava přepněte si na www.eurobabicka.cz .

Hlavní partner – Lázně Teplice nad Bečvou , www.ltnb.cz

Partneři – Módní salon NIKOL FASHION z Hradce Králové a DL STUDIO z Prahy.

Dárci cen – Blanche Porte zásilkový obchod, Květinářství Simona Burešová Hranice, Masokombinát Prantl Žirovnice.

Všem děkujeme za podporu našeho projektu.

Našim příznivcům a divákům tohoto pořadu přejeme dobrou zábavu.

Budete se již brzy moci zúčastnit ankety ,,O nejlepší vystoupení ve volné disciplině“. Vylosovaný respondent získá dárek a volné vstupenky pro dvě osoby na soutěžní akce v příštím ročníku EUROBABIČKA České republiky 2014 s právem nominace do odborné poroty.


Chtěli bychom takto veřejně Vám Silvestrovským Super babičkám ještě jednou poděkovat za profesionální výkony, spolehlivost a také za statečnost, takto vystupovat před plným sálem. Na žádné z Vás nebyla znát ani špetka trémy.
Byly jste prostě super a zato Vám patří velký dík.


 1. Naďa Preisslerová napsal:

  No teda holky, to jsme se rozjely, že? 🙂 A začíná to bazénem…musím poděkovat za úúúžasný víkend a nebo… JAKÉ SI TO UDĚLÁME, TAKOVÉ TO MÁME :-))) Moc Vás všechny zdravím „nejmilejší babičky“ a s humorem a úsměvem na rtech jen tak dál !
  Naďa

 2. Zdeňka Mócová napsal:

  Ahojky! Byl to kouzelný víkend. Budu na Vás ráda na všechny vzpomínat, jen je mi líto, že jsem s Vámi nemohla řádit v bazénu, neboť se mnou řádí angína v posteli. Bylo od Vás milé, jak jste o mne všichni měli starost. Děkuji. Zdena

 3. Eliška Lantová napsal:

  Ahojky všichni!
  Tak na tuto fotku by se hodila písnička z pohádky Mrazík: ,, Když se díváme na sebe, tak se musíme pochválit, nevypadáme věru zle, jsme babči, jak mají být!“ (V dnešní době se sebevědomí nosí.)
  A ještě voda vztlakovou silou ty naše vnady nadnáší, takže holky žádné silikony, ale hup do bazénu! Fakt to byl úžasně strávený víkend !
  Zdraví a děkuje ještě jednou Eliška ze Šumperka.

 4. Renata Šťastná napsal:

  To jsme ale kočky! Věřím, že není všem dnům konec a něco ještě vymyslíme.Diky za bezva vikend v nádherném místě. Všechny zdravim z Křenovic u Slavkova.

 5. Naďa Preisslerová napsal:

  Holky, mrkněte se na příspěvek Elišky Lantové v sekci Superbabičky jsou vzorem….:-)))))) a tady je na to moje reakce:
  ELIŠKO, TVŮJ PŘÍSPĚVEK NEMÁ CHYBU 🙂 Také se připojuji k poděkování manželům Tauchmanovým a všem, kteří se podíleli na fantastickém Silvestrovském večeru v Lázních Teplicích nad Bečvou. Milému personálu z lázeňského domu Janáček i hotelu Morava, zvukařům, fotografům, vizážistkám, salonu Nikol Fashion (příště větší šaty přes prsa,prosím, no vlastně v r. 2050 na akci „MIssis Zombie“ už nebude třeba 🙂 ), paní Dagmar Levstek, také divákům, bez nich by to nešlo,vnoučkovi Pepíčkovi Náhlovskému, prostě všem a NEJVÍÍÍÍCE VŠEM MILÝM KOLEGYNÍM BABIČKÁM !
  DÍKY ZA SUPER VEČER HOLKY….AŤ DÁL NÁS HUMOR PROVÁZÍ, V POHODĚ I NESNÁZÍCH. NÁŠ MILÝ ÚSMĚV NA TVÁŘI I KAKABUSE ROZZÁŘÍ 🙂 Díky, že jsem se mohla zúčastnit. Naďa – Whoopi Goldberg z Brna

 6. Božena Bušková napsal:

  Zdravím všechny a díky všem,kdo přispěl k dobré náladě a pohodě celý nádherný víkend.Nejen,že jsme si užili spoustu legrace,ale také jsme odvedli téměř profesionální výkon a pobavili jsme i plný sál lázeňských hostů.Také jsme se samozřejmě zase něco nového přiučili.Díky všem.že si v dnešní uspěchané době našli čas také pro zábavu a legraci.Zdraví babička Božena.

 7. Eliška Volmutová napsal:

  Za tento úžasně prožitý víkend si zaslouží velkou jedničku se superhvězdou všichni, kteří se na jeho přípravě a zdárném průběhu podíleli. Všem patří moje poděkování.
  Holky, bylo to krásné a pokud se budeme držet rčení, že opakování je
  matka moudrosti,tak toto by si rozhodně opakování zasloužilo.Mějte se krásně,babča Eliška

 8. Lada napsal:

  Veliké převeliké díky patří hlavně Paní Zdeničce z bazénu hotelu Moravan.Děkujeme za příjemnné vystupování a ochotu se vším pomoci! 🙂

 9. Anděla napsal:

  Přihlásila jsem se do dalšího ročníku Eurobabičky, no dámy na Vás tedy asi nebudu mít. Byly jste boží. Bezva zábava, už teď se těším na TV záznam.

  Zdravím a gratuluji. Opravdu to byl úspěch.

  A.D

 10. Tomáš napsal:

  No teda baby, vy jste to rozjely.

  Byly jste krásné, vtipné a pan Náhlovský tomu dodal tu správnou silvestrovskou náladu.

  A mimochodem, v plavkách nevypadáte vůbec zle. Jste kočky.

 11. lázeńáci napsal:

  Díky 🙂 🙂

  Bylo to opravdu pěkné.

 12. Marek napsal:

  Docela bych si Vás objednal na Silvestra.

  V TV bude stejně ho-no, 🙂 🙂 🙂 Jako každý rok.

 13. Klára napsal:

  Silvestr se superbabičkou nás opravdu nadchl.

  Díky K.M.

 14. Spokojený divák napsal:

  Díky tomuto pořadu jsem poznala nejenom super babičky, ale také super lázně. Teplice nad Bečvou jsou moc příjemné lázně s milým personálem.

 15. emilie vránová napsal:

  Moc všechny zdravím a děkuji za krásný víkend a těším se na další setkání bylo to moc fajn .Teď je to samý shon ,ale to patří k vánočním svátkům na které se moc těším a taky všem přeji pevné nervy,aby jste to všichni zvládli bez újmy na zdraví.Emilka

 16. Martinecka napsal:

  super…

 17. Martina napsal:

  Paní Volmutová je skvělá herečka..

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *