Pozdrav z Bratislavy…

Moji milí priatelia – Euro babičkári,
ešte stále mám nezabudnuteľné spomienky na zážitok zo súťaže Eurobabička 2011.
Bola to pre mňa výzva prezentovať sa niečím neobvyklým.
.
Musela som zapracovať na svojej fantázii, pohotovosti, umení  potešiť i rozosmiať obecenstvo. Keď som získala titul prvej Vicemissis Eurobabičky 2011 považovala som to za veľké uznanie pre moju osobnosť. Tú nádhernú brúsenú vázu z Lázní Poděbrady mám na čestnom mieste. Blahoželala mi celá moja rozšírená rodina, ktorá je na mňa hrdá a veľa, veľa známych o ktorých som ani nevedela, že im na mne tak záležalo a že  mi  tak priali.
.
Slovenská televízia do Seniorklubu urobila so mnou pekný rozhovor a natočili ukážky z môjho vystúpenia v Lázňach Poděbrady.
Teším sa, že na internete vo fotoalbume z našich súťaží sú aj moje fotografie a tak som vlastne stále  s vami …
Pýtate sa na moje zdravie ? V roku 2012 som mala okrúhle Jubileum,
oslávila som ho na javisku so svojimi bývalými kolegami. Potom som sa utiahla
na Považie medzi naše krásne slovenské hory.
.
Súťaž mi dodala odvahu a po desiatich rokoch  osamoteného vdovského života, som si našla priateľa.
Srdečne vás pozdravujem a prajem výdrž a dlhovekosť tejto súťaži.
Vaša Terézia Szabová – Kornošová z Bratislavy.
Pořad Slovenské televize moderovaný Evou Večerovou můžete shlédnout zde:
 1. Marek, Katka a Terka napsal:

  Pěkné, na Slovensku televize seniorům věnují více času.
  Je to bezpochyby dobrý příklad pro mladé, kteří budou také někdy staří a budou potřebovat pozornost svého okolí. Starší vyrůstali v jiné době a v současnosti je pro tuto generaci předsouvána taková zábava, která je pro většinu deprimující. Senioři nejsou v ČR pro media dost zajímaví a proto málo zábavy pro ně.
  Kdejaká kravina je v televizních novinách, ale co je pro seniory, ani zmínka. Je to škoda, protože třeba na tu Euro babičku by bylo diváků víc než dost. To si pište.
  Tímto také zdravím pana Náhlovského, kterému patří poděkování hlavně za Super babičku desetiletí, která byla opravdu super.
  Zde jsme přišli na to, že se umíme ještě od srdce nejen zasmát ale s chutí se pěkně ustrojit a jít fandit svým vrstevnicím, které mimochodem vypadaly úžasně.

 2. Renata napsal:

  Milá Terezko, tolikrát jsem na Tebe myslela a ejhle, krásný příspěvek.Jsem ráda, že se těšíš dobrému zdravi a máš přítele, to je prostě super. Měj se moc krásně, přeji moc krásných společných zážitků a velké díky za osobní příklad, že nikdy není pozdě. Krásné léto!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *