Tak jako každý rok, tak i letos…

jsme na konec roku připravili pro naše příznivce ochutnávku z veselého soudku. Každý si v něm může najít to, čím se jistě dobře pobaví. Přiložené fotografie pouze naznačují, ale ten kdo si za několik dní najde chvilku na náš předsilvestrovský program, bude příjemně překvapen vystoupením nejen Eurobabiček.

 1. Eliška napsal:

  Moje milá děvčata,
  vidím tady první foto z naší báječné jízdy a moc se těším na ty další.Myslím, že jsme si to báječně užily. Krásně jsme se vyblbly, dobře nabaštily/dík Vlaďce/,pobavily se a hlavně se od srdce zasmály.Věřte,že smíchu není nikdy dost.
  Děkuji pořadatelům skvělého odpoledne.Přeji všem hodně štěstí, zdraví a krásné vánoce.
  Eurostařena Eliška

 2. Alena napsal:

  Milí manželé Tauchmanovi,

  chtěla bych vám touto cestou poděkovat za milé pozvání k svátečnímu obědu i přivítání, za neskutečnou pohodu na Vánočním setkání Eurobabička 2014.Všechny EU babičky byly milé,veselé a ráda jsem se s nimi setkala osobně,výborně jsme se bavili a nasmáli jsme se do sytosti..Nádherné,klidné, rodinné Vánoce v domácím prostředí s vánoční atmosférou,krásně prostřený bohatě naservírovaný vánoční stůl.Nechyběl ani rozsvícený stromeček.Dostali jsme všichni dáreček krásný nástěnný,velký kalendář pro rok 2015 i s fotkami eurobabiček z minulých ročníků.Moc milé,potěšilo mě,že na stránce únor,máme fotky samotných organizátorů a moc jim to tam sluší.Popíjeli jsme kafíčko ke kterému jsme měli výborné domací zákusky a nebylo jich zrovna málo.Ani jsme všechny neochutnali,ovoce hrozny jak bílé,tak modré,jen tak na chuťovku..Nechyběly i chlebíčky s různými druhy salámů,no byla to
  mňamka
  Užili jsme si všichni jedno nádherné sobotní odpoledne i když venku fučel studený vítr,uvnitř bylo teploučko a u srdíčka nás hřálo,že se sešel dobrý kolektiv.
  Za organizaci celé akce a veškerou přípravu jídla,za kterou by se nemusela stydět ani profesionální kuchařka,cukrářka vám oběma patří tisíceré díky.Jste úžasní lidé.

  S pozdravem Alena Várošová

 3. Plšková napsal:

  Milá Vladěnko i Vláďo, kamarádky eurobabičky,
  jak je vidět z fotodokumentace, bylo u vás krásně. Zábavy a jídla bylo ažaž. Musím jen s lítostí konstatovat, že mě zřejmě není souzeno se akcí k zakončení roku aktivně zúčastnit. V loňském roce – pár dní před akcí jsem si přivodila úraz, se kterým se nedalo chodit ani jezdit autem. V letošním roce si mě vybrala viróza, takže jsem na krásnou akci a na všechny úřastníky vzpomínala nemluvící a kašlající doma. Tak si jen přeji, aby mě to do třetice konečně vyšlo. Je bezvadné, jak se organizátorům daří propojit soutěžící ze všech ročníků. Je úplně jedno, zda soutěžily před léty nebo letos. Velké poděkování a obdiv Vlaďce i Vláďovi za neutuchající elán, nápady, jak dělat radost, dokázat namotivovat lidi z celé republiky i zahraničí k účasti a jejich umění ukázat všem, že zestárnout má také i své výhody. Vznikla přátelství mezi lidmi, kteří by se zřejmě díky svému bydlišti,rozličným povoláním i zájmům zřejmě neměli možnost se takto setkat. Moc děkuji(i když jsem nebyla přímým účastníkem „zájezdu“)a věřím, že děkuji nejen za sebe. Alena Plšková

 4. Blanka napsal:

  Ahoj všichni ze sobotního předvánočního odpoledne!
  Přidávám se k Elišce i Aleně a dávám jim za pravdu. V sobotu se naše setkání opravdu vydařilo. Na začátku – bezva svíčková, následovala prima zábava a co bylo vůbec nejlepší? Výborná parta lidí, kteří se umí dobře bavit bez televize a rádia. Programu režisérsky velel Vláďa a Vlaďka vše zdokumentovala ať už na kameru nebo foťák.Jsem moc ráda, že prostřednictvím soutěže Eurobabičky jsem poznala fajn přátele.
  Mějte se pěkně. Blanka

 5. Renata napsal:

  Ahojte všichni s dobrou náladou. Co k těmto komentářum mohu ještě dodat? Bylo to super a takových akcí a nápadů ješte více.
  Krásné Vánoce!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *