Další úspěšnou Eurobabičkou…

je spisovatelka Marie Starová z Frýdku Místku. Svými články obohacuje magazíny a časopisy.

Jmenuji se Marie Starová a bydlím ve Frýdku-Místku. Je mi 66 let, jsem vdaná a žiji v harmonickém manželství. Stále se umím radovat ze života. Mám velmi pestrý život již od narození.
Ve dvou letech si mě adoptovali náhradní rodiče. Velmi ráda píši různé příběhy, úvahy, příspěvky do různých časopisů. Mé příběhy jsou ze života, skutečné, nic vymyšleného, pouze to, co se mi opravdu stalo. V loňském roce jsem jich měla zveřejněných 12. Má záliba se stala mým koníčkem. Mezi mé neoblíbenější věci patří papír, tužka a počítač. Můj životopis je velmi pestrý, zajímavý, až dojímavý. Moje životní krédo: ” Žít se má každý den!”
Dne 3. ledna jsem shlédla na Primě ve 20.15 hod. film ” Dopisy pro Julii”. Byl to americký romantický film (2010). Reportérka Sophie odjíždí se svým snoubencem na předsvatební cestu do italské Verony. Na dvorku u Juliina balkonu najde dopis, který před padesáti lety napsala mladá Claire, která nenašla odvahu utéct se svou láskou. Sophie jí odepíše. Je rozhodnuta Claiřina osudového muže najít.
Velmi mě tento film oslovil a dokonce ve mě vyvolal myšlenku, že možná mám také něco zajímavého pro zfilmování, byť jen životního příběhu a proto si dovoluji  oslovit i čtenáře Eurobabičky.

video zde:


  1. Iva Baná napsal:

    Maruško, jsi úžasná, moc krásné čtení od srdce, jsem moc ráda, že jsem Tě poznala a nejen Tebe, ale i ostatní milé a bezvadné holky babičky 🙂
    Všem nebojácným a veselým babičkám vřele doporučuji, aby se odhodlaly a přihlásily se, nebudete litovat, ba naopak, užijete si to jako my všechny, co už to máme za sebou a s radostí vzpomínáme a udržujeme kontakty nejen písemné 🙂
    Tak holky, hurá na přihlášky a přeju Vám bezva zábavu! Iva

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *