Vítáme nové babičky…

Babičky se přihlašují do 10. jubilejního ročníku, tak si zde připomeňme video prezentací

9 let s Eurobabičkou.

Můžete zde také použít  –   Přihlašovací formulář


Vyhlašujeme 10. ročník soutěže MIS​​SIS Euro babička České republiky 2016


Vážená babičko, vítejte na stránkách naší oblíbené a podohodové soutěže MISSIS  Eurobabička České republiky 2016, která letos vstupuje do jubilejního již desátého ročníku. Tato soutěž je určena pro aktivní babičky, které mají smysl pro humor, šarm a eleganci. Nebojí se veřejného vystupování, kde dokáží předvést co všechno dovedou.

Jistě Vás bude zajímat, jak naše soutěž probíhá. Nejdříve je třeba řádně vyplnit a včas odeslat přihlášku na formuláři, který najdete v pravém rohu těchto stránek. Se všemi přihlášenými se telefonicky spojím a krátce probereme všechny záležitosti které se týkají vlastní soutěže.
Další etapou budou základní regionální castingy. Ty pořádáme v spádových místech, odkud se přihlásí větší počet soutěžících. Na těchto castincích se předvedete v interpretaci vtipu a ve volné disciplině. Nejlepší postoupí do společného semifinále a odtud do závěrečného finalového galavečera.

Co Vám účast v naší soutěži nabízí. Především příležitost se realizovat, poznat nová přátelství, bude pro Vás připravena atraktivní hlavní výhra  a v neposlední řadě  dárky od našich partnerů.

Na závěr se Vám ještě představím. Jmenuji se Vlaďka Tauchmanová a jsem  manažerkou  soutěže.

Těším se na Vaši přihlášku do 30. dubna.

 1. Alen napsal:

  Krásná prezentace Eurobabiček všech ročníků.
  Milé šikovné,šarmantní,energické a sebevědomé ženy,babičky
  Splňte si svůj sen a staňte se na chvíli veselou dívčinou,zpěvačkou,baletkou,tanečnicí,hudebnicí,masérkou,kouzelnicí,dojičkou,starou zapomětlivou bábou.
  Už k tomu máte tak blízko,stačí vyplnit přihlášku.
  No, nebojte se odhoďte stud a stanete se významnou osobností ve svýém životě.Odnesete si ne jenom dárky,ale přátelství,fotky a videa,ale změní se Vám celý život a kdykoliv si můžete zavzpomínat a ukázat fotky i videa svým vnoučatům, jaká jste byla skvělá EU 2016.Tak Vám držím palce!!!Také jedna z babiček EU 2014,která si všemi koly prošla.

 2. Jaruš napsal:

  Přeji samé skvělé bábinky a bože ochraňuj Eurobabičku od soutěžících podobnosti Vítkové. Mám důvod nazvat tuto osobu manipulátorkou s lidmi.
  Stále někoho pomlouvá a uráží.
  Vážím si velice poroty, že nepřipustili, aby se tato paní stala MISSIS Eurobabičkou.

 3. Tonda napsal:

  Jako obdivovatel paní Vítkové musím napsat, že soutěž je i o vzhledu, a proto smekám před její krásou. Na svých nedovršených 80 let vypadá zachovale. K tomuto přidávám gratulaci k jejím brzkým kulatým narozeninám. Tonda

 4. Michaela napsal:

  Myslím si, že články hovoří o tom, že soutěž člověku prospívá jak po stránce psychické, tak tělesné…
  nic víc, nic míň. Tak jsem se přihlásila a těším se,
  toť vše

 5. Zdeňka Vítková napsal:

  BOŽE TO JE ZOUFALY POKUS NALAKAT BABICKY?HNED NA UVODNIFOTCE JSOU VAM VIDET KALHOTKY V ROZKROKU!ZE VAM TO NENI HLOUPE JESTE SE POD TO PODEPSAT-HRUZA!!!

 6. Eliška napsal:

  Milá paní Vítková,kalhotky vykouknou často nechtěně i velkým filmovým a hudebním hvězdám.Taktní člověk to přehlédne, netaktní z toho udělá aféru.Myslím, že jako ženy bychom měly být jedna k druhé taktní a odpustit si přehnanou kritiku.
  Eliška Volmutová

 7. Karel napsal:

  Kometa Vítková by si měla hledět Liama, a ne cizího rozkroku! Navíc žádné kalhotky vidět nejsou! To bych poznal. A ani by mi to nevadilo.

 8. Ctirad napsal:

  Nedávno mě nějaký Sobek napadl, zastával se Vítkové –

  Miloslav Sobek

  Vloženo Leden 26, 2016 v 9:01 PM

  Ctiradovy komentáře se mi vůbec nelíbí. Je v nich hrubý, vulgární a útočí na soutěžící finalistku, která uspěla ve všech soutěžních kolech…

  A to jen proto, že jsem říkal pravdu, že tam někteří mají pěknou drbu.

  Tak pane Sobek, co s tím komentářem od Vítkové ??? Je to dáma, která si zaslouží nějakého obhájce?

 9. Zdeňka napsal:

  Soutěž EUROBABIČKA je pro dámy v nejlepším věku. Po přečtení příspěvku paní Vítkové je zcela jisté, že ona dámou není. Její účast byla jen jedním velkým omylem. Na to, aby převzala ceny jí soutěž byla dobrá! Organizátoři mají se soutěží spoustu práce, a jenom ubožák místo PODĚKOVÁNÍ o nich píše tímto stylem. Mnoho sil organizátorům a už žádnou takovou soutěžící přeje Zdeňka

 10. Nina napsal:

  To je svatá pravda paní Zdeňko! PES KTERÝ KOUŠE ČLOVĚKA, KTERÝ DÁVÁ BUDE UTRACEN …

 11. Elis napsal:

  Nechápu, kde se v paní Vítkové bere taková zloba. Není potřeba řešit hlouposti.

 12. Petr napsal:

  Tak se podívejte na její facebook, paní Vítková se zabývá jenom sebou. Klade tam své fotografie a každý ji tam chlácholí a obdivuje, jaká je krasomila. Tady se to hemží krásnými ženami, tak na ostatní žárlí i na paní Tauchmanovou.

 13. Elis napsal:

  Tak jsem na její facebook mrkla, ale fotky jsou už uzamčeny.

 14. Petr napsal:

  To je u ní normální. Je to nebezpečné osoba, dokáže se mstít každému, kdo ji neuznává.

 15. Zdena Tkadlecová napsal:

  Sdílela jsem video Eurobabičky,moc Vám to tam paní Tauchmanová sluší,má to šmrc a úroveň. Paní Vítková mě za to vyřadila s přátel na facebooku, tak mě to docela zaskočilo.

 16. Jana napsal:

  Dobrý d en, dnes jsem se vrátila z jarního lyžování a musím pochválit pořadatele za skvělou prezentaci všech ročníků eurobabičky. Je vidět, že jsme si to všechny užívaly a že není důvod se obávat přihlásit se do letošního ročníku. Získaly jsme zdravé sebevědomí, nové přátele a pocit, že i v pokročilejším věku, můžeme na sobě pracovat a něco dokázat . O to víc mě překvapily některé negativní ohlasy . Myslím si, že takové žabomyší války jsou pod naši úrove¨n a nebudu se k nim vyjadřovat .Přeji všem novým babičkám v soutěži hodně úspěchů, optimismus a dobrou náladu. Jana Mikulcová

 17. Alen napsal:

  Shlédla jsem Tvé video Vlaďko,moc Ti to tam sluší,má to šmrc a úroveň.Určitě bych Ti ubrala 10 až 15 let,krásně nafocené,moc dobře namluvené,super.
  Snad se vám hlásí eurobabičky ať jich máte na výběr a budu se těšit na jejich vystoupení a zveřejnění na vašem portále.

  Mějte se oba moc dobře,přeji vám hodně úspěchů v tom vašem eurobabičkovském klání hodně zdaru.

 18. Eva napsal:

  Vzalo mi to vítr z plachet,co mi dnes poslala moje známá,která chodí na facebook.Já doslova sedla na zadek.Na fejs nechodím ani to na tom moc neumím,hledat si lidi atd.

  Jak může někdo, s tím,že je na 3.místě se naparovat jak papoušek Kakadu a dokazovat si stále svoje já,svoje ego,.to teda nechápu.Každého to těší,když jej někdo pochválí,ale takhle se zviditelňovat,to se opravdu nehodí. Je to spíše ostuda,než zviditelnějí,tak to vidím já a určitě mnoho dalších,kteří si udělají úsudek..Nevím jestli ta paní Vítková netrpí nějakou poruchou méněcenosti,neboť její chování se povyšovat mě přivádí,tak jak mnohé jiné čtenáře a pisatele k úžasu. Jde si za svým cílem přes mrtvoly s korunkou a šerpou exeluje v Itálii měsíc po vyhlášení výsledků.A vy redakce v dobré vůli ji to zveřejníte,aby byla zase výš před ostatními a na koni. .Vždytˇvlastně se nestala EU,kdo ji dal právo se tímto titulem honosit.?Chlubit se s cizím peřím?To ji bylo málo a pak si vezme varietní šaty o dvě čísla menší,je v nich jak jitrnice a hraje svoje divadlo dál a předváídí se na plese v Piešťanech. A má to štěstí,že vyhraje i v tombole!!!. No a to ještě nevíte co zase vymyslí za měsíc,za dva?Kde se nechá zase zviditelňnovat jako nějaké celebrita?Možná poletí i na Mars,aby všichni věděli,kdo je to paní Vítková?.Fuj že se nestydí.

  Absolutně ji to nezávidím,lituji redakci Eurobabičky,že taková žena,která nemá soudnost,čest a charakter došla tam,kde došla.

  Tak vám přeji hodně štěstí pri vybírání nových babiček,ale ruce pryč od tak sebestředné ženy.

  S pozdravem Eva

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *