Zralou krásu našich soutěžících…

podtrhne česká kosmetika Dermacol,  která je partnerem  MISSIS Eurobabička ČR 2016.

Pamatuje na babičky i na  zemských kolech, odkud si odvezou atraktivní dárky za jejich snahu

a nasazení. Určitě udělají všem radost.

Babičky byly vybrány po úspěšném  absolvování  motivačního  pohovoru.

Sejdeme se s nimi na zemském kole :

neděle 8. května od 14 hodin v  romantickém prostředí

hotelu Čertousy v Praze  Horních Počernicích.

http://hotel-certousy.cz/cs/

Před našimi soutěžícími je nejen „boj“ o postup do dalších kol ( semifinále, finále), ale také  nominace do dalšího ročníku Superbabičky desetiletí, který chystáme již na rok 2017.
Přejeme mnoho štěstí a spoustu nevšedních zážitků i těm, kterým se do 10. soutěžního ročníku nepodařilo postoupit, ale  soutěž MISSIS Euro babičku  2016 mohou  i nadále sledovat na těchto stránkách a novinkách cz.

Další  kolo bude v Olomouci 22. května / neděle /  Hotel SENIMO, Pasteurova 905/10.

http://hotel.senimo.cz/o-nas 1. kamil napsal:

  Desátý ročník se opět rozjíždí ve velkém stylu. Máme se na co těšit.

  Kamil

 2. Jana napsal:

  Zdravím všechny přihlášené babičky, vypadáte všechny skvěle, určitě rozhodování nebude lehké, naštěstí soutěž je také o pohotovosti, vtipnosti, radosti, improvizaci a to určitě všechny máte. Těšte se , že zažijete něco mimořádného, na co budete vzpomínat celý život. A ty co nevyhrají, nevadí, vždyt je to přece jenom hra . Zdraví Vás eurubabička2015 Jana Mikulcová Všem držím palce

 3. Alen napsal:

  Zdravím všechny přihlášené babičky,které jste byly vybrány pohovorem na další klání v Praze,či Olomouci.Tak vám všem držím palečky.Jako osobnost jste každá zajímavá nějak jinak a nejdůležiteljší je ukázat na setkání v zemských kolech v jakých aktivitách vynikáte.Hodně štěstí a vykročte tou správnou nohou.

 4. Ctirad napsal:

  Teskním a mohu si bulvy vyplakat, jelikož letos není nasazena do soutěže bábinka Vítková. Snad ji některá nahradí. No, jsou tu ale šikovné a krásné babči. Musím pochválit.

 5. Iva Baná napsal:

  Všechny babičky jsou šikovné a sympatické! Tak si to děvčata užijte a hlavně to berte s humorem 😉

 6. baltarar napsal:

  Ctirade, připadá mi, že jsi byl dlouho na sluníčku. Madam Vítkovou a ani jinou podobnou nikdy více.

 7. Radek napsal:

  Pane baltazare, teď jste na to kápl. Proto tady Ctirad tak dlouho nebyl, opakoval si šunky na Mallorce. A Ctirada asi zklamu, ale Vítkova prošla vatrou.

 8. Elis napsal:

  Pane Radek, co je myšleno tím, že prošla vatrou?

 9. Ctirad napsal:

  Elis,já bych o tom až tak nepřemýšlel. Někdo si opaluje šunky na Malorce a jiný si opaluje šunky 30. dubna v ČR.

 10. Eliška Lantová napsal:

  Milé , zůčastněné babičky soutěže buďte v pohodě. Manželé Tauchmanovi Vás na chvíli přehodí do prima časů, na které budete rády vzpomínat. Stejně jako já. Chtěla jsem si zpestřit a okořenit stereotypní život. To se jim i mně náramně povedlo.Moc ráda na ty časy vzpomínám.Foto a videa mi to připomínají. Po odchodu do důchodu se starám o maminku a nemám tolik příležitostí k seberealizaci, ale nelituji, vždyť co je v životě nejdůležitější? Postarat se o nejmilejší a nejbližší členy rodiny. Přeji Eurobabičkám i manželům Tauchmanovým hodně krásných chvil a pohody při dalších kláních. Přeje Eliška Lantová

 11. L.Novotná napsal:

  Na Vás si paní Lantová vzpomínám, byla jste bezvadná, budete ještě někdy vystupovat?

 12. E.Novotná napsal:

  Na Vás si paní Lantová vzpomínám, byla jste bezvadná, budete ještě někdy vystupovat?

 13. Julie napsal:

  Vážení,
  chtěla bych velice poděkovat manželům Tauchmanovým, za jejich obětavou práci. Zajisté si všichni uvědomujeme, jak náročné jsou přípravy takovýchto akcí – práce s lidmi, s počítačem, shánění sponzorů… já osobně si jen představím, že bych měla zmenšit fotografie, a už se mi dělá nevolno. A to je jen setinka toho, co pro „nás“, širokou veřejnost dělají.
  Přeji Tauchmanovým a celé soutěži mnoho štěstí a milé babičky, které jim alespoň úsměvem, či vřelým slovem jejich laskavost oplatí. Jistě mi dáte všichni za pravdu, že jim patří veliké DÍKY ! Julie Jahodová

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *