Anketa o nominaci Eurobabičky desetiletí 2017

Zemská kola proběhla úspěšně, postupující dámy se připravují na semifinále. Proto je tu teď prostor pro vás, veřejnost, která má možnost nominovat  babičky –  finalistky z  předešlých ročníků.

Výjimkou je  ročník 2016 jehož finále bude až v říjnu.  O nominovaných z tohoto ročníku rozhodne porota.

Zde si připomeňte finalistky zde :

2009

Nominovat můžete prostřednictvím emailu eurobabicka@seznam.cz
Do předmětu napište:
NOMINACE 2017 a do textu jméno nominované finalistky, v jakém ročníku soutěžila a proč si myslíte, že by se měla stát  Eurobabičkou desetiletí.

Sledujte na stránkách nominované babičky.
Upozorňujeme, že nominovat stačí pouze jednou !!! Proto neposílejte jména  již nominovaných.
Fota  budeme postupně instalovat  zde:
Ukončení ankety  oznámíme s předstihem.


Boženka Bušková – finalistka 2012, tam nesmí chybět, proto tuto bezvadnou babičku nominuji. Vždy milá, stále mladá,nezkazí  žádnou zábavu.Chtěli bychom nominovat paní Zdenu Táborskou, úspěšnou finalistku ročníku 2008. Je to ženská jak má být  a obdivujeme její sebejisté až profesionální vystupování.


Chtěl bych nominovat paní Blanku Křížkovou, vítězku finále ze Skřivan 2014. Zaujala nás svým přirozeným soutěžním vystoupením.Nominuji paní Elišku Volmutovou, ročník 2008, je to dáma s hereckým a básnickým nadáním, nebojí se žádného druhu humoru. Myslím, že svojí pohotovostí překvapí nejen diváky.
Kypré ženy krásné jsou, myslí pozitivně, mají rádi legraci. Právě taková je paní Ivana Baná, která soutěžila v ročníku 2015. Je pro mne  čest, tuto dámu nominovat do Eurobabičky desetiletí.Nominuji paní Naděždu Preisslerovou, která soutěžila v roce 2011. Je stále šarmantní, herecky nadaná, škoda že je zadaná.Babička Marie Wolfová soutěžila v ročníku Eurobabička 2014, je velice sympatická a všestranná. Výborně zpívá a srší vtipem.


Paní Jeřábková, finalistka 2015, si zaslouží obdiv, dokáže být komikem, ale i  skutečnou dámou. Nominuji ji do Eurobabičky desetiletí.
TV ŠÁGR a finálový večer Eurobabičky v roce 2012  byl opravdu perfektní. Nominuji paní Ranátu Hlobilovou tohoto ročníku. Její šarmantnost  i smysl pro humor jsme obdivovali ještě dlouho a věřím že opět budeme obdivovat.
Dobrý den, moc vás opět zdravím , přeji hodně úspěchů ve vaší obdivuhodné práci a držím palce všem babičkám . Chtěla bych nominovat Olgu Rácovou rok 2014. Je to krásná a velmi aktivní babička.


Tak o této babičce Paní Aleně Várošové z Mohelnice, soutěžící 2014 můžu napsat, že je moc šikovná, hezká, příjemná , aktivní. Žádný věk jí neodradí aby zkoušela vše nové, tak proto ji nominuji.Nominuji paní Alenu Plškovou z Brna. Soutěžila v roce 2011 v  Poděbradech. Moc ji fandím, pro mě je neskutečná žena. Nejen že fantasticky vypadá, ale zvládá spoustu zajímavých aktivit. Obdivuji její šarm, noblesu a optimismus.


Vážená redakce, chtěla bych nominovat pro soutěž MISSIS Eurobabička 2017 paní Jarmilu Kubíkovou z Chomutova. Ve svém soutěžním vystoupení  v Poděbradech 2011 zaujala originalitou a dá se charakterizovat jako renezanční dáma všestranných zájmů.
Za mateřskou školu  Blíževedly nominuji Elišku Lantovou ze Šumperka, soutěžní ročník 2009. Eliška L. si zaslouží být nominovaná pro svůj životní náboj, smysl pro humor, a talent pobavit nejen diváky v publiku. Záznam jejího vystoupení zaujal i třídu předškolních dětí, a to je obdivuhodné… dnešní děti už jen tak něco neosloví.

 1. Eliška Lantová napsal:

  Moc děkuji mateřské škole Blíževedly za důvěru k nominaci babičky desetiletí. Přiznám se, že jsem neměla ponětí, kde se Blíževedly nachází. K čemu je však internet – abychom se vzdělávali. Proto již vím, že tato mateřská školka je nedaleko České Lípy. Prohlédla jsem si i fotogalerii a zaujaly mě fotky z návštěvy kravína, kde si děti drží nosy před nevábným vzdouškem kravína. Připomnělo mi to reklamu se skřítky – smrdí, smrdí, to to smrdí. Ale už si napamatuji na který přípravek do koupelny to bylo. Pak jeden chlapeček pláče v náručí paní učitelky a to mi vrátilo vzpomínku na mého syna, kterému jsem dala v jeho 4 letech pusu s odérem tvarůžků a on se taky rozplakal. Přeji školce v Blíževedlech i nějaké voňavé exkurze a dětem hodně zážitků, které mohou prožít díky svým, určitě obětavým a hodným učitelkám. E.Lantová.

 2. Jarmila Kubíková napsal:

  Vážení, nevím komu poděkovat za nominaci. Ale musím říci, že mě udělala velkou radost. Už se těším na setkání s mnoha kamarádkami a také na nádhernou akci. Jarmila V. kubíková

 3. Alen napsal:

  Dobrý den,chtěla bych poděkovat neznámému,či známému člověku,který mne nominoval do této další výborné soutěže,kde je možnost se slovem, pohybem aktivně projevit a vyřádit. Moc,moc si toho vážím a pokud budu vybrána porotou,tak Vás určitě nezklamu,nejem Vás,ale i další přihlížející.Nerada nic slibuji,,nerada se chválím,lepší je vždy výsledek.Tak už se těším na známé i neznámé babičky a samozřejmě i na skvělé organizátory této soutěže.

 4. Olga Rácová napsal:

  Dobrý den, neznámá, nebo neznámý. Děkuji za nominaci na babičku desetiletí. Moc si toho vážím a udělám vše pro to, abych nezklamala. Tato soutěž je úžasná v tom, že se člověk beztrestně vyblbne a pozná spoustu krásných a milých lidí. Ještě jednou – DĚKUJI

 5. Renáta Hlobilová napsal:

  Děkuji za nominace do soutěže ! Otevřela mi opět novou cestu optimismu, nadšení a příjemného pocitu vzrušení z něčeho nového. Opět se mám na co těšit…
  Ještě jednou děkuji a věřím, že vás nezklamu!!
  Renáta Hlobilová

 6. Alena Jeřábková napsal:

  Dobrý večer.Děkuji moc těm, kteří mě nominovali. A přiznám se, že mě nominace překvapila. Pokud budu vybrána, tak se budu snažit nezklamat. Třeba se znovu setkám i s děvčaty, které se účastnily soutěže v roce 2015, ale samozřejmě moc ráda poznám osobně i babičky z jiných ročníků. Určitě bychom zažily kopec srandy. Hezký večer. Alena Jeřábková

 7. Marie WOlfová napsal:

  Zdravím všechny a děkuji za nominaci 🙂 Čím jsem si to zasloužila? Z poslední akce – Silvestr 2015 v Bystřici nad Pernštejnem jsem poznala spoustu babiček, které si to zaslouží také.
  Majka

 8. Naďa Preisslerová napsal:

  DĚKUJI VÁM, NEZNÁMÝ CTITELI,ŽE NOMINOVAL JSTE MNE DO SOUTĚŽE.
  MY STÁT BYCHOM SE MOHLI PŘÁTELI, JEN TAK, NEŘÍKÁM, ŽE ZROVNA V LEŽE :)))))
  ŽE JSEM ZADANÁ? TO VÍTE VÍC NEŽ JÁ. S HUMOREM BERU TUTO VĚTU.
  VĚTŠINĚ MUŽŮ SE TO POUZE ZDÁ. AŽ BUDU, VĚŘTĚ, ŽE VYKŘIČÍM TO SVĚTU.
  VŘELÉ DÍKY „JIŠČO RAZ“, BUDU SE SNAŽIT NEZKLAMATI VÁS…..
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 9. Naďa Preisslerová napsal:

  Holky, jestli to v této sestavě přežijeme, převelice se na Vás těším. Potěšily mne známé i neznámé tváře. Díky Vlaďce a Vláďovi za všechno jejich snažení, jinak bychom se nepotkaly. DĚKUJI Z CELÉHO SRDCE.
  Na Silvestr 2015 se nedá zapomenout :)Díky, že jsm mohla být s Vámi.

 10. Marie WOlfová napsal:

  Že ne Nadi! 🙂 Ani já jsem lepšího Silvestra než byl ten v Bystřici nezažila 🙂 Doufám,že se z toho stane tradice a už teď se těším. I na babičku desetiletí :-)A na všecky holky, protože tam pak bude nejvíc pozitivně laděných a se smyslem pro srandu bab na kilometru čtverečním 🙂 Hezký den všem! 🙂

 11. Iva Baná napsal:

  Pěkný podvečer přeji a moc děkuji za milou nominaci, která mě velice potěšila.
  Snad se děvčata potkáme a bude opět srandy kopec 😉 Taky na ty bezvadně strávené poslední dny roku 2015 moc rádi všichni ( BaHeBo) vzpomínáme a nejen na ně, ale i na celý průběh této senzační soutěže. Všechny zdravím a těším se na Vás! IBA 🙂

 12. Eliška napsal:

  Vážení neznámí přátelé a příznivci Eurobabicky,moc Vám děkuji za nominaci. Budu se snažit nezklamat Vaši důvěru.Moc se těším na ostatní soutěžící a na spoustu legrace, kterou si společně určitě užijeme.
  Krásné léto všem.
  Eliška Volmutová

 13. Blanka Křížková napsal:

  Z nominace mám velkou radost, moc děkuji. Ve Skřivanech to bylo fajn, milí lidé, prima soutěžící, bezva akce. Již se těším na Eurobabičku desetiletí a na setkání se všemi, kteří mají rádi tuhle prima soutěž. Hezké prázdniny.
  Blanka Křížková

 14. Zdeňka Táborská napsal:

  Vážení nominující,upřímně vám děkuji za nominaci. Jako všechny mé spolusoutěžící se budu snažit Vás všechny pobavit, neboť o tom právě tato soutěž je, o humoru v nás i s námi. A za všechny soutěžící doufám mohu slíbit, že i případnou prohru budeme brát s humorem a fandit těm, co nás pobaví nejvíc.Zdena

 15. Naďa Preisslerová napsal:

  Velká gratulace k nominaci IVĚ, ELIŠCE, BLANCE A ZDEŇCE…Holky, to zas bude srandy kopec. Moc se na Vás těším 🙂

 16. Renata Šťastná napsal:

  Tak milé dámy, tenhle mejdan se skvělou sestavou si nenechám ujít ani já.
  Všem nominovaným gratuluji.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *