Poslední setkání soutěžících Dámy roku 2018…

před závěrečným finále  proběhlo v prostorách ZŠ Josefov. Ve fotogalerii a na videích jsme vám připravili záběry z dalších soutěžních disciplin – scénky z filmu ,,Zítra to roztočíme drahoušku“ a volné discipliny. Věříme, že se budete dobře bavit právě tak, jako naše protagonistky.


Vřelé poděkování za vstřícnost,  ochotu a vytvoření optimálních podmínek patří vedení  ZŠ Josefov Mgr. Lukáši Březinovi a paní Lídě Urbanové.

Soutěžní scénka : Zdeňka Vítková a Olga Rácová –

video:

Soutěžní scénka :   Jaroslava Rockenschaubová –

Sestřih toho nejlepšího z volné disciplíny :

video :

 1. Zdeňka Vítková napsal:

  Bylo to úžasné setkání. Je vidět, že všechny dámy mohou být krásné i jako uklízečky.
  A natáčení videí bylo ještě lepší ! Těžký úděl být herečkou-když se to nedá na první dobrou-tak jako např.s panem Troškou-Kamera- můžeš- stop! Nevadí -ještě jednou- super-jdeme na kafe!
  Myslím, že všichni přítomní si to moc užili ,a že byla legrace- to si pište ♥ Děkuji všem za milé přijetí a super atmosféru,Zdenka

 2. Alen napsal:

  Děkuji za báječně připravenou akci včetně pohoštění/jako u maminky/ manažerce projektu a všem,kteří se podíleli na skvělém průběhu akce při natáčení našich posledních úkolů.Všechny soutěžící mají smysl pro humor. Vrátila jsem se do školích lavic,o několik desítek let zpět,ale ne jako školačka,ale jak se říká po našem správnou hanáčtinou šméc-hadra.Zase jedno krásné a nezapomenutelné setkání prošpikované humornými zážitky,na které budeme jistě všechny rády vzpomínat.
  Přeji všem krásné,pohodvé dny a brzy zase na viděnou.

 3. Jarka Rockenschaubová napsal:

  Jéé, to je ale překvapení, fotky jsou již na stránkách. Byl to velice zábavný den, počasí nám přálo a užili jsme si všichni hodně legrace, hlavně při natáčení scének. Poděkování za výbornou organizaci a hlavně trpělivost s herečkami patří manželům Tauchmanovým a fotografce Janičce.

 4. Olga Rácová napsal:

  Ahoj všem, musím se připojit a poděkovat za zábavný den plný pohodičky a legrace. Děkuji organizátorům Vlaďce a Vláďovi, že pro nás tuto akci zorganizoval od A do Z. Velký dík také patří kameramance a fotografce Janičce. Teď už jenom sladká tečka v podobě plesu.
  Krásné podzimní dny

 5. Kristýna napsal:

  Takhle veselé uklízečky by měly být v každém podniku!!!

 6. Jana Brůžková napsal:

  Zdravím všechny,

  také bych ráda poděkovala všem zúčastněným. Soutěžícím, za jejich účast, čas, připravenost, a smysl pro humor, který je velkým kořením nevšedních dní.

  Největší poděkování však patří Vlaďce a Vláďovi Tauchmanovým, kteří soutěž dlouhá léta pořádají. Vkládají do ni svůj čas a energii. Nejen, že vše kolem soutěže dělají zadarmo, ale také jsou velkým sponzorem všech akcí. Ano, je to v dnešní době neuvěřitelné. Velice si jich za to vážím, a děkuji, že mne nechali nakouknout pod pokličku, a přijali mne do svého týmu.

  Zase na viděnou 😉 Jana

 7. Fanouš napsal:

  Pane Troška, máte adeptky na pokračování dalších dílů. Takové suprové herečky škoda nechat jen tak. Opravdu jsem se pobavil.

  Díky Fanouš

 8. Viktor napsal:

  Výborné výkony jak ve scénkách tak ve volných disciplínách, škoda jen že byly zkrácené.

 9. Eliška napsal:

  Souhlasím s Viktorem, dámy se určitě pečlivě připravily. To je jako kdyby řekli např. Zagorové budete zpívat jenom půlku písničky, aby to nebylo moc dlouhé. Jinak scénky úžasné až na moc hubatou „Zázvorkovou“ od paní Olgy.

 10. Alen napsal:

  Jémináčku,krásně natočené a zpracované video je na světě!!!Vystihuje to něco každé z nás.Něhu,romantiku,vášeň,temperament,radost z pohybu.A ve všem jsou ty lidské emoce,city a láska.Video jsem si prohlížela několikrát a musím konstatovat,že jste všechny výborné,jak ve volných disciplínách,tak i ve scénce Růžičková,Zázvorková.Asi nás všechny nominují,jak psala Olga na podlahové kosmetičky. Když jsem zhlédla svoje video,kde mám fajn přebrept stáčíme,místo natáčíme,musela jsem se zasmát.Asi jsem si spletla ZŠ Josefov s místní stáčírnou moštu,vín a burčáku u nás.
  Tak ještě jednou děkuji za tak vyjímečný den,který se nevrátí.Den plný pohody,humoru a skvělých zážitků.Na zdraví!!!
  Také za super fotografie,super videa a vlastně za vše,co jsme si v soutěži prožily. Organizátorům akce manželům Vlaďce a Vladimírovi Tauchmanovým,také Janičce,velký obdiv za práci a úkoly,které si pro nás vždy svědomitě a s nasazením vlastních sil a volného času připravili.
  Hezké dny a vždy s úsměvem na rtech

 11. Eva napsal:

  Kdopak vlastně jste Eliško, jen pletete lidem hlavu, vy nevidíte nadpis jak prase? Soutěžní videa nebo sestřih volné disciplíny je přeci rozdíl. A vůbec bych ráda viděla Vás, jak byste zvládla role paní Zázvorkové a p.Růžičkové. Ono to není vůbec jednoduché. Dámy se pečlivě připravily a vy příště pečlivěji čtěte!

 12. Eliška napsal:

  No to máte paní Evo pravdu, soutěžní video a SESTŘIH volné disciplíny jsou opravdu rozdíl a to takový, že scénky jsou celé dohrané až do konce, ale volné disciplíny jsou SESTŘIHANÉ tudíž nejsou celé. Dámy jsem pochválila, takže příště čtěte pozorněji Vy.

 13. Eva napsal:

  Co to je za pochvalu Eliško? Píšete….Jinak scénky úžasné až na moc hubatou „Zázvorkovou“ od paní Olgy.
  Zdají se mi hubaté stejně, tak to ve filmu je a to je na tom humorné, paní Eliško.

 14. Viktor napsal:

  Dámy Evo a Eliško přestaňte se „špičkovat“ konečně a paní Evo Vy se na ten film podívejte a to hlavně na onu scénku a na p. Zázvorkovou zvlášť pozorně.

 15. Pavel napsal:

  Paní Olga je super, zrovna tak paní Vítková. Bezvadné herecké výkony. Palec nahoru.

 16. Štefan napsal:

  Dámy ve „filmové roli“ uklízeček ukázaly své herecké talenty. Scénka Zdenky a Olgy mne úpřimně rozesmála až k slzám a Zdenka navíc ukázala,že umí zpívat,
  KDYŽ CHCE i falešně…Ve volné disciplíně naopak projevila procítěnost,eleganci
  a vnitřní krásu.Konečně takovou ji dlouhá léta znám a fandím ji nejen v této
  soutěži,ale i v osobním životě.
  Hodně štěstí
  Štefan

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *