DÁMA ROKU ČR 2018 se představuje…

Volné pokračování tradičních soutěží pro aktivní babičky, které si za dosavadních dvanáct ročníků získalo mnoho příznivců v celé České republice. Závěrečné vyhlášení se letos konalo 19. listopadu v Adalbertinu v Hradci Králové.

Soutěž  Dáma roku České republiky 2018 probíhala od jara. Soutěžící musely zvládnout etiketu stolování, vědomostní kvíz, módní přehlídku, moderování diskusního fóra, internetovou anketu ,,Hlas od srdce“, sehrání veselé scénky z kultovního filmu  Zítra to roztočíme drahoušku, kde se zdařile vložily do rolí Heleny Růžičkové a Stelly Zázvorkové a svoji kreativitu předvedly ve volné disciplíně. To vše je názorně zdokumentováno na  www.eurobabicka.cz .

V Adalbertínu se soutěžící představily a početné publikum pobavily interpretací vtipu. Nyní se ještě představí čtenářům Novinek. Jako první paní Olga Rácová z Prahy, dále následovaly Zdeňka Vítková z Židlochovic u Brna a nakonec  Jaroslava Rockenschaubová z Nového Strašecí. Další disciplínou a to již závěrečnou byl tanec, na pódiu se tančil valčík. Všechny soutěžící stejně v celém průběhu zaujaly maximálním nasazením a vynikajícími výkony.


Celkovou vítězkou se stala paní Zdeňka Vítková, cenu relaxační pobyt na Čapím hnízdě pro dvě osoby v hodnotě 30.000,- Kč, kterou věnoval pan Andej Babiš,  předala paní Monika Štayerová,  první zástupce primátora statutárního města Hradec Králové.

Poděkování za další zdařilou soutěžní akci patří všem soutěžícím, našim partnerům a sponzorům, členům realizačního týmu, bez kterých by nebylo možné naše soutěže pořádat.

Naše soutěžící si za celoživotní práci, péči a lásku zaslouží – úctu, uznání a poděkování. To je důvod proč tuto soutěž pořádáme. Jsou to dámy v nejlepších letech, které se dokáží orientovat v dnešní hektické době, cestují, vzdělávají se, neodpírají si radostí a pokušení. A v neposlední řadě dokáží pozitivně prezentovat svoji osobnost, smysl pro humor šarm a eleganci.


Pokud si chcete dodatečně užít skvělou atmosféru popisované soutěže, máte možnost na  www.eurobabicka.cz

video:


 1. Eva napsal:

  Byla jsem přítomna vyhlášení Dámy roku 2018 v Hradci Králové.Doteď zpracovávám atmosféru krásného podvečera.Gratuluji vítězce Zdeničce Vítkové, která díky své elegancí,šarmu a nejen úžasném valčíku zazářila mezi všemi.Srdečně gratuluji!
  Eva

 2. Vincent napsal:

  Také jsem byl přítomen. Profesionální vystoupení všech dam mě okouzlilo, vítězce blahopřeji.

 3. Boban a Marcela napsal:

  Krásné dámy a ty noblesní šaty. Zpěváci super. Palec nahoru.

 4. Daniela Radková napsal:

  Jsem nesmírně šťastná, že to Zdenulka vyhrála. Sice jsem klání neviděla, ale dovedu si představit, s jakým šarmem, noblesou, lehkostí a ženskostí Dáma roku zazářila! Známe se roky, a moc jsem to Zdeničce přála. Je to veliké ocenění nejen jejích současných schopností, ale i celého jejího nelehkého života. GRATULUJI AMOC PŘEJI !!!

 5. Michal napsal:

  Krásné ženy, vítězka velice fotogenická.

 6. Marie a další..... napsal:

  Připojuji se k paní Daniele. Také jsem šťastná, že ještě někdo pořádá akce pro nás seniory. Bohužel se už jenom můžeme dívat a vzpomínat na mládí.
  Děkujeme.

 7. Jarka napsal:

  Zdeničko, jsi úžasná „Dáma“ a žena, které si vážím jako člověka i skvělé kamarádky. To, že jsi po několik soutěží obstála v široké konkurenci, je obdivuhodné. Moc moc Ti gratuluji k dosaženému vítězství…fotky jsou nádherné. Jsem ráda, že jsi v mém srdíčku♥

 8. Štefan napsal:

  Velice mne potěšilo,že Zdenka získala korunku Dámy roku 2018…věřil jsem,že v konkurenci ostatních dam bude díky svému šarmu,ženskosti a přirozenému vystupování úspěšná.Známe se hodně roků a vítězství jsem jí ze srdce přál.Je to odměna i ocenění jejich schopností a velkého srdce. BLAHOPŘEJI.

  Štefan

 9. Marie Vápenková napsal:

  Zdeni, vím co umíš a jsi obdivována nejen v Česku , ale i v Egyptě.Blahopřeji a zdravím z Lanškrouna.Marie

 10. Jana napsal:

  Gratuluji vítězce a děkuji všem zúčastněným za super akci.

 11. Zdeňka Vítková napsal:

  I já bych chtěla poděkovat všem za upřimné gratulace.Velice si toho vážím a přeji všem klidný předvánoční čas♥

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *