Zralé ženy v nejlepších letech…

Zralé ženy v nejlepších letech se hlásí do soutěže Dáma roku České republiky 2019.


Od roku 2006 naše společnost pořádá v České republice soutěže hlavně pro ženy 50+. Tyto soutěže jsou výborným prostředkem pro ty, které se chtějí prezentovat široké veřejnosti (vysoká návštěvnost akcí, mediální podpora v tisku, na internetu, reklama na propagačních materiálech akce.

Proto bychom rádi pozvali tyto ženy 50+ do soutěže Eurobabička s Dámou roku 2019. Pokud  ovládáte alespoň základy na počítači, jste šarmantní a vystoupit před veřejností pro vás není problém, tak je to šité na míru pro vás.

Vy, co jste se již přihlásily nebo se k tomu kroku chystáte, nabízíme ke zpříjemnění tohoto nehostinného zimního období shlédnutí krátkého videa.

video zde : https://www.youtube.com/watch?v=89aMhfYrWlU

Vezměme si z něho příklad a přistupujme nejen v soutěži, ale i jeden k druhému s láskou a úctou. Hned se nám bude zdát život sladší a smysluplnější.

Přihlášky do soutěže Eurobabička s Dámou roku 2019 se přijímají do 30. května. Proběhnou regionální kola, semifinále a ke konci roku finále.

Bližší informace poskytujeme po zaslání přihlášky s přiloženou fotografií.
Více v propozicích soutěže O soutěži


Přihlašovací formulář stačí prokliknout, vyplnit a přiložit aktuální fotografii

Těšíme se na vás.

Redakce Eurobabička

 1. Rena napsal:

  Kdo by si dokázal představit život bez zvířat? Kromě toho, že jsme na nich závislí po stránce přežití, dělají nám od nepaměti společnost a své domácí mazlíčky už bereme dokonce jako součást rodiny. Nic nepředstírají, jak upřímné až dojemné video.

 2. Zdeňka Vítková napsal:

  Moc hezké video, kéž by taková láska a rivalita byla hojná mezi lidmi všemi a zlo bylo zapomenuto ♥

 3. Eliška Lantová napsal:

  Zdravím všechny zralé dámy 50+ a hlavně také manžele Tauchmanovy.
  Zavzpomínala jsem po dlouhé době na soutěž Eurobabička, které jsem se zúčastnila před asi 10ti lety. Ještě teď mám z toho krásné pocity a vzpomínky. Mohla jsem vyzkoušet, zda ještě něco dokážu a zablbnout si jako za mlada. Nedávno jsem uklízela šuplíky a našla jsem fotky ze soutěží. Řeknu Vám, krásné jsme byly, děvčata a slušelo to všem náramně.
  Věřím, že i Dáma roku bude mít hodně pozitivně naladěných žen, které si chtějí zpestřit život, poznat nové lidi a hlavně se pobavit. To vše Vám umožní V+V Tauchmanovi. Obdivuji je, že stále mají sílu a chuť tyto soutěže pořádat. Není to určitě jednoduché. Tak všem přeji hodně úspěchů a hlavně pobavení v soutěži letošní. Hlavně si to dámy nenechte ujít a chyťte příležitost za pačesy.

 4. produkceTV napsal:

  Blahopřejeme projektu Dáma roku ČR k získání kontraktu na vysílání celého průběhu soutěžního ročníku s prestižní TV stanici.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *