Důstojnická beseda přivítá letošní finalistky…

2.listopadu ( sobota ) v Důstojnické besedě Josefov od 19 – 21 hodin proběhne zábavná soutěžní akce, Dáma roku České republiky 2019. Do finále se probojovalo 6 dam, které budou ve třech disciplínách soutěžit o titul. O hudební doprovad se postará  Veselá trojka Pavla Kršky.

Večerem provází J.A. Náhlovský

Bude průběžně doplňováno.

Na tuto akci přijalo pozvání 6 pánů v historických vojenských uniformách. Soutěžící budou doprovázet  při módní přehlídce.

Důstojnická beseda je nejvíce reprezentativním prostorem Josefova, která se nalézá v bývalém pevnostním objektu a byla slavnostně otevřena v roce 1900.

Nádherný sál ve stylu secese s působivou štukovou výzdobou byl propojen s původním vojenským kasinem a odehrávaly se v něm vrcholné společenské události – vojenské bály a zábavy, divadla a koncerty.

Důstojnická beseda žije i nyní bohatým společenským a kulturním životem. Konají se tu oblíbené plesy a taneční zábavy, pořádají se divadelní představení, setkání rodáků a přátel města Josefova ad.

Kapacita prostor Důstojnická beseda

 • Sál – kapacita 224 míst,
 • Balkon – kapacita 48 míst,
 • Malý sál – kapacita 60 míst – vše s možností stolové úpravy,
 • Nekuřácký salónek,
 • Jeviště
 1. Pavlík napsal:

  Včera jsem se díval na soutěž finále Česká MISS.
  Být hezká v devatenácti není žádné velké umění. I ty jejich naučené řeči o záchraně světa jsou jen teoretické bláboly. Teprve čas a skutky ukáží, co je kdo za člověka. Myslím si, že teprve žena, která vychová dobře svoje děti, zvládne zaměstnání i domácnost, dokáže se postarat třeba o své staré rodiče a přes všechny ty starosti ji stále baví život, tak ta si zaslouží obdiv a poctu. Tahle kůzlata, co dosud živili rodiče na škole nejsou zatím nic. Proto vám zralé dámy zde vzdávám obdiv a poctu.

 2. Ilonka napsal:

  Dekuji p. Pavlikovi i za spolusoutezici damy. Ma 100% pravdu co napsal. Ilonka

 3. Kobera napsal:

  Přesně napsáno, fandím Dámě roku.

 4. Vlasta napsal:

  Pan Pavlík má neskutečnou pravdu a mluví mně ze srdce.Jsme dámy „zralého věku“,
  v životě jsme si prožily chvíle radosti i smutku,přesto jsme nerezignovaly a
  jsme duchem stále mladé.Obdivuji optimistickou energii manželů Tauchmanových a těším se na setkáni s nimi při finálovém večeru.
  Držím palce všem soutěžícím. Vlasta.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *