V nejlepším okamžiku…

aktualizováno 13.9.  2021

…když sledujeme náš oblíbený pořad nebo film… šup a vklouzne nám tam reklama. Reklamy jsou už pomalu na všechno, co potřebujeme více či méně k životu.

Ale pozor! Všimli jste si někdy, že by probíhala reklama v televizi třeba na cukr, sůl, ocet, droždí, kolíčky na prádlo, párátka, nebo třeba reklama na hotel pro psy?

My to ale napravíme.


Eurobabička neskrývá 14 dam, které se různými soutěžemi vypracovaly až na post nejvyšší a staly se tak osobnostmi projektu EB, ale naopak. Dává jim stále příležitost ukázat svoje přednosti i talent všem, kdo má rád dobrou zábavu, okořeněnou patřičnou dávkou humoru, kterého není nikdy dost.

Zanedlouho budeme těmto dámám předávat kalendář „12 měsíců očima Eurobabiček,, který byl společně nafocen.

To bychom nebyli my, abychom neoprášili staré časy a tyto skvělé dámy ještě nenechali trošku zasoutěžit.

Jejich úkolem bude natočit video, kde ztvární reklamu na jeden z uvedených produktů.

Nabídka :

reklama na cukr, sůl, ocet, droždí, kolíčky na prádlo, párátka a reklama na hotel pro psy.

Soutěžit se bude o nádherný dárek, který vítězka dostane právě při předávání kalendáře.
Hotovou reklamu pošlete zde https://www.uschovna.cz/
Věříme, že se rády zapojíte a náležitě se u toho pobavíte.
Videa přijímáme nejpozději do 15. října 2021
————————————————————–
Dvanáct měsíců a každý je jiný…co bude dál, nikdo neví.

Co nás čeká až převezme vládu měsíc září, nebudeme předbíhat.
Vraťme se na chvilku zpět, na náš sobotní den, který jsme prožili s báječnými lidičkami – týmem Eurobabiček. Bylo nám ctí setkat se s osobnostmi, kteří ani na chvilku neváhaly v tak horký den ujet kus cesty, abychom se mohli setkat, obejmout se, zavzpomínat a nafotit kalendář 2022, který nám bude připomínat, že jsme schopny něco obětovat a vyjádřit tak lásku a úctu všem.

Za to ze srdce děkujeme, děkujeme za báječný den, prožitý s vámi všemi i za  dopisy které nám píšete.

Vladimír a Vlaďka

Níže z vašich dopisů, které pohladili po srdíčku.


Video zde :

Milá Vladěnko a Vláďo, chci Vám moc poděkovat za možnost setkání na sympatickém Statku v Provodově. Setkání bylo velmi milé, zdařilé a příjemné. Ráda jsem se se známými viděla a nové babičky poznala. Myslím, že jsme dobrá parta, která se dokáže nejen pobavit, ale i když je potřeba, zabrat. Krásně jste to zařídili a zorganizovali. Byl to zábavný a velmi příjemný víkend, na který budu dlouho vzpomínat. Doufám, že se podaří další setkání při předávání kalendářů. Ráda se zúčastním, popřípadě podle svých sil i pomohu. Přeji Vám krásné prázdniny plné zdraví, úžasných zážitků, relaxace a pohody. Mějte se moc krásně, s poděkováním a vzpomínkami zdraví Iva.
Děkujme, že žijeme.

Vážená Vladěnko a Vladimíre,můj obdiv za úchvatné setkání patří právem Vám. Byl to adrenalinový víkend, který nás všechny bude provázet při vzpomínkách. Chci z celého srdce poděkovat za nová přátelství, kterých si velmi cením. Přeji Vám všem krásné léto a mnoho zážitků v něm. Ještě jednou velké díky za přátelskou společnost v Hostinci ve statku u Nového Města n/Metují. Na shledanou moji milí. Maruška

Milé dámy, milé kamarádky a milý kamaráde,
zažili jsme si všichni adrenalinový víkend díky Vlaďce a Vladimírovi. Byla to paráda. Prostředí, ve kterém jsme ho prožil, bylo velmi příjemné.
Počasí nám vyšlo, nikdo se nezranil a načerpali jsme spoustu inspirace a dobré nálady.
Děkuji Vám z celého srdce za přátelství. Těším se, že se potkáme u předávání kalendáře, pokud se tak uskuteční???
Prosím Vás, nějaké fotografie jsem dala na Facebook, tak kdo si mě najdete, můžete je sdílet. Chtěla jsem Vám to všem poslat mejlíkem, ale bohužel se mi to nepodařilo.
Přeji Vám všem krásné léto a hlavně hodně zdraví!!!!Naděnce děkuji za fotečky!!!!
Mějte se pěkně, už teď je mi smutno
Květa

Ahooooj holky, bylo mi ctí, vepřovými hody a národním svátkem se s Vámi opět setkat. Krásná vzpomínka mně bude doprovázet po zbytek života… JSTE PROSTĚ NEZAPOMENUTELNÉ.

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VLADENCE A VLÁĎOVI, ŽE NÁS VŠECHNY DALY DOHROMADY, ZAŘÍDILI KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A O DARCICH ANI NEMLUVĚ.  Symbolická červená  ♥  ♥ ♥   a modrá srdca  ♥ ♥ ♥ pro Vlaďku a Vláďu.
DĚKUJEME.
Posílám Vám slíbené fotecky a těším se na eventuální další SCUK KLUBU MODERNÍCH BABIČEK… KMB
Z CELÉHO SRDCE POZDRAV VŠEM POSÍLÁ
NAĎKA

Ahoj Vladi a Vláďo,

moc děkuji za krásné zážitky v sobotu a nádherný dárek. Jsem moc ráda, že jsem se opět mohla se všemi vidět. Omlouvám se ještě jednou, že jsem nezůstala do neděle, ale bylo toho na mě po pohřbu, který byl ve čtvrtek, už hodně. Dojela jsem unavená domů, nechala jsem si zdát o tom, jak si užíváte večer. Moc ještě jednou díky a věřím, že se zase uvidíme. Eliška
PS: Těším se na reportáž z akce.
 1. Eliška napsal:

  Milé babči, bylo to krásné setkání a opět máme na co vzpomínat. Vlaďko a Vláďo, děkujeme. Akce se Vám povedla, i když jste s ní museli mít spoustu starostí. Už se těším na foto a video.
  Eliška V.

 2. Eliška Lantová napsal:

  Moji milí všichni,
  babičky,jste všechny super dámy a hlavně prima ženské, se kterými mě to v sobotu moc bavilo. Velký dík Vám Vlaďko a Vláďo za tuto akci. Bylo to prima se zase vidět naživo. Obdivuji Váš elán a chuť tyto akce pořádat. Díky Vám se můžeme vyskočit ze stereotypu. Eliška L.

 3. Naďa napsal:

  Co dodat.. Bylo to po dlouhé době úchvatné setkání. Vladenko a Vláďo, Vám patří ten největší dík a obdiv. Děkujeme

 4. Renata Šťastná napsal:

  Ahojte všichni, zase máme o něco víc krásných vzpomínek na společnou akci. Díky moc Vlaďko a Vláďo. Mohu se těšit na nějakou další?????
  Přeji krásné a pohodové léto!

 5. Květoslava Kohoutková napsal:

  Byl to suprový víkend. Milí Tauchmanovi, ještě jednou tisíceré díky za zážitkový adrenalín. Přeji Vám všem dobrou náladu, krásné léto a hlavně hodně zdraví.Mějte se prímově.Květa

 6. Zdenka napsal:

  Je mi smutno, že už zase jenom vzpomínka, ale krásná.
  Vláďo a Vladěnko, děkuji.
  Zdena

 7. Eva Matoušková napsal:

  Všechny moc zdravím!
  Bylo to skvělé setkání, všechno báječně proběhlo a byla to prima zábava! Velký dík Vlaďce a Vláďovi!
  Všem přeji krásné léto!
  Eva

 8. Eva Přívratská napsal:

  Ahojky,
  všechny moc zdravím a děkuji především Vlaďce a Vláďovi, že takové milé a příjemné setkání nás všech připravili a hlavně uskutečnili. Byl to super víkend, i počasíčko vyšlo.
  Přeji Vám všem klidné, pohodové a sluníčkové dny.
  Eva

 9. Iva Syrovátková napsal:

  Zdravím všechny zúčastněné eurobabičky na Satku v Provodově a hlavně bych chtěla poděkovat Vlaďce a Vláďovi za zorganizování krásného setkání plného focení a aktivit. Také moc děkuji za povedeně vybrané ceny pro jednotlivce, máte vkus a „trefu“. Všem babičkám děkuji za osobní účast, bylo moc pěkné se vidět po mnoha letech nebo seznámit s novými, prima lidmi. Všem přeji krásné léto plné zdraví, nových zážitků, pohody a přátelství. Na další setkání s vámi se těší Iva.

 10. Iva Baná napsal:

  Ahojte,
  všechny vás převelice moc zdravíme z Uh. Brodu. Podle fotek a videa je vidět, že jste si to ohromně užívali, atmosféra a nálada byla jako vždy výborná, protože Vlaďka s Vláďou prostě umí a ví jak to všechno zorganizovat, vymyslet
  a připravit…tleskáme všem!!!
  Vaše měsíční kostýmy byly vtipné a dokonalé, to jsem se nasmála u prohlížení fotek a zasnila se, jak bych si s vámi s chutí zablbla a pobavila se 🙂 Ceny za naše internetové klání prý byly také bezvadně vybrané. Manžel zase se zájmem sledoval hudební produkci, do které by se s chutí a radostí zapojil! Jsem moc ráda, že vás můžu vidět aspoň ve fotogalerii.
  Hodně jsme se těšili na setkání po tak dlouhé době, ale jak už to tak bývá, člověk se nemá moc těšit, protože to pak nevyjde…..a stalo se. Osud si to naplánoval jinak…dva dny před odjezdem se Zdeňa ocitnul v nemocnici na JIP a já jsem sama nechtěla jet. Naštěstí už je doma a pomalu se zotavuje.
  Pevně věříme, že Tauchmánci 🙂 opět něco bezvadného vymyslí a potkáme se!!!
  Tak se mějte všichni hezky a hlavně ve zdraví užívejte letních dní!
  Iva a Zdenek B. 🙂

 11. Alena Plšková napsal:

  Ahoj všem babičkám , a samozřejmě Vlaďce a Vláďovi.
  připojuji se s poděkováním a vzpomínáním s mírným skluzem, který zapříčinil můj nedělní odjezd do lázní. A po bouřkách se nám nějak ztratil internet z PC – takže jsem musela počkat, až se zase najde:) Byl to super víkend plný dobré nálady a radosti, že jsme se mohly zase vidět a samozřejmě, že jsme se mohli všichni i s doprovodem vidět s nositeli myšlenek k soutěži i setkávání Vlaďkou a Vláďou.
  Později se také připojím s nějakými fotečkami, které jsem dělala já, ale to až budu doma na svém PC.
  Zatím tedy ještě jednou velké díky za tuto akci a věřím, že se nevidíme naposledy:))
  Hodně zdraví a pohody, krásné léto s odpočinkem a radosti z našich nejbližších a z našich koníčků. Na setkání se všemi se těší „momentálně lázeňačka“ Alena

 12. Eliška Lantová napsal:

  Krásné fotečky. Máme zase, díky Vlaďce a Vláďovi o vzpomínku víc. Přeji všem krásný zbytek léta, i když dnes to vypadá, že bude pršet až do konce prázdnin. Ale optimista věří, že ještě nějaké léto bude 🙂

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *