Alena Holanová


Alena Holanová

Alena Holanová

     

Zdravím všechny vybrané babičky a všem přeji hodně štěstí, zdravím také všechny, kteří o nás budou rozhodovat.

Jmenuji se Alena Holanová, jsem babičkou dvojčátek, Terezky a Kačenky, a taky maminkou čtyř dětí.
Když mi byly tři roky, zemřela mi maminka na rakovinu. Vychovávala mě babička, a byl to pro mě velký vzor. Dávala mi lásku, byla velmi chytrá a vtipná i když těch peněz, moc nebylo. Díky babičce, bylo mé dětství krásné. Porodila jsem tři syny a jednu dceru. Nejstarší syn přišel o život, při autonehodě, jako spolujezdec. Bylo to velmi bolestné období, nikdy jsem se s touto ztrátou nevyrovnala. A potom přišla na svět dvojčátka a já jsem se stala babičkou. Děvčatům je již 13 let, ale užívaly jsme si spolu každou volnou chvíli. Obě hrají fotbal za Pardubice a tak mám o zábavu postaráno. Také mám ještě Jacka Russella holčičku, je to můj velký parťák na našich toulkách přírodou.

Jsem v důchodu, ale stále pracuji. V mém životě bylo hodně bolesti, ale život beru takový, jaký je. Miluji své děti, jsem na ně pyšná a vážím si jich. Vnoučátka zbožňuji a děkuji za všechno s velkou pokorou a láskou.

Přeji Vám všem ZDRAVÍ, štěstí ať se potkává s láskou.
Babička Alena

 1. Super babicka napsal:

  Toto je babička s velkým srdíčkem nejen pro rodinu, ale i pro všechny ostatní. Je to super babička a určitě si zaslouží veliké poděkování za vše, za chvíle, které jsme spolu prožily v zaměstnáni i mimo něj. Její bývalá kolegyně a stále kamarádka Jana. Děkuji.

  • Super babička napsal:

   Je to nejlepší babička, obětavá a usměvavá, miluji ji a jsem ráda za každy volný čas, co spolu trávíme😘❤️ Držím moc palce👍, ať se ti to povede.
   Vnučka Kačenka❤️

 2. Eurobabička napsal:

  Alenko znám tě sice jen pár let,ale za tu dobu vím,že jsi úplně fantastická žena ,mamka a babička v jednom. Jen tak dál, mám tě ráda Dana

 3. Eurobabička napsal:

  Tuto babičku Alenu znám celý život jako kamarádku maminku i babičku skvělá maminka úžasná babička s velkým srdcem švagrova Míla

 4. Silná žena napsal:

  Alenko jsi silná žena ❤️ úžasná matka, babička a celkově úžasná osobnost 😌

 5. Eurobabicka napsal:

  Toto je super kolegyně a kamarádky pro mně a
  i pro všechny ostatní. Je to super babička , fantastická žena. Zasloužíš si všechno štěstí světa. Ja jsem kolegyně a stále kamarádka Srebrina . Děkuji.

  • Moje babička napsal:

   Je to nejlepší babička, obětavá a usměvavá, miluji ji a jsem ráda za každý volný čas, co spolu trávíme 😘❤️ Držím moc palce 👍, ať se ti to povede.
   Vnučka Kačenka❤️

 6. Babička napsal:

  Alenku znám z bývalého zaměstnání a je to ta nejlepší žena a babička .Moc bych ji přála aby uspěla .Přeji hodně štěstí .

 7. Babička napsal:

  Alenka je nejhodnější kolegyně i kamarádka. Známe se už 6 let a stále je veselá a usměvavá. Mám ji moc ráda.

 8. Babička napsal:

  Alenka je stále usměvavá a pozitivně naladěná babička❤️.
  Mám Tě moc ráda Alenko . 😘

 9. Eurobabička napsal:

  Alenko, za tu krátkou dobu, co jsem tě stačila poznat, mi bylo hned jasné, že jsi silná ženská s chutí do života, plná energie, lásky a hlavně velkým srdcem ❤️ Neskutečně ti to sluší a ať už si v životě užíváš jenom to dobré 😘 Míša

 10. Babička napsal:

  Rozhodně jses nejlepší babička a maminka na světě a taky kolegyně a nádherná žena ❤️😘

 11. Moje babička napsal:

  Super babička. Jsi hrozně hodná, usměvavá a obětavá.☺️Jsem ráda za každý čas co spolu trávíme❤️přeji ti hodně štěstí 🍀🤩.Vnučka Terezka.

 12. nejen babička... napsal:

  Nejen babička, ale taky skvělá mamča, která nezkazí žádnou srandu a je vždy připravena na startu, když může jakkoliv pomoct. Děkuji, že jsi ze mě vychovala slušného člověka. Děkuji za to, že jsi mi umožnila vzdělání, díky kterému mám práci, která mě baví a živí už zhruba 15 let. Zkrátka děkuji za vše a držím moc pěsti 😉

 13. DÍKY! napsal:

  Moje máma je ta nejlepší ženská na světě se srdcem plným lásky. Navíc už víc jak 13 let plní úlohu i nejlepší babičky. Zažila si v životě spoustu nehezkých chvil, a i přesto měla pro všechny vždycky pochopení a nabídla pomocnou ruku. Díky mami, že tě máme. <3

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *